هیوندای بلولینک+ را راه اندازی کرد – اتاق خبر هیوندای

منبع همانطور که جهان به سمت عصر EV حرکت می کند، Bluelink به یک فناوری “باید” تبدیل شده است. دارندگان هیوندای کونا الکتریک و IONIQ 5 می توانند از Bluelink برای برنامه ریزی شارژ خانه خود در زمانی که قیمت برق در پایین ترین حد خود است استفاده کنند. آنها همچنین می توانند از Bluelink برای گرم کردن کابین خودرو در حالی که هنوز به برق وصل است برای حفظ انرژی باتری و بررسی وضعیت شارژ استفاده کنند. Bluelink همچنین می‌تواند به یافتن ایستگاه‌های شارژ نزدیک یا کافی‌شاپ با جستجوی نقاط مورد علاقه‌اش کمک کند.

Bluelink+ صنعت را رهبری می کندii

از آنجایی که مشتریان به خدمات متصل وابستگی پیدا کرده‌اند، در گذشته برخی از تولیدکنندگان سیستم‌های خود را با دریافت هزینه برای دسترسی به برخی از این ویژگی‌های اساسی مانند Apple CarPlay® یا صندلی‌های گرمکن، به درآمدزایی تبدیل کردند. هیوندای با Bluelink+ رویکرد مخالف را در پیش گرفته است.

ویژگی های Bluelink +
تمام خدمات Bluelink+ با خرید خودروی جدید هیوندای، اولین سال مالکیت برای دارای گواهینامه قبلی و سه ماه اول برای دارندگان خودروهای دست دوم به صورت رایگان ارائه می شود.من ii ویژگی‌های کلیدی ایمنی و نگهداری، که قبلاً در بسته مراقبت متصل گنجانده شده بود، اکنون بخشی از Bluelink+ Basic است که برای مالکان بعدی در دسترس خواهد بود تا بدون هیچ هزینه‌ای مرتبط با آن ارتباط برقرار کنند. این بدان معناست که ویژگی‌های کلیدی ایمنی و تعمیر و نگهداری، مانند دستیار برخورد خودکار، کمک SOS، تشخیص از راه دور، یادآوری‌های تعمیر و نگهداری و به‌روزرسانی‌های ECU هوایی، بدون دوره آزمایشی و برای طول عمر فناوری پشتیبانی در دسترس هستند. شبکه 4G LTE.

ادامه میراث Bluelink
بیش از 10 سال پیش، Bluelink در هیوندای سوناتا 2011 با مجموعه ای از خدمات متصل به نمایش درآمد. از آن زمان به بعد، به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی مشتریان تبدیل شده است. میلیون ها بار در هفته، صاحبان هیوندای از Bluelink برای روشن کردن ماشین خود از راه دور استفاده می کنند. این مشتریان برای ارسال پاسخ اضطراری پس از برخورد یا احضار کمک های کنار جاده ای در صورت پنچر شدن لاستیک به Bluelink متکی هستند. Bluelink همچنین با هشدارهای والدین به ایمن نگه داشتن رانندگان نوجوان کمک کرده است.

[iii] بیش از 350 دلار صرفه جویی در هزینه بر اساس اشتراک در بسته های مراقبت از راه دور و راهنمایی متصل به مدت 12 ماه با قیمت فعلی 9.90 دلار در ماه که مجموعاً 356.40 دلار است.

Bluelink+ با تمام ویژگی هایی که می تواند به حفظ امنیت مشتریان کمک کند، میراث را ادامه می دهد. این موارد شامل اعلان‌های تصادف خودکار، کمک اضطراری خودکار در صورت باز شدن کیسه هوا در تصادف، و کمک‌های کنار جاده‌ای پیشرفته است که مکان دقیقی را در اختیار همکاران امداد جاده‌ای قرار می‌دهد.من این سرویس همچنین شامل ویژگی‌های مراقبت از خودرو مانند گزارش ماهانه سلامت خودرو و هشدارهای تعمیر و نگهداری است که می‌تواند به مالکان در کاهش هزینه‌های نگهداری در طول زمان کمک کند. Bluelink+ همچنین دارای ویژگی های راه دور و راهنما است. همه محبوب‌ترین ویژگی‌های راحتی مانند راه‌اندازی از راه دور با کنترل تهویه مطبوع، قفل در از راه دور و مدیریت شارژ EV، به‌علاوه کنترل‌های والدین مانند geofencing، مقررات منع آمد و شد و هشدار سرعت را ارائه می‌دهد. همچنین کلیدهای دیجیتالی را ارائه می دهد که با اپل یکپارچه شده اند® و دستگاه های Android™.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok

هیوندای اولین و تنها برند خودرویی است که تمامی این ویژگی ها را بدون «دوره آزمایشی» یا هزینه اشتراک مکرر در اختیار خریداران خودروهای جدید قرار می دهد.من Bluelink+ بهترین برنامه خودروی متصل رایگان در کلاس است. هیوندای با این برنامه بیش از 350 دلار صرفه جویی سالانه به مشتریان خود ارائه می دهد.من

[iv] ماتریس بر اساس مقایسه اطلاعات وب‌سایت‌های خدمات متصل به سازنده (از ژانویه 2023).

  • اشتراک جدید رایگان Bluelink+ ارائه شده است
  • راه اندازی با IONIQ 6 2023 و مدل های آینده با شروع مدل سال 2024
  • فناوری خودروهای متصل فراگیر می تواند به کاهش هزینه مالکیت کمک کند

[i] Bluelink+ به یک قرارداد اشتراک فعال Bluelink با توجه به شرایط و ضوابط خدمات متصل نیاز دارد. مدت زمان از تاریخ استفاده از وسیله نقلیه جدید شروع می شود. Bluelink مجهز و موجود در مدل‌ها و تریم‌های هیوندای انتخاب شده است. برای انجام این کار فقط از Bluelink و دستگاه های مربوطه استفاده کنید. پوشش تلفن همراه و GPS مورد نیاز است. ویژگی ها، مشخصات و هزینه ها در معرض تغییر هستند.

مانیش مهروترا، معاون برنامه‌ریزی کسب‌وکار دیجیتال و عملیات متصل هیوندای موتور آمریکای شمالی، گفت: «Bluelink+ بخشی از تعهد ما به یک رهبر فناوری است. «سایر خودروسازان از مدل اشتراک سنتی پیروی می‌کنند و برای اکثر این ویژگی‌های ایمنی و راحتی، هزینه‌های ماهانه دارند. هیوندای بار دیگر با استانداردسازی فناوری‌هایی که تجربه مشتری را بهبود می‌بخشد، صنعت را رهبری می‌کند.

###

[ii] همه خدمات Bluelink+ به فناوری مخابرات بی‌سیم دیجیتال خارج از کنترل ما و تحت کنترل حامل‌های بی‌سیمی که فناوری مخابرات را ارائه می‌کنند، متکی هستند. مدل‌های 2023 Ioniq 6 و 2024 وابسته به شبکه‌های سلولی 4G LTE هستند که توسط اپراتورهای بی‌سیم شخص ثالث کنترل و نگهداری می‌شوند. فناوری های مخابراتی در طول زمان تغییر می کنند. اگر و زمانی که این شبکه‌ها تغییر کنند و سرویس‌ها را متوقف کنند یا فناوری اساسی مورد نیاز برای پشتیبانی از Bluelink منسوخ شود، خدمات متصل کار نخواهند کرد و ما مجبور خواهیم شد خدمات اشتراک تحت تأثیر را لغو کنیم.

همه خدمات موجود در بسته‌های اشتراک مراقبت از راه دور و راهنمایی قبلی Bluelink به صورت غیر آزمایشی برای خریداران جدید با Bluelink+ (وابسته به شبکه 4G LTE و فناوری) به صورت رایگان ارائه می‌شوند.ii Bluelink+ با IONIQ 6 جدید 2023 و در تمام مدل‌های آینده هیوندای مجهز به Bluelink که از سری مدل‌های 2024 شروع می‌شود، عرضه می‌شود.من هیوندای با استاندارد کردن دسترسی به ویژگی‌های ایمنی، نگهداری و فناوری از راه دور، یک برنامه اتصال پیشرو در صنعت رایگان را برای همه مالکان جدید ارائه می‌کند.

پس از یک دوره 3 ساله اولیه به‌روزرسانی‌های تکمیلی، برای به‌روزرسانی‌های هوایی (OTA) نقشه و چند رسانه‌ای که به اتصال فعال Bluelink وابسته است، هزینه‌ای اعمال می‌شود.

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.


شیکاگو، 9 فوریه 2023 –
امروز در نمایشگاه خودرو شیکاگو 2023، هیوندای موتور آمریکا یک برنامه خدمات خودروی متصل پیشرو در صنعت به نام Bluelink+ راه اندازی می کند. با Bluelink+، هیوندای با تقریباً تمام هزینه های اشتراک برای مالکان جدید خداحافظی می کند.من ii