هیوندای شبکه عملکرد تضمین شده را به عنوان شریک شبکه تعمیرات تایید شده خود انتخاب می کند

همه ارائه‌دهندگان گواهی‌شده شبکه عملکرد تضمین‌شده موجود می‌توانند این اعتبارنامه‌های انحصاری را به کسب‌وکار خود اضافه کنند، مشروط بر اینکه توسط یک فروشنده هیوندای حمایت مالی شوند، هزینه صدور گواهینامه را بپردازند، و برخی از الزامات گواهینامه شبکه عملکرد تضمین شده و هیوندای موتور آمریکا را برآورده کنند. اطلاعات برنامه در www.gethyundaicertified.com موجود است.

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 820 فروشنده ما در سال 2021 بیش از 738000 وسیله نقلیه را در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

Leanne Jefferies، مدیر حساب‌های استراتژیک OEC CRN آمریکای شمالی، گفت: «زمان هیجان‌انگیزی است که ما برنامه کاملاً جدید تعمیر تصادف گواهی‌شده هیوندای را راه‌اندازی می‌کنیم. افزودن مدارک تایید شده هیوندای به شبکه تعمیر تصادف گواهی شده، ابزاری موثر برای متمایز کردن خود در بازار به تعمیرکاران برخورد با عملکرد برتر ارائه می دهد.

مونیک جکسون، مدیر ارشد فروش عمده فروشی و لوازم جانبی هیوندای موتور آمریکا، گفت: «همکاری جدید ما با شبکه عملکرد تضمین شده، تعهد هیوندای را برای ارائه خدمات و تعمیرات با بالاترین کیفیت برای همه مشتریان هیوندای تقویت می کند. ما همچنین خوشحالیم که برنامه Certified Collision ما ابزار ارزشمند دیگری را برای شبکه نمایندگی هیوندای برای انجام تعهدات به مشتریان خود در طول چرخه عمر مالکیت ارائه می دهد.

منبع ###

  • هیوندای یافتن نمایندگی های مجاز و تعمیرات مستقل را برای مشتریان آسان تر می کند
  • هدف اطمینان از وجود مراکز تعمیر تصادف گواهی شده هیوندای در هر جامعه است

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین


FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 9 دسامبر 2022
– هیوندای موتور آمریکا شبکه عملکرد تضمین شده، بخشی از OEC را به عنوان شریک استراتژیک خود برای مدیریت و مدیریت برنامه جدید تعمیر تصادم گواهی شده هیوندای انتخاب کرده است. این برنامه نمایندگی ها و تاسیسات مستقل را به عنوان ارائه دهندگان تعمیر تصادف انتخابی برای رانندگان هیوندای در سراسر آمریکا شناسایی، تایید و ارتقا می دهد.

شبکه عملکرد مطمئن، بخش OEC
ماموریت برنامه تعمیرات گواهی شده با عملکرد تضمین شده، ارتقای توانایی فنی صنعت و استانداردهای عملیاتی تجاری است. هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم که هر کسب و کار تعمیر گواهی دارای آنچه لازم است برای تعمیر صحیح و ایمن وسایل نقلیه فعلی و آینده تولید شده توسط خودروسازان شرکت کننده، ارائه یک تجربه استثنایی به مصرف کنندگان و ارائه فرصت شغلی به کارمندان در یک تجارت حرفه ای است. Assured Performance Network بزرگترین شبکه ارائه دهندگان تعمیرات دارای گواهی OEM در جهان با بیش از 3500 ارائه دهنده تعمیرات تصادفی است و برنامه های گواهی OEM ایالات متحده را برای هیوندای، FCA/Stellantis (فیات، کرایسلر، جیپ، رام، دوج و آلفارومئو) مدیریت می کند. کیا، نیسان و اینفینیتی GT-R. از www.assuredperformance.net دیدن کنید.