هیوندای موتور آمریکا اهدای 400000 دلاری به کودکان CHOC برای تقویت تعهد به مراقبت های بهداشتی کودکان اعلام کرد.

از مجموع کمک های مالی، 150000 دلار از مراقبت، خدمات، آموزش، و تحقیقاتی که CHOC به جامعه ارائه می کند، حمایت می کند. این هدیه کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که هر کودکی که نیاز به مراقبت های پزشکی دارد بدون توجه به توانایی خانواده خود در پرداخت آن را دریافت می کند. هیچ کودکی هرگز رویگردان نمی شود.

  • هیوندای هوپ 150000 دلار به CHOC Gala و 250000 دلار به حمایت از سلامت روان در نمایشگاه اهدا می کند. رویداد آغازین جشنواره کودکان در اورنج کانتی
  • هیوندای موتور آمریکا 2022 Palisade را به پردیس نارنجی CHOC هدیه می دهد تا از خدمات بیماران پشتیبانی کند.


FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 1 سپتامبر 2022 –
ابتکار مسئولیت اجتماعی شرکت هیوندای موتور آمریکا، هیوندای هوپ، از اهدای 400000 دلاری به بیمارستان کودکان اورنج کانتی (CHOC) برای حمایت از خدمات مشهور مراقبت های بهداشتی کودکان و برنامه های مختلف سلامت روان در این بیمارستان خبر داد. یک چک تشریفاتی به CHOC در جشنواره شب افتتاحیه کودکان® در South Coast Plaza در کوستا مسا، کالیفرنیا ارائه شد.


Palisade 2022 در اورنج، کالیفرنیا، در 30 اوت 2022 عکاسی شده است.

مخاطب
براندون رامیرز
(714) 931-8489
[email protected]

دکتر هدر هوستی، افسر ارشد سلامت روان CHOC گفت: “ما از این هدیه واقعا سخاوتمندانه دوستانمان در هیوندای هیجان زده هستیم.” این هدیه به CHOC منابع حیاتی برای حمایت از کودکان نیازمند یا مراقبت، خدمات و حمایت از سلامت روان ارائه می‌کند. هر کودکی سزاوار شادی است و هدیه هیوندای به ما این امکان را می دهد که مراقبت را گسترش دهیم و به خانواده های نیازمند امیدوار باشیم.

منبع

###

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین

علاوه بر این، هیوندای موتور آمریکا همچنین یک هیوندای پالیسید مدل 2022 را به CHOC هدیه داد تا به خانواده‌ها در اطراف پردیس نارنجی CHOC حمل و نقل کنند و داروها را به بیماران مبتلا به سیستم ایمنی در جامعه تحویل دهد. این وسیله نقلیه از جامعه بیماران آسیب پذیری که نیاز به دسترسی به داروهای نجات دهنده زندگی دارند پشتیبانی می کند.

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 820 فروشنده ما در سال 2021 بیش از 738000 وسیله نقلیه را در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.HyundaiNews.com.

داگ کوربین، مدیر ارشد توسعه CHOC و رئیس بنیاد CHOC گفت: «داشتن هیوندای به عنوان شریک در پیگیری CHOC برای ارائه مراقبت های پزشکی در سطح جهانی برای کودکان در منطقه ما حیاتی است. هیوندای موتور آمریکا درک می کند و کاملا متعهد است که CHOC را به مقصد اصلی برای مراقبت های بهداشتی و تحقیقات کودکان تبدیل کند. سرمایه گذاری و سخاوت آنها به خانواده ها امید می دهد. هیوندای واقعاً مدافع دوران کودکی است.»


(از چپ به راست) داگ کوربین، مدیر ارشد توسعه، CHOC، و رئیس، بنیاد CHOC، الا بویل، بیمار CHOC، دکتر هدر هوستی، افسر ارشد سلامت روان، CHOC، براندون رامیرز، مدیر، مسئولیت اجتماعی شرکتی، هیوندای موتور آمریکا دانا وایت، افسر ارشد ارتباطات هیوندای موتور آمریکای شمالی، در کاستا مسا، کالیفرنیا در 31 اوت 2022. (عکس/هیوندای)

هیوندای هوپ یک ابتکار مسئولیت اجتماعی شرکتی از هیوندای موتور آمریکای شمالی است که به اصل پیشرفت برای بشریت و هدف بهبود رفاه جامعه متعهد است. هیوندای هوپ زمان و منابعی را به سازمان‌های غیرانتفاعی که از سلامت و ایمنی افراد در جوامع حمایت می‌کنند اختصاص می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.HyundaiHope.com.

رندی پارکر، مدیر اجرایی هیوندای موتور آمریکا گفت: “ما هیوندای هوپ را با هدف حمایت از سلامت و ایمنی کودکان و تقویت رشد مثبت در جوامع راه اندازی کردیم.” هیوندای مفتخر است که به حمایت دیرینه خود از CHOC ادامه می دهد، زیرا آنها در این ماموریت حمایت از سلامت جسمی و روانی جامعه ما سهیم هستند.


بیمارستان کودکان اورنج کانتی (CHOC)
CHOC، یک سیستم مراقبت های بهداشتی کودکان مستقر در اورنج کانتی، کالیفرنیا، متعهد است که با ارائه مراقبت های استثنایی و نوآورانه، مقصدی پیشرو برای سلامت کودکان باشد. جامعه رو به رشد CHOC شامل دو بیمارستان پیشرفته در Orange و Mission Viejo و یک شبکه منطقه ای از کلینیک های مراقبت های اولیه و تخصصی است که به کودکان و خانواده ها در چهار شهرستان خدمات ارائه می دهند. CHOC به عنوان بهترین بیمارستان کودکان در رتبه بندی اخبار و گزارش جهانی 2022-23 ایالات متحده شناخته شده است. CHOC در هفت تخصص رتبه بندی شده است: سرطان. قلب و عروق و جراحی قلب؛ دیابت و غدد درون ریز، مغز و اعصاب و جراحی مغز و اعصاب؛ ارتوپدی، اورولوژی؛ و نوزادان، که رتبه “15 برتر” را به دست آورد.

250000 دلار باقیمانده از آخرین کمک مالی هیوندای به دو برنامه سلامت روان کودکان در CHOC کمک خواهد کرد تا بر تعهد آن به طرح‌های سلامت جسمی و روانی تأکید کند. اولین مورد حمایت از سلامت روان در بخش اورژانس CHOC (ED) است که توسط روانشناسان و متخصصان منابع برای رسیدگی به بحران های سلامت روان تحت پوشش قرار می گیرد. این کمک مالی منابع بیشتری را برای حمایت از کودکان و نوجوانانی که ساعات زیادی را در اورژانس برای ارزیابی و برنامه پس از ترخیص یا منتظر قرار گرفتن مناسب در یک برنامه بستری می‌گذرانند، فراهم می‌کند. دومین مورد، حمایت از سلامت روان از کودکان در مرکز اوتیسم تامپسون است، یک کلینیک چند رشته ای که ارزیابی های تشخیصی، مشاوره های رفتاری، درمان و مدیریت پزشکی را برای کودکان و خانواده های آسیب دیده از اختلال طیف اوتیسم ارائه می دهد. این کمک مالی به ادامه ارائه طیف کاملی از خدمات تشخیصی و سلامت روان در این مرکز کمک می کند، به ویژه خدماتی که توسط روانشناسانی که آموزش و تجربه ای در زمینه اوتیسم و ​​سایر مسائل رشد عصبی دارند، ارائه می شود.