هیوندای برنده سه دسته در جوایز خودروهای نیوزویک 2022 شد

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین

ریکی لائو، مدیر برنامه‌ریزی محصول هیوندای موتور گفت: «دریافت جوایز بهترین برند Newsweek Autos برای شما، بهترین SUV کوچک برای Kona و بهترین پیکاپ کوچک برای سانتا کروز، تلاش بی‌وقفه هیوندای برای تولید خودروهایی کاملاً متناسب با نیازهای خریداران آمریکایی را تأیید می‌کند. آمریکای شمالی. هیوندای با پیشرانه‌های قدرتمند و کارآمد، فناوری‌های پیشرفته سخاوتمندانه، طراحی نوآورانه و ایمنی جامع، رضایت صاحبان خود را بیش از پیش جلب می‌کند.

  • برند هیوندای بهترین برند را برای شما دریافت می کند
  • کونا SUV جایزه بهترین SUV کوچک را دریافت کرد
  • سانتا کروز بهترین پیکاپ کوچک در نظر گرفته شد

###

سانتا کروز با ارائه یک خودروی ماجراجویی اسپرت واقعی بر خلاف هر چیز دیگری در بازار ایالات متحده، زمینه جدیدی را در بخش های SUV، کامیون و کراس اوور ایجاد می کند. کونا طراحی تازه ای را ارائه می دهد، از جمله تریم های اسپرت N و N Line با نشانه های طراحی پویا و همچنین یک مدل کلیدی در استراتژی برقی سازی هیوندای با کونا الکتریک است.


هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 820 فروشنده ما در سال 2021 بیش از 738000 وسیله نقلیه را در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.


FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 26 اکتبر 2022
– هیوندای در سه بخش جوایز خودروهای نیوزویک 2022 به عنوان برنده انتخاب شد. کونا بهترین SUV کوچک، سانتا کروز به عنوان بهترین پیکاپ کوچک و هیوندای به عنوان بهترین برند برای Your Buck انتخاب شدند.

منبع


هیوندای کونا در 10 آگوست 2021 در شهر کالیفرنیا، کالیفرنیا عکاسی شده است.


هیوندای سانتا کروز در شهر کالیفرنیا، کالیفرنیا، در 15 آوریل 2021 عکس گرفته شده است.