هیوندای برنده هشت جایزه انتخاب سردبیر خودرو و راننده 2023 شد


هیوندای پالیسید در سانتیاگو، کالیفرنیا، در 16 ژوئن 2022 عکاسی شده است.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

  • کونا، توسان، سانتا کروز، سانتافه، پالیزید، النترا N، سوناتا و IONIQ 5 همه برنده می‌شوند
  • شش مدل SUV برنده شدند که بازتاب جذابیت رو به رشد بازار شاسی بلندهای هیوندای است.


FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 22 فوریه 2023
– امروز هیوندای هشت جایزه انتخاب سردبیر خودرو و راننده 2023 را برای مدل های کونا، توسان، سانتا کروز، سانتافه، پالیزید، النترا N، سوناتا و IONIQ 5 دریافت کرد. برندگان انتخاب ویرایشگر خودروها، کامیون ها، کراس اوورها و شاسی بلندهایی هستند که سردبیران Car and Driver قویاً توصیه می کنند. این وسایل نقلیه که از بین بیش از 400 مدل آزمایش شده انتخاب شده اند، بهترین ها در انجام ماموریت خود در نظر گرفته شده اند و در عین حال ارزش عالی و تجربه رانندگی پرباری را ارائه می دهند.

ریکی لائو، مدیر برنامه‌ریزی محصول هیوندای موتور آمریکا می‌گوید: «ما بسیار مفتخریم که هشت جایزه انتخاب سردبیر خودرو و راننده برای سال 2023 را دریافت می‌کنیم. هر یک از این مدل‌ها طراحی نوآورانه، پیشرانه‌های قدرتمند، سازگار با محیط زیست، راحتی راننده و ویژگی‌های ایمنی پیشرفته را ارائه می‌دهند، و واضح است که این ویژگی‌ها به طور یکسان در بین کارشناسان صنعت و مشتریان طنین‌انداز است. ما به ویژه به شش جایزه مدل SUV خود افتخار می کنیم، زیرا همچنان به افزایش موقعیت رهبری خود در بخش های SUV ادامه می دهیم.

###

منبع

Car and Driver که در سال 1955 تأسیس شد، صدای قطعی برای علاقه مندان به خودرو و راهنمای قابل اعتماد برای خریداران خودرو در بازار است. برندگان جایزه انتخاب ویراستاران 2023 را می توان در CarandDriver.com بررسی کرد.

تونی کویروگا، سردبیر Car and Driver می‌گوید: «برای میلیون‌ها نفری که هر سال یک وسیله نقلیه جدید می‌خرند، انتخاب‌ها می‌تواند بی‌پایان و گیج‌کننده به نظر برسد. «صفحه انتخاب ویراستاران ما فهرست افتخارات خودرو و منبع ایده‌آل است، چه کسی به دنبال ایمن‌ترین خودرو برای یک راننده نوجوان جدید باشد یا برای یک خودروی مسابقه آخر هفته، و همه چیز در این بین.»