هیوندای برای سومین سال متوالی برنده جایزه اخبار و گزارش جهانی آمریکا در سال 2023 بهترین برند SUV شد.


هیوندای پالیسید در سانتیاگو، کالیفرنیا، در 16 ژوئن 2022 عکاسی شده است.


هیوندای سانتا کروز در شهر کالیفرنیا، کالیفرنیا، در 15 آوریل 2021 عکس گرفته شده است.

لس آنجلس، 17 نوامبر 2022 – هیوندای امروز برای سومین سال متوالی جایزه بهترین برند SUV را در سال 2023 دریافت کرد. این خودرو برای خط تولید خود انتخاب شد که شامل شاسی‌بلندهای گازسوز و همچنین مدل‌های هیبریدی کم‌مصرف و EV در سبک‌های بدنه مختلف است تا تقریباً هر نیاز خریدار را برآورده کند.

اولابیسی بویل، معاون برنامه‌ریزی محصول و استراتژی تحرک هیوندای موتور گفت: «برنده شدن بهترین برند SUV اخبار و گزارش جهانی 2023 ایالات متحده برای سومین سال متوالی بسیار خوشحال‌کننده است، زیرا کل شرکت مجدانه تلاش کرده است تا از نیازهای خریداران SUV فراتر رود.» آمریکای شمالی. هیوندای با پیشرانه‌های قدرتمند و تمیز، فناوری‌های پیشرفته فراوان، طراحی نوآورانه و ویژگی‌های ایمنی جامع، همواره خریداران SUV خود را با موفقیت راضی می‌کند.


اولابیسی بویل (راست)، معاون برنامه ریزی محصول و استراتژی تحرک، هیوندای موتور آمریکای شمالی جایزه بهترین برند SUV 2023 را از جان وینسنت (سمت چپ)، گزارشگر ارشد، Autos، US News & World Report در لس آنجلس، کالیفرنیا، می پذیرد. در روز پنجشنبه 17 نوامبر 2022.

جیم شریفی، سردبیر US News Best Cars، می‌گوید: «ما این خودروسازان را با جوایز بهترین برند خودرو می‌شناسیم، زیرا آنها خودروها، کامیون‌ها، SUV یا وسایل نقلیه لوکس را تولید می‌کنند که به بهترین وجه با علایق مصرف‌کننده مطابقت دارد. یک SUV هیوندای برای هر خریدار در دسترس است، با مدل‌هایی که از Venue جمع‌وجور و توسان تا سانتافه متوسط ​​و پالیسید مجلل را شامل می‌شود. شاسی‌بلندهای هیوندای برای ارائه جدیدترین فناوری‌های کمک راننده و سرگرمی با قیمتی در دسترس امتیاز کسب می‌کنند.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین

###


هیوندای کونا N در 10 آگوست 2021 در شهر کالیفرنیا، کالیفرنیا عکاسی شده است.


هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 820 فروشنده ما در سال 2021 بیش از 738000 وسیله نقلیه را در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

جوایز بهترین برند خودرو 38 برند را ارزیابی می‌کند و برتری صنعت خودروها، شاسی‌بلندها، کامیون‌ها و وسایل نقلیه لوکس را به رسمیت می‌شناسد. جزئیات کامل جوایز US News Best Vehicle Brand را می‌توانید در لینک زیر بیابید: https://cars.usnews.com/cars-trucks/advice/best-vehicle-brand-awards.

منبع