هیوندای برنده ترین برند در سال 2023 بهترین خودروها برای نوجوانان لیست توسط US News & World Report

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok

جیم شریفی، سردبیر US News Best Cars گفت: «هیوندای جوایز بهترین خودروهای نوجوانان 2023 ما را به دست آورد و در مجموع بیشترین دسته‌ها و هر رده SUV جدیدی را که ارزیابی کردیم، برد». کونا، توسان، سانتافه و سانتافه هیبریدی همراه با عملکرد قوی در رتبه‌بندی ما، همگی معیارهایی را دارند که والدین بیشتر برای رانندگان جدید اولویت دارند. این شامل عملکرد قوی در تست‌های تصادف، رتبه‌بندی قابل‌اعتماد قابل تحسین و کمک کنترل‌های راننده نوجوان است که به تشویق عادات رانندگی ایمن کمک می‌کند.

خودروی سایز متوسط: هیوندای سوناتا هیبریدی 2020
شاسی بلند سایز متوسط: هیوندای سانتافه 2019

بهترین خودروهای جدید برای نوجوانان در سال 2023
بهترین SUV برای نوجوانان 20 هزار دلار تا
25 هزار دلار
هیوندای کونا 2023

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند تحرک تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.


هیوندای توسان 2023 در ایروین، کالیفرنیا عکاسی شده است. در 15 اوت 2022.

###

منبع
هیوندای کونا 2023 در ایروین، کالیفرنیا، در 16 فوریه 2022 عکاسی شده است.

بهترین SUV برای نوجوانان 35 هزار دلار تا
40 هزار دلار
هیوندای سانتافه هیبریدی 2023

  • هیوندای برنده چهار جایزه بهترین خودروی جدید برای نوجوانان شد
  • هیوندای بیشترین درآمد را در بهترین خودروهای دست دوم دارد جوایز نوجوانان

FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 6 ژوئن 2023 – هیوندای بیشترین خودروهایی را که در دسته‌های خودروهای نو و کارکرده در بهترین خودروهای نوجوانان 2023 توسط US News & World Report اهدا شده است، دریافت کرد. چهار مدل هیوندای جدید علاوه بر دو مدل قدیمی هیوندای در رده خودروهای دست دوم معرفی شدند. این جوایز خودروهایی را برجسته می‌کند که در چندین فاکتور از جمله پیشگیری از تصادف، ویژگی‌های موجود و استاندارد، قابلیت اطمینان، قابلیت اطمینان، امتیاز خوبی کسب کرده‌اند و برای رانندگان نوجوان بسیار توصیه می‌شود. مدل‌های هیوندای به دلیل ویژگی‌های ایمنی استاندارد و قابلیت‌های اطلاعات سرگرمی انتخاب شدند. در این فهرست سیزده برنده با انتخاب در دسته‌ها و پیشرانه‌های مختلف از جمله سدان‌ها، کراس اوورهای شاسی‌بلند، کامیون‌ها و غیره دیده می‌شود.

بهترین خودروهای استفاده شده برای نوجوانان در سال 2023

بهترین SUV برای نوجوانان 30 هزار دلار تا
35 هزار دلار
هیوندای سانتافه 2023

بهترین SUV برای نوجوانان 25 هزار دلار تا
30 هزار دلار
هیوندای توسان 2023

برایان لطوف، مدیر ارشد ایمنی شرکت هیوندای موتور، گفت: «ایمنی یکی از مهم‌ترین ملاحظات هنگام انتخاب وسیله نقلیه برای یک راننده نوجوان است و هیوندای ایمنی را در هسته اصلی همه کارهای ما قرار می‌دهد. هر هیوندای 2023 دارای سه سیستم ایمنی کلیدی است: هشدار برخورد از جلو/ترمز اضطراری خودکار به جلو، کمک حفظ خط/پیگیری خط و هشدار توجه راننده. همچنین مجموعه‌ای از سیستم‌های ایمنی اختیاری SmartSense و فناوری تله‌ماتیک BlueLink ® هیوندای از جمله اطلاع‌رسانی خودکار تصادف (ACN). ما گزارش US News & World را به خاطر به رسمیت شناختن تعهد هیوندای در حفظ ایمنی همه مسافران و کاربران جاده تحسین می کنیم.

درباره US News Best Cars
از سال 2007، US News Best Cars، کانال خودرویی US News & World Report، رتبه‌بندی اکثر خودروهای جدید فروخته شده در آمریکا را منتشر کرده است. هر سال، US News جوایز بهترین اتومبیل‌ها، از جمله بهترین برندهای خودرو، بهترین اتومبیل‌ها برای پول و بهترین اتومبیل‌ها برای خانواده‌ها را نیز منتشر می‌کند. US News Best Cars از خریداران خودرو در تمام طول سفر خرید خودرو پشتیبانی می‌کند و برای تحقیق درباره خودروها و یافتن خودروهای فروش توصیه می‌کند. US News Best Cars در سال گذشته بیش از 61 میلیون بازدیدکننده داشته است که اکثریت آنها فعالانه برای خرید یک خودرو اقدام می کنند. بیش از 70 درصد از خریداران فعال گزارش دادند که US News بر تصمیم خرید خودرو آنها تأثیر گذاشته است و می‌گویند که آنها به توصیه‌های ما اعتماد دارند که بی‌طرفانه است و سایت ما را به دیگران توصیه می‌کنند.