هیوندای صنعت پیشرو در اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی 2023 بهترین خودروها برای جوایز پول

منبع

اولابیسی بویل، معاون برنامه‌ریزی محصول و استراتژی تحرک هیوندای موتور آمریکای شمالی، گفت: «هیوندای به ارائه طیف گسترده‌ای از محصولات به مشتریان ادامه می‌دهد که انتظارات مشتری را برآورده می‌کند و فراتر از آن است. رهبری صنعت برای کسب بیشترین جوایز توسط US News & World Report برای رقابت بهترین خودروها برای پول در سال 2023، ادای احترام به سطح بالای محتوا، ویژگی‌ها و فناوری است که در محصولات خود با قیمت قابل‌دسترسی گنجانده‌ایم.

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok

###


هیوندای النترا هیبریدی 2023 در هانتینگتون بیچ، کالیفرنیا، 5 اوت 2022 عکاسی شده است.


FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 19 ژانویه 2023 –
هیوندای با چهار مدل انتخاب شده در جوایز بهترین خودروها برای پول در سال 2023 در صنعت اخبار و گزارش جهانی پیشتاز است.

جیم شریفی، سردبیر US News Best Cars گفت: «این واقعیت که هیوندای چهار جایزه بهترین خودرو برای پول را به خانه برد، گواهی بر کیفیت و ارزش بلندمدت ارائه شده توسط این برند است. Elantra Hybrid، Kona، Palisade و Santa Fe همگی تضمینی از ضمانت سیستم انتقال قدرت عالی هستند که به کاهش هزینه‌های تعمیر کمک می‌کند. هر چهار برنده همچنین فناوری داخلی مفیدی را به عنوان تجهیزات استاندارد ارائه می‌کنند و قیمت‌های رقابتی آنها را به انتخابی جذاب تبدیل می‌کند زیرا قیمت خودروهای جدید همچنان در حال افزایش است.

این جوایز با پوشش 12 دسته خودرویی، بر خودروها و خودروهای شاسی بلندی که بهترین ترکیبی از ارزش بلندمدت و تجربه مالکیت عالی را نشان می‌دهند، تمرکز می‌کند. امتیازات بر اساس داده های ایمنی و قابلیت اطمینان و همچنین نظر جمعی مطبوعات خودرو است. این جوایز همچنین بر قیمت معاملات بلادرنگ و هزینه کل پنج ساله مالکیت تأثیر می گذارد.

  • معرفی چهار خودروی هیوندای در اخبار ایالات متحده 2023 بهترین خودروها برای جوایز پول
  • مراسم جایزه بهترین خودرو در نمایشگاه خودرو واشنگتن دی سی

اخبار ایالات متحده بهترین اتومبیل ها
از سال 2007، US News Best Cars، کانال خودرویی US News & World Report، رتبه‌بندی اکثر خودروهای جدید فروخته شده در آمریکا را منتشر کرده است. هر سال، US News جوایز بهترین اتومبیل‌ها، از جمله بهترین برندهای خودرو، بهترین اتومبیل‌ها برای پول و بهترین اتومبیل‌ها برای خانواده‌ها را نیز منتشر می‌کند. US News Best Cars از خریداران خودرو در تمام طول سفر خرید خودرو پشتیبانی می‌کند، مشاوره برای تحقیق درباره خودروها، یافتن خودروهای فروش در نزدیکی شما و دریافت بهترین نرخ بیمه خودرو. US News Best Cars در سال گذشته بیش از 73 میلیون بازدیدکننده داشته است که اکثریت آنها به طور فعال برای خرید یک خودرو اقدام می کنند. 80 درصد از خریداران فعال گزارش دادند که سایت US News Best Cars بر تصمیم خرید خودرو آنها تأثیر گذاشته است.