هیوندای دفاع از عنوان IMSA را در دیتونا آغاز کرد


ترکیب

  • تیلور هاگلر و مایکل لوئیس دو نفره قهرمانی برای خلبانی شماره 1 Elantra N TCR با BHA بازخواهند گشت.
  • رابرت ویکنز و هری گوتساکر سوار بر BHA شماره 33 Elantra N TCR خواهند شد
  • شماره 98 Elantra N TCR برای BHA، میسون فیلیپی و مارک ویلکینز را به عنوان کمک راننده خواهد دید.
  • جیکوب دیلی و تایلر مکسسون از Deily Motorsports رانندگی با شماره 70 Elantra N TCR را بر عهده خواهند داشت.
  • کابوت بیگام و مت جاسکول، تازه واردان IMPC، خودروی دیلی موتوراسپرت شماره 74 Elantra N TCR را به همراه خواهند داشت.

منبع

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok


مارک ویلکینز و میسون فیلیپی در تمرین شماره 98 هیوندای النترا N TCR در مسیر مسابقه غرش قبل از رولکس 24 در دیتونا بین‌المللی سرعت در ساحل دیتونا، فلوریدا، در 20 ژانویه 2023 (عکس/برایان هرتا اتواسپرت/LAT)

ویکنز با کنترل های دستی هیوندای به رقابت بازگشت
پس از اولین فصل موفق مسابقات IMPC، که با دو پیروزی برجسته شد، ویکنز برای کمک خلبان شماره 33 Elantra N TCR با هم تیمی BHA، Gottsacker، بازخواهد گشت. با کمک کنترل‌های دستی توسعه‌یافته توسط BHA، Wickens می‌تواند Elantra N TCR را با اهرم‌های مخصوص روی فرمان رانندگی کند در حالی که Gottsacker پس از تغییر راننده به کنترل‌های استاندارد رانندگی بازمی‌گردد. به عنوان یک جفت هم تیمی تازه، ویکنز و گوتساکر برای فصل جدید آماده هستند و تمرکز دارند تا سال را با مسابقه چهار ساعته آخر هفته شروع کنند.

سال قهرمانان
در میان سری هیوندای IMPC امسال، چهار راننده قهرمان سابق هیوندای هستند: هاگلر، لوئیس، ویلکینز و مکسسون. لوئیس سه سال متوالی عنوان IMPC TCR را به دست آورده است که جدیدترین زوج با هاگلر به عنوان هم تیمی اش است. آنها به عنوان کمک راننده وارد سومین سال رقابت خود می شوند و به دنبال ادامه تاریخ سازی قهرمانی هستند. مکسسون فصل خود را در کتاب رکوردهای هیوندای به دست آورد زمانی که راننده متولد گرجستان در مسابقات قهرمانی SRO TCR در سال 2020 به افتخارات عنوانی دست یافت. ویلکینز در سال 2019 با BHA قهرمانی IMPC را به دست آورد و برای فصل ششم با تیم باز می گردد.

###


هیوندای النترا N TCR شماره 1 که توسط مایکل لوئیس و تیلور هاگلر هدایت می‌شود، در مسیر طراحی جدید 2023 در جاده بین‌المللی دیتونا در دیتونا بیچ، فلوریدا، در 20 ژانویه 2023 (عکس/برایان هرتا اتواسپرت/LAT) )


FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 25 ژانویه 2023 هیوندای آماده است تا از عنوان قهرمانی IMSA Michelin Pilot Challenge (IMPC) خود که این آخر هفته در Speedway بین المللی Daytona برای رولکس 24 در DAYTONA آغاز می شود، دفاع کند. اکشن این فصل با یک مسابقه استقامتی چهار ساعته در 27 ژانویه 2023 آغاز می‌شود—یکی از دو رویداد استقامتی در تقویم IMPC 2023. استبل هیوندای 2023 شامل پنج ورودی Elantra N TCR بین Bryan Herta Autosport (BHA) و Deily Motorsports است.

  • سرعت بین‌المللی دیتونا: مسیر جاده بیضی شکل 3.56 مایلی و 12 دور

  • هیوندای در مسابقه استقامت BMW M در DAYTONA، 25 تا 27 ژانویه رقابت خواهد کرد.
  • هیوندای و برایان هرتا اتواسپرت از قهرمانان مسابقه IMSA Michelin Pilot Challenge (IMPC) دفاع می کنند.
  • رابرت ویکنز و تیلور هاگلر در میان رانندگانی که برای فصل 2023 به استبل هیوندای بازگشته اند
  • پوشش زنده مسابقه در Peacock موجود است


عکس مایکل لوئیس و تیلور هاگلر به عنوان قهرمانان IMPC 2022 در جاده آتلانتا در برازلتون، GA، در 30 سپتامبر 2022 (عکس/برایان هرتا اتواسپرت/LAT)


هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

جفت های جدید، همان هدف
چهره های آشنا برای نشان دادن بنر هیوندای از جمله تیلور هاگلر و مایکل لوئیس قهرمانان IMPC بازگشته اند. با باقی ماندن در خانواده BHA، Gottsacker با هم تیمی Wickens به ورودی شماره 33 Elantra N TCR منتقل می شود. اولین بار جفت ویلکینز و فیلیپی به همراه شماره 98 Elantra N TCR رانندگی خواهند کرد. Deily Motorsports مکسسون را در کنار جیکوب دیلی جفت می کند و Cabot Bigham و Matt Jaskol را به عنوان یک جفت تازه کار اضافه می کند. از آنجایی که هر پنج شرکت به صورت آزمایشی هیوندای النترا N TCR را اجرا خواهند کرد، ماموریت این است که چهارمین قهرمانی متوالی تولیدکنندگان را جمع آوری کند.


رابرت ویکنز، راننده هیوندای النترا N TCR شماره 33، عکس گرفته شده در واتکینز گلن، نیویورک، 24 ژوئن 2022 (عکس/برایان هرتا اتواسپرت/LAT)