هیوندای به دلیل تعهد به کهنه سربازان شناخته شد

###

هیوندای علاوه بر حمایت از کهنه سربازان به عنوان یک کارفرما، از طریق برنامه نظامی ویژه خود، تخفیف هایی را نیز برای نیروهای فعال واجد شرایط، نیروهای ذخیره/گارد ملی، کهنه کار و پرسنل نظامی بازنشسته ایالات متحده ارائه می دهد.

  • فهرست شده به عنوان “بهترین کارفرما برای دامپزشکان” توسط Military Times برای سال 2022
  • توسط MilitaryFriendly.com به عنوان “کارفرمای دوستدار همسر نظامی و نظامی” معرفی شد.

هیوندای گروه منابع کارکنان Stars and Stripes را برای قدردانی از کهنه سربازان، اعضای خدمات نظامی و خانواده های آنها در شرکت ایجاد کرد. این شرکت به کهنه سربازان اجازه دسترسی رایگان به مراکز آموزشی کارخانه ما را هم به صورت حضوری و هم از طریق دوره های آنلاین در سراسر ایالات متحده می دهد، جایی که می توانند حتی قبل از جدایی از ارتش، حرفه خودروسازی خود را شروع کنند.

نظرسنجی بهترین برای دامپزشکان یک تحلیل مستقل بسیار معتبر از تلاش‌های یک شرکت برای استخدام، حفظ و حمایت از نیروهای فعلی و سابق، همسران نظامی و مراقبین نظامی است. و نام نظامی دوستانه تعهد، تلاش و موفقیت سازمان در ایجاد مزایای پایدار و معنادار برای جامعه نظامی را اندازه گیری می کند.


FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 13 دسامبر 2022
– هیوندای موتور آمریکا اخیراً به دلیل حمایت از اعضای خدمت سربازی و خانواده های آنها مورد تقدیر قرار گرفت. Military Times هیوندای را در لیست کارفرمایان خود برای بهترین دامپزشکان در سال 2022 قرار داد و MilitaryFriendly.com آنها را به عنوان کارفرمای نظامی دوست و همسر دوست نظامی برای سال 2023 معرفی کرد.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین

منبع

دیوید وند لیند، معاون بخش پس از فروش هیوندای موتور آمریکا، گفت: «ما در هیوندای مفتخریم که از جامعه نظامی و خانواده‌های آنها حمایت می‌کنیم و واقعاً مفتخریم که به عنوان کارفرمای برتر برای کهنه‌کاران شناخته می‌شویم.» این افراد خدمات زیادی برای کشور ما فداکاری کرده اند و ما مفتخریم که بسیاری از آنها را اعضای خانواده هیوندای بنامیم.

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 820 فروشنده ما در سال 2021 بیش از 738000 وسیله نقلیه را در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.