هیوندای برنامه امداد رسانی طوفان ایان را در معرض خطر قرار داد

مخاطب
ایرا گابریل
هیوندای موتور آمریکا
(657) 568-7471
[email protected]

جنسیس موتور آمریکای شمالی
در جنسیس، مشتری را در مرکز هر تصمیمی که می گیریم قرار می دهیم. جنسیس یک برند جهانی خودرو است که بالاترین استانداردهای عملکرد، طراحی، ایمنی و نوآوری را ارائه می‌کند و در عین حال به آینده‌ای پایدارتر نگاه می‌کند. جنسیس تجارب مشتری را طراحی می کند که فراتر از محصولات است و ویژگی های جسورانه، آینده نگر و کاملاً کره ای را در هویت منحصر به فرد طراحی Athletic Elegance تجسم می دهد. با طیف رو به رشدی از مدل‌های برنده جوایز – از جمله شاسی‌بلند سال موتورترند 2022، GV70، همراه با G70، G80، G90، GV60 و GV80 – جنسیس قصد دارد با تمرکز بر استراتژی برق‌رسانی دوگانه، عصر برق‌سازی را پیش ببرد. خودروهای برقی پیل سوختی و باتری، با مدل‌های الکتریکی G80 و GV60 الکتریکی خود شروع می‌شود. جنسیس تعهد خود را برای تبدیل شدن به یک برند خودروی تمام الکتریکی تا سال 2030 و پیگیری بی‌طرفی کربن تا سال 2035 اعلام کرده است.

  • ابتکارات کمکی بالغ بر 17 میلیون دلار کمک برای مالکان، مشتریان، فروشندگان و جوامع هیوندای و جنسیس
  • گروه موتور هیوندای یک میلیون دلار به صلیب سرخ آمریکا برای تلاش های امدادی اهدا می کند

FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 6 اکتبر 2022 – در حمایت از جوامعی که تحت تأثیر طوفان ایان قرار گرفته اند، هیوندای موتور آمریکای شمالی، که شامل هیوندای موتور آمریکا و جنسیس موتور آمریکا می شود، هیوندای سرمایه آمریکا و گروه موتور هیوندای یک برنامه چند وجهی امداد طوفان به ارزش 17 میلیون دلار را برای کمک به استقرار کمک های بشردوستانه فوری اعلام می کنند. و همچنین ارائه تسهیلات مالی برای مالکان فعلی هیوندای و جنسیس، مشتریان و فروشندگان احتمالی که تحت تأثیر طوفان ایان در فلوریدا و در سراسر منطقه جنوبی قرار گرفتند. Hyundai Capital America، که شامل Hyundai Motor Finance و Genesis Finance می‌شود، همچنین به مشتریان آسیب‌دیده که واجد شرایط دریافت راه‌حل‌های تخفیف پرداخت هستند، حمایت مالی خواهد کرد.

گروه موتور هیوندای به طور جداگانه یک میلیون دلار به صلیب سرخ آمریکا برای حمایت از تلاش های امدادی طوفان ایان اهدا می کند. این برنامه توسعه ای از برنامه دیرینه Hyundai Assurance است که به ایمنی، سلامت و رفاه مشتریان، کارکنان، فروشندگان و جوامعی که در آن تجارت می کند اختصاص دارد.

* به منظور واجد شرایط بودن برای تضمین مالک طوفان یان، مشتری باید طی سه سال گذشته یک خودروی هیوندای یا جنسیس جدید خریداری یا اجاره کرده باشد و باید نامه ای از شرکت بیمه خود ارائه دهد که به وضوح مدل و مدل خودرو، میزان خسارت وارده را مشخص کند. روی وسیله نقلیه، مقدار کسر، و اثبات اینکه خسارت وارد شده به وسیله نقلیه در نتیجه طوفان ایان بوده است. منحمایت فرانشیز بیمه محدود به مبلغ فرانشیز یا 500 دلار است، هر کدام کمتر باشد. مشتریان واجد شرایط باید مدرکی مبنی بر اقامت در مناطق منتخب در ایالت فلوریدا که توسط هیوندای موتور آمریکای شمالی به صلاحدید خود تعیین شده است ارائه دهند. محدودیت سه ساله و شرایط اقامت فلوریدا برای کمک به مشکلات مالی HMF/GF اعمال نمی شود. یدک‌کشی/کمک‌های کنار جاده‌ای منوط به محدودیت‌ها و در دسترس بودن است، همانطور که هیوندای موتور آمریکای شمالی به صلاحدید خود تعیین می‌کند. تجارت در مورد نیاز نیست. برای جزئیات بیشتر به نمایندگی هیوندای یا خرده‌فروش جنسیس مراجعه کنید. این برنامه از 1 اکتبر 2022 تا 3 ژانویه 2023 معتبر است.

###

علاوه بر این، هیوندای موتور آمریکا به ازای هر خودروی هیوندای و جنسیس که در ماه اکتبر در ایالات متحده فروخته می شود، 50 دلار به خیریه های محلی کمک خواهد کرد. این بودجه به تأمین مسکن اضطراری، غذا، آب، تدارکات امدادی و سایر حمایت‌ها برای افرادی که زندگی‌شان در اثر این طوفان رکوردشکنی شده کمک می‌کند.

** برای واجد شرایط بودن برای Hurricane Ian Buyer Assurance، مشتری باید یک خودروی هیوندای یا جنسیس جدید را در سه سال گذشته خریداری یا اجاره کرده باشد و باید نامه ای از شرکت بیمه خود ارائه دهد که به وضوح مدل و مدل خودرو، میزان خسارت را مشخص کند. وارد شده به وسیله نقلیه و اثبات اینکه خسارت وارد شده به وسیله نقلیه در نتیجه طوفان ایان بوده است. تجارت در مورد نیاز نیست. تضمین خریدار تخفیف نقدی و اولین پرداخت معوق 90 ​​روزه فقط برای خریدهای جدید خودروهای هیوندای و جنسیس مدل سال 2022 و 2023 در نمایندگی‌های هیوندای و جنسیس (واقع در فلوریدا، آلاباما، کارولینای جنوبی، می‌سی‌سی‌پی و تنسی) موجود است و از طریق Hyundai Motor Finance و Genesis Finance تامین می‌شود. خریداران واجد شرایط هزینه های مالی از تاریخ قرارداد شروع به جمع آوری می کند. ممکن است پیش پرداخت لازم باشد. مشروط به تایید اعتبار هیوندای موتور فاینانس و جنسیس فاینانس. همه مشتریان واجد شرایط نخواهند بود. این offer ممکن است با پیشنهادات دیگر ترکیب شود. برای جزئیات بیشتر به نمایندگی هیوندای یا خرده‌فروش جنسیس مراجعه کنید. پیشنهاد از 7 اکتبر 2022 تا 3 ژانویه 2023 معتبر است.

لطفا برای اطلاع از آخرین اخبار به سایت رسانه ما مراجعه کنید www.genesisnewsusa.com (ایالات متحده آمریکا) و www.genesisnews.ca (کانادا)

خوزه مونوز، رئیس و مدیر عامل هیوندای موتور آمریکای شمالی، گفت: «هیوندای عمیقاً متعهد به کمک به کسانی است که تحت تأثیر طوفان ایان قرار گرفته اند که جنوب غربی فلوریدا را ویران کرد و باعث سیل بزرگ در سراسر جنوب شد. ما اینجا هستیم تا حمایت فوری ارائه کنیم و به جوامع کمک کنیم تا به مسیر بهبودی بازگردند.

رندی پارکر، مدیر عامل هیوندای موتور آمریکا، گفت: پس از طوفان ایان، افکار ما با کسانی است که تحت تأثیر طوفان قرار گرفته اند. هیوندای فوراً مجموعه ای از ابتکارات را برای کمک به مشتریان خود و کمک به بازسازی جوامع به کار می گیرد.

تضمین مالک طوفان یان*

  • پشتیبانی فرانشیز بیمه (حداکثر 500 دلار) برای مشتریان (ساکن در مناطق منتخب فلوریدا) که خودروهای هیوندای و جنسیس (خریداری یا اجاره شده در سه سال گذشته) توسط طوفان ایان آسیب دیده اند.
  • Hyundai Motor Finance و Genesis Finance (HMF/GF) ممکن است بتوانند گزینه های پشتیبانی مشکلات مالی را برای مشتریان فعلی آسیب دیده ارائه دهند، که می توانند با HMF با شماره (800) 523-4030 یا GF در (844) 363-7477 تماس بگیرند.
  • دسترسی گسترده به یدک کش/کمک های کنار جاده ای

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین

تضمین خریدار طوفان یان**

  • تخفیف نقدی 1000 دلاری در تمام مدل های جدید هیوندای 2022-2023
  • 2000 دلار تخفیف نقدی در تمام مدل های جنسیس 2022-2023 جدید
  • 90 روز تعویق پرداخت در تمام قراردادهای APR که از طریق HMF/GF تامین می شود

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 820 فروشنده ما در سال 2021 بیش از 738000 وسیله نقلیه را در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

جرد پلات
جنسیس موتور آمریکای شمالی
949-683-0637
[email protected]

منبع