هیوندای سانتافه و توسان برنده جایزه بهترین خودروهای 2023 برای خانواده توسط US News & World Report شدند.

FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 14 مارس 2023 – هیوندای دو جایزه بهترین خودرو برای خانواده ها در سال 2023 را توسط US News & World Report دریافت کرد. هیوندای سانتافه به عنوان بهترین شاسی بلند 2 ردیفه برای خانواده ها انتخاب شد و هیوندای توسان برای دومین بار به عنوان بهترین شاسی بلند کامپکت برای خانواده ها شناخته شد. این خودروها به دلیل ترکیب فوق‌العاده فضای داخلی، ویژگی‌های مناسب خانواده و کیفیت کلی جایزه دریافت کردند.

ریکی لائو، مدیر برنامه‌ریزی محصول هیوندای موتور آمریکای شمالی، گفت: «هیوندای به ارائه طیف گسترده‌ای از فناوری‌ها و ویژگی‌های ایمنی و راحتی SmartSense به مشتریان ادامه می‌دهد که برای خانواده‌ها جذاب است. “ما از شناسایی توسط US News & World Report قدردانی می کنیم و به ارائه آنچه مشتریان می خواهند ادامه خواهیم داد.”

اخبار ایالات متحده بهترین اتومبیل ها
از سال 2007، US News Best Cars، کانال خودرویی US News & World Report، رتبه‌بندی اکثر خودروهای جدید فروخته شده در آمریکا را منتشر کرده است. هر سال، US News جوایز بهترین اتومبیل‌ها، از جمله بهترین برندهای خودرو، بهترین اتومبیل‌ها برای پول و بهترین اتومبیل‌ها برای خانواده‌ها را نیز منتشر می‌کند. US News Best Cars از خریداران خودرو در تمام طول سفر خرید خودرو پشتیبانی می‌کند، مشاوره برای تحقیق درباره خودروها، یافتن خودروهای فروش در نزدیکی شما و دریافت بهترین نرخ بیمه خودرو. US News Best Cars در سال گذشته بیش از 73 میلیون بازدیدکننده داشته است که اکثریت آنها به طور فعال برای خرید یک خودرو اقدام می کنند. 80 درصد از خریداران فعال گزارش دادند که سایت US News Best Cars بر تصمیم خرید خودرو آنها تأثیر گذاشته است.

US News 92 وسیله نقلیه را ارزیابی کرد و برندگان را در 9 دسته معرفی کرد. امتیازها بر اساس داده های کیفیت، ایمنی و قابلیت اطمینان و همچنین نظر جمعی مطبوعات خودرو است.

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.HyundaiNews.com.

###

منبع

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok


هیوندای توسان 2023 در CA، 15 اوت 2022 عکس گرفته شده است.

جیم شریفی، سردبیر US News Best Cars می‌گوید: «هیوندای سانتافه و توسان عملکرد فوق‌العاده‌ای در رتبه‌بندی ما دارند و هر دوی این شاسی‌بلندها به‌عنوان گزینه‌های عالی برای خانواده شما برجسته هستند. خریداران لیستی چشمگیر از ویژگی های استاندارد، فضای زیاد سرنشینان و مصرف سوخت عالی با هر مدل را خواهند یافت. این کراس اوورها همچنین رتبه های ایمنی قوی و کنترل هوشمند راننده نوجوان را از طریق سیستم Bluelink هیوندای ارائه می دهند.

  • هیوندای سانتافه بهترین SUV دو ردیفه برای خانواده ها
  • هیوندای توسان بهترین شاسی بلند کامپکت برای خانواده ها برای دومین بار