هیوندای برنامه اشتراک Evolve+ EV را در نمایشگاه خودرو شیکاگو اعلام کرد

اجاره ای

پرداخت ماهانه

N/A

تعهد مورد نیاز

اولابیسی بویل، معاون برنامه‌ریزی محصول و استراتژی تحرک هیوندای موتور آمریکای شمالی، گفت: «بدون کاغذبازی، تعهد و وام بلندمدت، Evolve+ راه‌حلی بهینه برای خریداران خودروهای کنجکاو EV است. ما سادگی و انعطاف‌پذیری را در فرآیند اشتراک در اولویت قرار داده‌ایم، و به مشتریان این امکان را می‌دهیم تا سفارش‌ها را ثبت کنند و در زمان خود تمدید کنند و همه اینها را از طریق تلفن هوشمند انجام دهند. ما امیدواریم که با ارائه یک گزینه مبتنی بر اشتراک، پذیرش و آگاهی از خودروهای برقی را با انتقال مشتریان به آینده EV افزایش دهیم.”

اجاره

28 روز

[iii] نمونه عکس های صفحه نمایش فقط برای مقاصد گویا گنجانده شده است.

گری روم، رئیس گروه خودرو گری روم: گری روم هیوندای و فروشنده خلبان Evolve+، گفت: «همانطور که می‌دانیم، زندگی با یک خودروی الکتریکی واقعاً یک فرآیند آموزشی است. “Evolve+ به مشتریان ما این فرصت را می دهد تا یک وسیله نقلیه الکتریکی را امتحان کنند و ببینند که آیا این وسیله برای سبک زندگی آنها مناسب است یا خیر. Evolve+ رانندگی با خودروهای الکتریکی را به روشی انعطاف‌پذیرتر برای مصرف‌کننده آسان می‌کند.»

پرداخت ماهانه بر اساس IONIQ 5 SE RWD 2022 به مبلغ 47125 دلار MSRP که به مستاجر واجد شرایط اجاره داده شده و از طریق هیوندای موتور فاینانس به مدت 3 سال اجاره داده شده است.

6 سال

650 دلار

1000

هزینه اجاره ماهانه بر اساس اجاره خودروی برقی با اندازه کامل با اجاره به مدت 28 روز.

هیوندای موتور آمریکا Evolve+ را با مشارکت نمایندگی های خود ساخته است. این یک تمایز مهم است، زیرا به مشتریان Evolve+ مزیت همکاری با یک کسب‌وکار محلی معتبر را می‌دهد که مسئول شرایط اولیه و نگهداری خودرو است.

609 دلار

هزینه اکتساب / فعال سازی

 • برنامه دسترسی انعطاف پذیر به وسایل نقلیه الکتریکی را فراهم می کند
 • قیمت یک ماهه شامل خودرو، بیمه، امداد جاده ای و تعمیر و نگهداری می باشد
 • تجربه کاملا دیجیتالی با اپلیکیشن Hyundai Evolve+
 • Evolve+ با مدل‌های محبوب IONIQ 5 و Kona Electric برای جذب مخاطب «EV-Curious» و جذب اولین مشتریان EV طراحی شده است.
 • شروع در هفت شهر در شش ایالت با برنامه هایی برای توسعه
 • هیوندای موتور آمریکا با همکاری نمایندگی های خود، Evolve+ را ساخته است

هزینه واگذاری

متغیر از 899 دلار

چگونه کار می کند

 • مشتریان به سادگی برنامه Evolve+ را از Google Play یا Apple Store در گوشی هوشمند خود دانلود می کنند
 • مشتریان با جستجوی یک وسیله نقلیه بر اساس قیمت و کد پستی شروع می کنند، سپس مدلی را از موجودی انتخاب می کنند و یک مدت ماهانه را انتخاب می کنند که به راحتی قابل تمدید باشد.
 • قیمت به وضوح نمایش داده شده و نیازی به مذاکره نیست
 • سپس آنها وارد حساب کاربری خود می شوند یا یک حساب کاربری جدید ایجاد می کنند
 • مشتری دستورالعمل های درون برنامه ای را دنبال می کند تا واجد شرایط باشد
 • سپس مشتری با استفاده از کارت اعتباری هزینه اشتراک را پرداخت می کند
 • پرداخت از طریق کارت اعتباری خودرو را رزرو می کند
 • زمان تحویل در نمایندگی انتخاب شده است
ترم ماهانه 28 روزه شامل 1000 مایل است. اگر در 28 روز از 1000 مایل فراتر رفتید، به ازای هر افزایش 100 مایلی تا 1500 مایل به طور خودکار 20 دلار اضافی از حساب شما کسر می شود. پس از آن، هر مایل بیش از 1500 با نرخ 1.00 دلار در هر مایل شارژ می شود. با این حال، اگر در 28 روز کمتر از 1000 مایل اختصاص داده شده خود استفاده کنید، در صورت تمدید اشتراک، مایل های استفاده نشده شما به طور خودکار تغییر می کند.

2479 دلار

$-


شیکاگو، 9 فوریه 2023
– هیوندای موتور آمریکا با مشارکت هیوندای کپیتال آمریکا امروز سرویس اشتراک جدید خودروهای الکتریکی Evolve+ خود را در نمایشگاه خودرو شیکاگو 2023 معرفی کرد. این سرویس جدید برای مصرف‌کنندگانی که می‌خواهند جدیدترین خودروهای الکتریکی هیوندای را بدون تعهد به خرید یا اجاره طولانی‌مدت رانندگی کنند، انعطاف‌پذیری و مقرون به صرفه بودن را فراهم می‌کند. Evolve+ یک سرویس اشتراک ماه به ماه است که 1000 مایل، بیمه، نگهداری، ثبت نام و کمک های کنار جاده ای را با قیمت اولیه 699 دلار در ماه برای کونا الکتریک و 899 دلار در ماه برای IONIQ 5 پوشش می دهد.[i] مشترک می تواند در هر زمان در طول هر دوره اشتراک را لغو کند و نیازی به تعهد طولانی مدت نیست. سایر خدمات اشتراک، مشتریان را ملزم می کنند که حداقل مدت زمان 3 تا 5 ماهه را قفل کنند. Evolve+ در حال حاضر در نمایندگی‌های منتخب در شش ایالت در دسترس است و قصد دارد تا پایان سال تعداد بیشتری را اضافه کند. مصرف کنندگان می توانند نمایندگی های موجود در برنامه را پیدا کنند.

منبع


هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

3 سال

$-

400 دلار (یک بار)

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok

1000

Evolve+

[iii]

نامحدود

28 روز

$-

[ii] پرداخت ماهانه بر اساس IONIQ 5 SE RWD 2022 به مبلغ 47125 دلار به خریدار واجد شرایط فروخته شده و از طریق هیوندای موتور فاینانس با نرخ درصد سالانه 6.20 درصد در مدت 6 سال تامین می شود.

Hyundai Evolve+ یک تجربه خرید دیجیتال منحصر به فرد را به مصرف کنندگان ارائه می دهد و به آنها امکان می دهد وسیله نقلیه و شرایط پرداخت خود را از طریق یک برنامه سفارشی انتخاب کنند. سپس مشتری می تواند به سادگی برای تحویل خودرو به نمایندگی مراجعه کند. این یک تجربه تحویل بدون چانه زنی و بدون استرس است.

بدون محدودیت

850 دلار

با این بسته کامل و “کلید در دست”، Evolve+ در مقایسه با اجاره یا خرید سنتی، قیمت بسیار رقابتی دارد. این هزینه بسیار کمتر از کرایه روزانه ماشین است، تقریباً به نصف. اگر مشتریان Evolve+ تجربه خود را دوست داشته باشند و خواهان تعهد طولانی مدت باشند، فروشنده هیوندای می تواند خودرو را به آنها اجاره دهد یا بفروشد.

خرید

[i] شرایط واجد شرایط بودن شامل موارد زیر است: 25 سال سن یا بیشتر – حداقل 3 سال سابقه رانندگی اخیر و سوابق رانندگی تمیز – امتیاز اعتباری 650 یا بالاتر – گواهینامه رانندگی معتبر ایالات متحده – کارت اعتباری معتبر به نام شما (کارت های نقدی/پیش پرداختی هستند قابل قبول نیست)

###

ارائه محصول متمایز دسترسی بیشتر مصرف کننده به خودروهای برقی را فراهم می کند[ii]

همچنین دلایل زیادی وجود دارد که چرا مشتریان ممکن است برای مدت کوتاهی به یک ماشین نیاز داشته باشند – “پرنده های برفی” که به یک ماشین در خانه زمستانی خود نیاز دارند، یک خانه دانشجویی برای تابستان، یک کارگر در کار از راه دور، در میان بسیاری از موقعیت های مصرف کننده دیگر.

مایل ماهانه مجاز است

N/A

IONIQ 5 SE RWD 2022

300 دلار