هیوندای برای آخر هفته موفق در Sebring آماده شد

4

تیلور هاگلر و مایکل لوئیس، قهرمانان دوره IMPC در دور اول سال، آخر هفته سختی را پشت سر گذاشتند و به دنبال این هستند که بار دیگر سخت‌افزار را به خانه بیاورند و به دنبال سکوهای پشت سر هم در Sebring International Raceway در سال‌های 2021 و 2022 هستند. رابرت ویکنز و هری گوتساکر آماده هستند تا به شتاب خود را در Sebring International Raceway پس از یک تلاش مقدماتی امیدوارکننده در دور اول مسابقات IMPC ادامه دهند.


هیوندای النترا N TCR شماره 33 که توسط رابرت ویکنز و هری گوتساکر رانندگان برایان هرتا اتواسپرت هدایت می‌شود، در مسیر چالش استقامتی BMW M در جاده بین‌المللی دیتونا در دیتونا بیچ، فلوریدا، 27 ژانویه 2023 (عکس/ برایان هرتا) Autosport/LAT)

سازنده

در حالی که هیوندای به مبارزه خود برای عناوین قهرمانی رانندگان، تیم‌ها و سازندگان 2023 ادامه می‌دهد، در حال حاضر پس از افتتاحیه فصل 2023 در ژانویه، دو رتبه از چهار رده‌بندی برتر قهرمانی را به خود اختصاص داده‌اند. زوج Bryan Herta Autosport (BHA) متشکل از مارک ویلکینز و میسون فیلیپی پس از رسیدن به سکو در دور اول فصل با تایلر ماکسون و جیکوب دیلی از Deily Motorsports در مقام چهارم در مسابقات قهرمانی قرار گرفتند.

230

6

280

250

آلفا رومئو

  • مجموعه هیوندای برای شبکه خودروسازی آلن جی 120، 15 تا 16 مارس
  • مومنتوم برای رانندگان هیوندای مارک ویلکینز، میسون فیلیپی، رابرت ویکنز و هری گوتساکر کلیدی است.
  • تیلور هگلر و مایکل لوئیس، قهرمانان فعلی، آماده بازگشت به مسابقات بین‌المللی Sebring هستند.
  • هیوندای شش Elantra N TCR را در Sebring با بازگشت ون در استور مسابقه می بیند
  • پوشش زنده مسابقه در Peacock موجود است

جدول رده بندی هیوندای قهرمانی

سی بیغم / م جاسکول

آئودی

شماره 1 النترا N TCR

4

هیوندای

300

1

رانندگان

موقعیت

#74 Elantra N TCR

پیش از Alan Jay Automotive Network 120، ون در استور ریسینگ با شماره 91 هیوندای النترا N TCR به شبکه IMPC باز می گردد، جایی که تایلر مکسسون از Deily Motorsports به همراه برایان اورتیز وارد شماره 91 می شود. با توجه به حرکت راننده پس از دور اول مسابقات IMPC، دیلی موتور اسپورت توسط جیکوب دیلی و کابوت بیگام در شماره 70 النترا N TCR و زوج کمک راننده جدید نیت استیسی و جیمز ونس در شماره 74 النترا N نماینده خواهند بود. TCR.

منبع

320

#98 Elantra N TCR

تی ماکسسون / جی دیلی

#33 Elantra N TCR

برایان هرتا اتواسپرت

###

جدول رده بندی سازنده IMSA TCR

2


هیوندای النترا N TCR شماره 70 که توسط تایلر مکسسون و جیکوب دیلی از موتوراسپرت دیلی هدایت می‌شود، در مسابقه استقامتی در جاده بین‌المللی سرعتی دیتونا در دیتونا بیچ، فلوریدا، 27 ژانویه 2023 (عکس/برایان هرتا اتواسپرت/LAT) رقابت می‌کند.

امتیاز کل

M. Lewis / T. Hagler

ماشین

14

برایان هرتا اتواسپرت

امتیاز کل


FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا،
13 مارس 2023 تیم‌های مسابقه هیوندای پس از افتتاحیه فصل در جاده بین‌المللی سرعت بین‌المللی DAYTONA برای چالش خلبانی IMSA Michelin (IMPC) 2023، چشم‌شان به سرمایه‌گذاری از موفقیت قبلی در Sebring International Raceway در Sebring، فلوریدا، برای مسابقه Alan Jay Automotive Network 120 است.

موقعیت

350

دیلی موتوراسپرت

دیلی موتوراسپرت

تیم

170

برایان هرتا اتواسپرت

موفقیت در Raceway بین المللی Sebring برای تیم های هیوندای آشناست زیرا BHA دو مسابقه از چهار مسابقه اخیر IMPC را در پیست 17 پیچ برنده شده است. دور دوم برنامه IMPC برای پنجشنبه، 16 مارس 2023، با برافراشتن پرچم سبز در ساعت 1:20 بعد از ظهر به وقت شرقی برای این رویداد دو ساعته تعیین شده است.

  • جاده بین‌المللی Sebring: مسیر جاده 3.74 مایلی، 17 پیچ
  • جدول رده بندی قهرمانی: مقام سوم برای رانندگان شماره 98 Elantra N TCR مارک ویلکینز و میسون فیلیپی

300

8

هوندا

3


مارک ویلکینز و میسون فیلیپی، رانندگان هیوندای النترا N TCR شماره 98 برایان هرتا اتواسپورت، و پس از آن تیلور هاگلر و مایکل لوئیس، رانندگان شماره 1 هیوندای النترا N TCR برایان هرتا اتواسپورت، در پیت لین در چالش استقامت BMW M در سرعت بین‌المللی دیتونا در ساحل دیتونا، فلوریدا، 27 ژانویه 2023 (عکس/برایان هرتا اتواسپرت/LAT)

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok

#70 النترا N TCR

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

R. Wickens / H. Gottsacker

3

M. Wilkins / M. Filippi

280