هیوندای برنامه مسابقه 2023 ایالات متحده را اعلام کرد که توسط IMSA Michelin Pilot Challenge Return برجسته شده است.

 • بازگشت هیوندای به چالش پایلوت میشلین IMSA برای کسب عنوان چهارمین تولیدکننده متوالی
 • هیوندای پنج خودروی النترا N TCR را با برایان هرتا اتواسپرت و دیلی موتور اسپورت در IMSA وارد می‌کند.
 • رابرت ویکنز، مایکل لوئیس، مارک ویلکینز، تیلور هاگلر، هری گاتساکر و میسون فیلیپی برگشت به تیم هیوندای
 • خط رانندگان شامل چهار قهرمان هیوندای است
 • هیوندای دو بار وارد سری TC آمریکا می‌شود که توسط Skip Barber Racing School Championship با Ricca Autosport


هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

برایان هرتا اتواسپرت قهرمانان پشت سر هم سری، تیلور هاگلر و مایکل لوئیس را پشت فرمان شماره 1 هیوندای النترا N TCR به میدان خواهد برد. این دو تاریخ ساز به قهرمانی متوالی سوم می اندیشند.

فصل 2023 برای IMPC با Roar Before the Rolex 24 در تاریخ 20 تا 22 ژانویه 2023 در سرعت بین المللی Daytona آغاز می شود و پس از آن اولین دور برنامه با چالش استقامت BMW M در DAYTONA در روز جمعه، 27 ژانویه برگزار می شود. 2023. برنامه TC America در Sonoma Raceway در 30 مارس 2023 آغاز خواهد شد.


شماره 1 هیوندای النترا N TCR و شماره 33 هیوندای النترا N TCR، در پیست در طول آخر هفته قهرمانی خودروهای اسپرت هیوندای مونتری در WeatherTech Raceway Laguna Seca در مونتری، کالیفرنیا، 30 آوریل 2022 عکس گرفته شده است. (عکس/برایان هرتا Autosport/LAT)

سومین جفت BHA در سال 2023 متشکل از میسون فیلیپی و مارک ویلکینز است که خلبان شماره 98 هیوندای الانترا N TCR است. فیلیپی که دو بار در سال 2022 یک سیاستمدار سیاسی بود، با ذهنیت قهرمانی در کنار ویلکینز بومی کانادایی که دو پیروزی در IMPC در سال 2022 کسب کرد، به BHA بازگشت.

برایان هرتا، رئیس Bryan Herta Autosport گفت: “همه ما برای شروع فصل 2023 Michelin Pilot Challenge در Daytona هیجان زده ایم، برای این فصل ما چهره های آشنا پشت فرمان داریم اما ترکیب های رانندگی کمی متفاوت به نظر می رسند.” با افزایش سطح رقابت هوندا، آئودی و آلفارومئو در هر فصل، ما به تکامل و پیشبرد برنامه خود ادامه می دهیم. من نمی‌توانم منتظر بمانم تا ببینم جفت‌های راننده جدید ما و ماشین اثبات شده Elantra N TCR در برابر رقابت‌های این فصل چگونه پیش می‌روند.»

منبع

ورودی شماره 33 Hyundai Elantra N TCR توسط رانندگان BHA رابرت ویکنز و هری گوتساکر هدایت می شود – یک جفت جدید برای فصل 2023. گوتساکر برای اولین بار در سال 2019 به BHA پیوست و از آن زمان تاکنون هر فصل در بین پنج تیم برتر مسابقات قهرمانی قرار گرفته است. رابرت ویکنز پس از تصادفی که در سال 2018 در ایندی کار باعث تغییر شغل شد، با BHA در سال 2022 به مسابقات اتومبیلرانی خود بازگشت و در مسابقات پیاپی پیروز شد و یک سکوی دیگر را کسب کرد. هیوندای النترا N TCR شماره 33 به سیستم کنترل دستی توسعه یافته توسط BHA مجهز شده است که به ویکنز اجازه می دهد تا النترا را از طریق فرمان کار کند. هنگامی که Gottsacker النترا را در پیت ها تصاحب می کند، کنترل ماشین به پدال های پا برمی گردد.


FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا،
12 ژانویه 2023 هیوندای موتور آمریکای شمالی قرار است در فصل 2023 IMSA Michelin Pilot Challenge (IMPC) پنج شرکت هیوندای النترا N TCR را به منظور کسب چهارمین عنوان قهرمانی متوالی تولیدکنندگان ارائه دهد. هیوندای با قهرمانان فعلی IMPC برایان هرتا اتواسپرت (BHA) و دیلی موتور اسپورت نماینده خواهد بود. هیوندای همچنین در سری TC America Powered by Skip Barber Racing School در سری SRO Motorsports America رقابت خواهد کرد.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok

ترکیب

 • تیلور هاگلر و مایکل لوئیس، قهرمانان فعلی IMPC در Elantra N TCR شماره 1 بازخواهند گشت.
 • ورودی شماره 33 هیوندای النترا N TCR توسط رانندگان BHA رابرت ویکنز و هری گوتساکر هدایت می شود – یک جفت جدید برای فصل 2023
 • میسون فیلیپی و مارک ویلکینز به عنوان خلبان هیوندای النترا N TCR شماره 98 خواهند بود.
 • Deily Motorsports جاکوب دیلی و تایلر مکسسون را در هیوندای النترا N TCR شماره 70 به خدمت خواهد گرفت.
 • Cabot Bigham و Matt Jaskol سوار هیوندای النترا N TCR شماره 76 خواهند شد.
 • ریکا اتواسپورت دو خودروی هیوندای را در TC آمریکا عرضه خواهد کرد: جف ریکا با مدل 78 LIQUI MOLY GenRacer Hyundai Elantra N TC و سالی مک‌نولتی با شماره 780 Borla Exhaust LIQUI MOLY Hyundai Veloster N TC

دیلی موتوراسپرتز با تکمیل ترکیب چشمگیر النترا در شبکه IMPC برای سال 2023، ژاکوب دیلی و تایلر مکسسون را که سال گذشته نیز دو بار پولیستر شده بودند را در هیوندای النترا N TCR شماره 70 به میدان می‌آورد. Cabot Bigham و Matt Jaskol سوار هیوندای النترا N TCR شماره 76 خواهند شد. ورودی‌های Deily Motorsports از ادموند، اوکلاهما، برنامه کامل IMPC را به چالش خواهند کشید.

###

هیوندای موتور آمریکای شمالی در سری TC America Powered by Skip Barber Racing School در سری SRO America رقابت خواهد کرد که یک پلتفرم کاملاً جدید با Elantra N TC برای اولین بار در Sonoma است. Ricca Autosport دو خودروی هیوندای را در TC آمریکا عرضه خواهد کرد: جف ریکا با مدل 78 LIQUI MOLY GenRacer Hyundai Elantra N TC و سالی مک‌نولتی با شماره 780 Borla Exhaust LIQUI MOLY Hyundai Veloster N TC. به نظر می رسد ریکا از کسب مقام سوم در مسابقات قهرمانی TC آمریکا در سال 2022 به حرکت خود ادامه دهد در حالی که مک نالتی اولین بازی خود را در کلاس TC انجام خواهد داد.