هیوندای تعهد داوطلبانه هشدار سرنشینان عقب را انجام می دهد

همه خودروهای هیوندای مدل 2023 همچنین دارای فناوری ترمز اضطراری خودکار/دستیار جلوگیری از برخورد از جلو به صورت استاندارد هستند، هدفی که هیوندای دو سال قبل از تعهد دولت در سال 2022 به آن دست یافته است.

هیوندای همچنین به رانندگان و سرنشینان یادآوری می کند که همیشه کمربند ایمنی را ببندند، از صندلی های مناسب کودک استفاده کنند و روی رانندگی تمرکز کنند.

طبق گزارش اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها (NHTSA)، گرمازدگی یکی از علل اصلی مرگ و میرهای غیر مرتبط با تصادف در بین کودکان است. بر اساس داده های تحقیقاتی شورای ملی ایمنی (NCS)، 936 کودک از سال 1998 و 29 کودک در سال 2022 در اثر گرمازدگی وسیله نقلیه جان خود را از دست داده اند. گرمازدگی وسیله نقلیه زمانی رخ می دهد که کودک در یک وسیله نقلیه داغ رها می شود و باعث می شود دمای کودک در یک ساعت افزایش یابد. روشی سریع و کشنده برای جلوگیری بیشتر از چنین تراژدی‌هایی، NHTSA درخواست تعهدات داوطلبانه صنعت برای ایجاد استاندارد ROA در تقریباً همه وسایل نقلیه سبک کرد.

FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 11 نوامبر 2022 – هیوندای از تعهد داوطلبانه خود برای پیاده سازی سیستم های یادآوری صندلی عقب در اکثر محصولات خود فراتر رفته است. تا به امروز، تمام خودروهای هیوندای 2023 (به استثنای NEXO) که برای فروش در ایالات متحده تولید شده اند، فناوری هشدار سرنشین عقب (ROA) را به صورت استاندارد ارائه می کنند. علاوه بر این، یک فناوری پیشرفته‌تر اولتراسونیک ROA به صورت اختیاری در تعدادی از خودروهای هیوندای و استاندارد در سانتافه PHEV و سانتافه HEV ارائه می‌شود. فناوری ROA به راننده یادآوری می‌کند که قسمت صندلی عقب را بررسی کند تا مطمئن شود کودک یا حیوان خانگی به طور تصادفی پس از پارک کردن در صندلی عقب رها نشده است. این سیستم به جلوگیری از گرمازدگی کودکان در داخل خودروی پارک شده کمک می کند.

###

منبع

برایان لطوف، مدیر ارشد ایمنی شرکت هیوندای موتور گفت: «هیوندای متعهد به ارائه فناوری‌های ایمنی پیشرو برای مشتریان، مسافران و سایر کاربران جاده است.» با ارائه فناوری ایمنی استاندارد هیوندای، از جمله – هشدار سرنشین عقب (ROA)، کمک جلوگیری از برخورد از جلو (FCA) با تشخیص عابر پیاده/ترمز اضطراری خودکار (AEB)، کمک حفظ خطوط (LKA) / هشدار خروج از خط (LDW)، و هشدار توجه راننده (DAW)، هیوندای به مشتریان خود کمک می کند تا از تصادفات جلوگیری کنند و احتمال تلفات و جراحات در جاده را به حداقل برسانند. این دستاوردهای ایمنی دلیل دیگری بر رهبری هیوندای در صنعت خودرو است.

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 820 فروشنده ما در سال 2021 بیش از 738000 وسیله نقلیه را در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام

  • همه 2023 خودروهای هیوندای (به جز NEXO) استاندارد با فناوری هشدار سرنشینان عقب («ROA») عرضه می شوند