هیوندای برای سومین سال بورسیه تحصیلی زنان را در STEM راه اندازی کرد

FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 8 مارس 2023 – به مناسبت روز جهانی زن، هیوندای موتور آمریکا اعلام کرده است که درخواست های سومین سالانه زنان هیوندای در بورسیه STEM اکنون باز است.

آنجلا زپدا، مدیر عامل هیوندای موتور آمریکا، گفت: در هیوندای، ما می‌دانیم که سرمایه‌گذاری در آینده سفری غنی‌تر برای همه ما ایجاد می‌کند. “با این بورسیه، ما مفتخریم که از سفرهای رهبران و نوآوران زن آینده در STEM در ادامه تحصیلشان حمایت کنیم.”

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

برای سال 2023، پنج دانشجوی دختر STEM به مبلغ 10000 دلار هر کدام بورسیه تحصیلی دریافت خواهند کرد.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok

دریافت کنندگان باید دانش آموزان سال آخر دبیرستان یا دانشجویان کارشناسی باشند که به عنوان زن شناخته می شوند، در ایالات متحده زندگی می کنند و قصد دارند یک رشته تحصیلی مرتبط با STEM را دنبال کنند یا دنبال کنند. دانش‌آموزان واجد شرایط می‌توانند با نوشتن مقاله‌ای متشکل از 500 کلمه یا بیشتر در مورد اینکه چگونه فکر می‌کنند آینده تحرک می‌تواند برای خدمت بهتر به جوامع و ارتقای کیفیت زندگی از طریق راه‌حل‌های مرتبط با STEM بهبود یابد، برای این جایزه درخواست دهند.

برنامه ها اکنون تا 30 ژوئن 2023 باز هستند. اطلاعات بیشتر را می توانید در https://www.tun.com/scholarships/the-hyundai-women-in-stem-scholarship-2023/ بیابید.

###

منبع

  • پنج دانشجوی زن STEM هر کدام یک بورسیه تحصیلی 10000 دلاری دریافت می کنند
  • درخواست ها تا 30 ژوئن 2023

هیوندای از زمان راه اندازی بورسیه تحصیلی در سال 2020، مبلغ 150000 دلار به نسل بعدی رهبران زن ارائه کرده است که به کاهش شکاف جنسیتی در زمینه های STEM مانند مهندسی، تحرک و رانندگی خودکار کمک می کند.