هیوندای به همکاری با بیمارستان کودکان Ann & Robert H. Lurie در شیکاگو در مورد ایمنی مسافران ادامه می دهد.


  • هیوندای 50000 دلار به بیمارستان کودکان Ann & Robert H. Lurie در شیکاگو برای برنامه ایمنی مسافران کودک Buckle Up اهدا کرد.
  • Lurie Children’s برای سازماندهی رویدادهای بررسی صندلی ماشین جامعه


شیکاگو، 9 فوریه 2023
– هیوندای موتور آمریکا ادامه همکاری خود را با بیمارستان کودکان Ann & Robert H. Lurie در شیکاگو اعلام کرد و 50000 دلار برای حمایت از برنامه ایمنی مسافران کودک Buckle Up اهدا کرد. کمک مالی هیوندای به ایجاد رویدادهای آموزشی برای مصرف کنندگان کمک می کند که شامل بازرسی ایمنی صندلی خودرو و توزیع رایگان صندلی تقویت کننده برای بیش از 350 خانواده ساکن در مناطق محروم در سال آینده است. این کمک مالی بخشی از ابتکار مسئولیت اجتماعی شرکت هیوندای، هیوندای هوپ است که به دنبال بهبود رفاه جامعه از طریق حمایت از سلامت و ایمنی جامعه است.


هیوندای موتور آمریکای شمالی در 8 فوریه 2023 یک چک کمک مالی به بیمارستان کودکان آن و رابرت اچ. لوری در شیکاگو ارائه می‌کند. از چپ به راست: میشل تینسون، مدیر ارشد، روابط عمومی محصول و ایمنی، هیوندای موتور آمریکای شمالی، براندون رامیرز، مدیر، مسئولیت اجتماعی شرکت و روابط خارجی، امی هیل، مدیر ابتکارات پیشگیری از صدمات غیرعمد، بیمارستان کودکان آن و رابرت اچ. لوری بنیاد شیکاگو، آلانا بونیفازی، هماهنگ کننده جامعه، برنامه ایمنی صندلی خودرو، کودکان آن و رابرت اچ. لوری بیمارستان شیکاگو بنیاد و تیا بتل، مدیر و مدیر کل، منطقه مرکزی هیوندای.

با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها، آسیب‌های ناشی از وسایل نقلیه موتوری یکی از دلایل اصلی مرگ و میر برای آمریکایی‌های زیر 30 سال است. خم کردن صحیح کودکان در صندلی‌های مناسب سن و اندازه می‌تواند خطر آسیب‌های جدی و کشنده را تا 80 درصد کاهش دهد. آموزش در مورد شیوه های ایمنی مسافر برای پیشگیری بسیار مهم است. طبق گزارش اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها (NHTSA)، تخمین زده می شود که 46 درصد از صندلی های خودرو و صندلی های تقویت کننده به اشتباه نصب شده اند یا به درستی استفاده نمی شوند.

برایان لطوف، مدیر ارشد ایمنی شرکت هیوندای موتور گفت: “ما از ادامه همکاری خود با بیمارستان کودکان لوری در آموزش مراقبان در مورد استفاده صحیح از صندلی های ایمنی و تقویت کننده کودک خرسندیم.” ما به نقش خود در ایجاد فناوری‌ها و سیستم‌هایی که به محافظت از رانندگان، مسافران و دیگران در جاده‌ها کمک می‌کنند، ادامه خواهیم داد، در حالی که با رهبران برنامه‌های ایمنی آموزشی همکاری می‌کنیم.»

با کمک مالی، Lurie Children’s برنامه ایمنی مسافران کودک Buckle Up خود را برای خدمت به خانواده های بیشتری در شیکاگو گسترش خواهد داد. این بودجه به بیمارستان اجازه می‌دهد تا کلاس‌های صندلی تقویتی و رویدادهای توزیع را در محله‌های محروم شیکاگو ارائه دهد، زیرا صندلی‌های تقویتی اغلب کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. Lurie Children’s رویدادهای معاینه صندلی خودرو را سازماندهی خواهد کرد و به والدین و مراقبان نحوه نصب و استفاده صحیح از صندلی خودرو را آموزش خواهد داد.

ایمی هیل، MS، مدیر برنامه‌های پیشگیری از آسیب‌های غیرعمدی، گفت: «ما از هیوندای برای حمایت سخاوتمندانه مداوم آنها از کار برنامه Buckle Up برای آموزش والدین و خانواده‌ها با دانش و ابزارهایی که برای ایمن نگه داشتن مسافران فرزندانشان نیاز دارند بسیار سپاسگزاریم. در کودکان Lurie. کاتالینا زامورا، هماهنگ کننده برنامه Buckle Up نیز به اشتراک گذاشت که «آسیب های تصادف خودرو قابل پیشگیری و پیش بینی هستند. بهترین بخش کار من آموزش والدین است تا بتوانیم این اعداد را با هم تغییر دهیم.»

بیمارستان کودکان آن و رابرت اچ. لوری شیکاگو
بیمارستان کودکان Ann & Robert H. Lurie در شیکاگو مراقبت های ویژه کودکان را در محیطی ارائه می دهد که آخرین مزایا و نوآوری ها را در فناوری پزشکی، تحقیقات و طراحی مناسب خانواده ارائه می دهد. به عنوان بزرگترین ارائه دهنده خدمات اطفال در منطقه با میراث 140 ساله تعالی، کودکان و خانواده های آنها در مرکز همه کارهای ما هستند. www.luriechildrens.org

برنامه ایمنی مسافر کودک (CPS) تلاش می‌کند تا از طریق آموزش اجتماعی و تغییر رفتار، تعداد جراحات و تلفات ناشی از وسایل نقلیه موتوری را در میان کودکان در شیکاگو کاهش دهد. برنامه Buckle Up از طریق کارگاه های ماهیانه صندلی ماشین و ایستگاه های بازرسی صندلی ماشین و همچنین شبکه ای متشکل از بیش از 15 شریک اجتماعی، آموزش صندلی ماشین، کمک نصب صندلی ماشین، و صندلی ماشین ارزان قیمت را به خانواده های در معرض خطر ارائه می دهد. برنامه Buckle Up | کودکان لوری (luriechildrens.org)

هیوندای هوپ
هیوندای هوپ یک ابتکار مسئولیت اجتماعی شرکتی از هیوندای موتور آمریکای شمالی است که به اصل پیشرفت برای بشریت و هدف بهبود رفاه جامعه متعهد است. هیوندای هوپ زمان و منابعی را به سازمان‌های غیرانتفاعی اختصاص می‌دهد که از سلامت و ایمنی افراد حمایت می‌کنند و باعث رشد مثبت در جوامع می‌شوند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiHope.com مراجعه کنید.

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok

###

منبع