هیوندای دو ترفیع پرسنل ارشد را اعلام کرد

  • مانیش مهروترا به سمت معاون رئیس جمهور، برنامه ریزی کسب و کار دیجیتال و عملیات مرتبط منصوب شد
  • مت لیتل به عنوان معاون، منابع انسانی و خدمات اداری و معاون گروه منابع انسانی شرکت هیوندای موتور منصوب شد.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok

مونوز گفت: «هیوندای به رشد تصاعدی و تغییرات دگرگونی دست یافته است و این نتایج رهبران متعهدی مانند مت و مانیش است. آنها راهنمایی استراتژیک و اجرای عالی را در دو حوزه مهم کسب و کار ارائه کرده اند. ما برای آنها آرزوی موفقیت روزافزون در نقش های گسترده خود داریم.”

تحت رهبری مهروترا، هیوندای پیشرفت های تکنولوژیکی زیادی را به خود دیده است. برنامه خودروی متصل هیوندای، Bluelink، شاهد افزایش نرخ ثبت نام و مشارکت بوده است، و Bluelink+ اخیراً اعلام شده، اکنون یک برنامه خودروی متصل پیشرو در صنعت است. علاوه بر این، برنامه و پورتال مالک MyHyundai بر اساس مطالعه JD Power APP در بین رهبران سفر مشتری و عملکرد قرار گرفته است. Mehrotra همچنین با کمک به مدرن‌سازی فناوری مورد استفاده تیم، تلاش‌های دیجیتالی‌سازی داخلی را رهبری کرده است. او همچنین به ایجاد یک پلتفرم کلان داده برای نگهداری داده های CRM خودرو برای تجزیه و تحلیل ایمنی و کیفیت کمک کرد.

لیتل در سمت جدید خود به عنوان معاون منابع انسانی، مسئول همکاری با تیم مدیریت برای توسعه و اجرای سیاست‌ها، رویه‌ها و بهترین شیوه‌های منابع انسانی است که با چشم‌انداز و مأموریت شرکت همسو باشد. علاوه بر این، لیتل همچنین به عنوان نایب رئیس گروه منابع انسانی جهانی شرکت هیوندای موتور که مستقیماً به معاون ارشد وون دای جونگ گزارش می دهد، استراتژی منابع انسانی جهانی و توسعه سازمانی را ارائه خواهد کرد.

در طول مدت حضورش در هیوندای، او برای توسعه استعدادهای داخلی، افزایش رهبری متنوع و ایجاد فرصت هایی برای یادگیری و رشد شغلی کار کرده است. او همچنین به تحول کار دیجیتال در طول قرنطینه های ناشی از کووید کمک کرد و به شرکت کمک کرد تا از این یادگیری ها در فرآیندهای کاری ترکیبی و از راه دور استفاده کند.

تحت رهبری او و با همکاری تیم رهبری، بر اساس نمرات نظرسنجی های تعامل کارکنان، برای اولین بار در تاریخ هیوندای موتور آمریکا به عنوان محل کار برتر کالیفرنیای جنوبی در سال 2022 و اخیراً در سال 2023 در ایالات متحده شناخته شد.

مانیش مهروترا
مانیش مهروترا بیش از 30 سال تجربه در استراتژی، برنامه ریزی و سرمایه گذاری فناوری سازمانی دارد. او در سال 2012 به عنوان مدیر ارشد گروه معماری سازمانی به هیوندای پیوست و از آن زمان تاکنون نقش‌های رهبری در برنامه‌ریزی کسب‌وکار دیجیتال و عملیات مرتبط را بر عهده داشته و تیم‌هایی را در زمینه مدیریت مشتریان سازمانی و سازمان‌دهی وب‌سایت مالک رهبری کرده است.

مت کوچولو
مت لیتل در سال 2013 به عنوان مدیر ارشد گروه توسعه منابع انسانی به هیوندای پیوست و بعداً برای حمایت از تیم منابع انسانی به عنوان مدیر در سال 2017 ارتقا یافت. اخیراً او به سمت مدیر اجرایی، منابع انسانی و اداری ارتقا یافته است و در آنجا مدیریت خرید و مدیریت خودرو را نیز بر عهده داشته است. . قبل از هیوندای، لیتل مدیر منابع انسانی، توابع گروه و عملیات وابسته در گروه فولکس واگن آمریکا بود.

مهروترا اخیراً مدیر اجرایی برنامه‌ریزی کسب‌وکار دیجیتال و عملیات‌های متصل بود، جایی که او مسئول استراتژی فناوری اطلاعات و برنامه‌ریزی برای سیستم‌های سازمانی، عملیات خودروهای متصل، مالک برنامه/پورتال، امنیت سایبری و مدیریت کلان داده‌ها و کسب درآمد از داده‌ها بود. در نقش جدید مانیش به عنوان معاون رئیس جمهور، او به رهبری برنامه ریزی کسب و کار دیجیتال و عملیات متصل و رهبری تشکیل مرکز حفاظت اطلاعات ادامه خواهد داد.

###

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

منبع


FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 21 فوریه 2023
– هیوندای موتور آمریکای شمالی مانیش مهروترا را به معاونت، برنامه ریزی کسب و کار دیجیتال و عملیات متصل و مت لیتل به سمت معاون، منابع انسانی و خدمات اداری، و معاون گروه منابع انسانی جهانی شرکت هیوندای موتور ارتقا داد. مهروترا و لیتل هر دو به گزارش مستقیم به خوزه مونوز، رئیس و مدیر عامل جهانی شرکت هیوندای موتور و رئیس و مدیر عامل هیوندای موتور آمریکای شمالی ادامه خواهند داد. هر دو تبلیغات از 6 فوریه 2023 اجرایی شدند.