هیوندای رتبه های برتر را در رتبه بندی نهایی خودروهای موتورترند کسب کرد

  • 11 مدل مختلف هیوندای که در رده های مختلف شناخته شده اند
  • معیارهای جایزه بر اساس ایمنی خودرو، کارایی، فناوری و بیش از 70 سال تجربه تست عملکرد

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 820 فروشنده ما در سال 2021 بیش از 738000 وسیله نقلیه را در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور ساخت آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

رتبه بندی نهایی اتومبیل موتورترند در سال 2020 راه اندازی شد تا به خریداران متوسط ​​خودرو کمک کند گزینه های خود را بهتر درک کنند. با استفاده از برنامه‌های طولانی‌مدت جوایز خودرو، کامیون و شاسی‌بلند سال MotorTrend، سیستم پیشرفته رتبه‌بندی خودروهای Ultimate به طور هوشمندانه بازار خودرو را ارزیابی می‌کند. این رتبه‌بندی نحوه رانندگی خودرو، استفاده از تحلیل ارزش بلندمدت مبتنی بر IntelliChoice و ارزیابی ایمنی، کارایی، محدوده رانندگی، فناوری و موارد دیگر خودرو را پوشش می‌دهد. رتبه بندی کاربر پسند را در بیش از 45 بخش در https://www.motortrend.com/cars/ مشاهده کنید.

زک گیل، مدیر راهنمای خرید، گفت: «فقط بهترین خودروها، شاسی‌بلندها و کامیون‌ها در رتبه‌بندی نهایی خودروهای موتورترند عملکرد خوبی دارند. «ما امروزی پرطرفدارترین وسایل نقلیه موجود را می‌شناسیم، خودروهایی که رانندگی سرگرم‌کننده هستند، فناوری‌های چشمگیری ارائه می‌دهند و دارای رتبه‌بندی بلندمدت با ارزش هستند. از آنجا که خریداران استانداردهای بالایی دارند، ما نیز چنین داریم. دستیابی به برتری در سیستم رتبه بندی اتومبیل نهایی موتورترند آسان نیست، اما برندگان جوایز رتبه اول و رتبه برتر بهترین وسایل نقلیه در اطراف هستند.

ریکی لائو، مدیر برنامه‌ریزی محصول هیوندای موتور آمریکای شمالی، می‌گوید: «برای شناسایی بسیاری از مدل‌های هیوندای در این راهنمای خرید مهم، نشان می‌دهد که چگونه خط تولید ما تقریباً از هر نیاز مشتری فراتر می‌رود. همه این خودروها دارای طراحی منحصر به فرد، فضای داخلی مجلل، فناوری متمرکز بر انسان و ویژگی های ایمنی پیشرفته هیوندای SmartSense هستند.

منبع

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین


FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 19 اوت 2022
– یازده مدل هیوندای در رتبه بندی نهایی خودروهای موتورترند برای نیمه دوم سال 2022 شناخته شدند. النترا هیبریدی 2023 و IONIQ 5 به ترتیب در رده های سدان هیبریدی جمع و جور و SUV الکتریکی (برندهای غیر لوکس) در جایگاه اول قرار گرفتند. این مدل ها هر دو به دلیل نوآوری در طراحی و فناوری مورد تحسین قرار گرفتند.

اکسنت 2022، النترا 2023، سوناتا، سوناتا هیبریدی، کونا، سانتافه و سانتا کروز در رده های سدان ساب کامپکت، سدان کامپکت، سدان سایز متوسط، سدان هیبریدی متوسط، SUV ساب کامپکت، SUV سایز متوسط ​​و کامیون های کامپکت در جایگاه دوم قرار گرفتند. توسان پلاگین هیبریدی و پالیزید 2023 در رده‌های شاسی‌بلند شاسی‌بلند هیبریدی کامپکت و شاسی‌بلند 3 ردیفه در جایگاه سوم قرار گرفتند.

###