هیوندای سانتا کروز برای دومین سال متوالی برنده جایزه JD Power US APEAL شد

FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 20 ژوئیه 2023 JD Power امروز هیوندای سانتا کروز 2023 را به عنوان جذاب‌ترین خودرو در بخش پیکاپ‌های سایز متوسط ​​در مطالعه عملکرد، اجرا و چیدمان خودرو در ایالات متحده (APEAL) 2023 معرفی کرد.اس ام. این دومین سال متوالی است که سانتا کروز بخش خود را برای جذابیت و رضایت مصرف کننده برنده می شود.

###


ریکی لائو، مدیر برنامه‌ریزی محصول و استراتژی تحرک، هیوندای موتور آمریکای شمالی، تروور لای، مدیر ارشد، برنامه‌ریزی محصول، هیوندای موتور آمریکای شمالی و اولابیسی بویل، معاون برنامه‌ریزی محصول و استراتژی تحرک، هیوندای موتور آمریکای شمالی جایزه JD Power APEAL را برای هیوندای سانتا کروز20.Hyundai20. دای)

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند تحرک تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok

JD Power دارای دفاتری در آمریکای شمالی، اروپا و آسیا و اقیانوسیه است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیشنهادات تجاری این شرکت، به JDPower.com/business مراجعه کنید. ابزار خرید خودکار JD Power را می‌توانید در JDPower.com پیدا کنید.

اولابیسی بویل، معاون برنامه‌ریزی محصول و استراتژی تحرک هیوندای موتور آمریکای شمالی، گفت: «برنده شدن سانتا کروز در بخش پیکاپ‌های سایز متوسط ​​JD Power APEAL دو سال متوالی یک دستاورد برجسته است. «سانتا کروز تعداد زیادی ویژگی و محتوای پیشرفته را ارائه می‌کند که مشتریان ما واقعاً از آن لذت می‌برند. سانتا کروز یک تجربه رانندگی استثنایی را ارائه می دهد و ماجراجویی را با عملی روزمره ترکیب می کند.

منبع


درباره JD Power
JD Power یک رهبر جهانی در بینش مصرف کننده، خدمات مشاوره و داده ها و تجزیه و تحلیل است. JD Power که در استفاده از داده‌های بزرگ، هوش مصنوعی (AI) و قابلیت‌های مدل‌سازی الگوریتمی برای درک رفتار مصرف‌کننده پیشگام است، بیش از 50 سال است که هوش صنعتی دقیقی را در تعاملات مشتری با برندها و محصولات ارائه می‌کند. کسب‌وکارهای پیشرو جهان در صنایع بزرگ به JD Power برای هدایت استراتژی‌های مواجهه با مشتری خود متکی هستند.

نکات مهم مطالعه:

  • مطالعه 2023 US APEAL، که اکنون در بیست و هشتمین سال خود قرار دارد، بر اساس پاسخ‌های 84555 خریدار و اجاره‌دهنده خودروهای مدل سال 2023 جدید است که در اوایل دوره مالکیت مورد بررسی قرار گرفتند.
  • این مطالعه از مالکان خودرو می‌خواهد 90 روز پس از خرید خودرو، 37 ویژگی را در نظر بگیرند، از قدرتی که هنگام پا گذاشتن روی پدال گاز تا احساس راحتی هنگام بالا رفتن از صندلی راننده را شامل می‌شود. سپس JD Power پاسخ ها را جمع می کند تا یک امتیاز کلی APEAL در مقیاس 1000 امتیازی ایجاد کند.
  • این مطالعه از فوریه تا می 2023 انجام شد.