هیوندای موتور آمریکا به عنوان بهترین محل کار در جنوب کالیفرنیا برای سال 2022 معرفی شد

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین

این جایزه هدف، چشم انداز، ماموریت و ارزش های هیوندای موتور آمریکا را برجسته کرد. همچنین شامل جزئیات کلیدی در مورد فرهنگ شرکت فراگیر و مرتبط و غیرانتفاعی Hyundai Hope On Wheels بود.

Top Workplaces از شرکت های شناخته شده ملی که با اولویت دادن به فرهنگ مردم محور و دادن صدای کارمندان، جهان را به مکانی بهتر برای همکاری با یکدیگر تبدیل می کنند، تجلیل می کند. جوایز بهترین مکان‌های کاری کاملاً بر اساس بازخورد یک نظرسنجی مشارکت کارکنان تکمیل شده توسط کارمندان مکان‌های کاری شرکت‌کننده است.

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 820 فروشنده ما در سال 2021 بیش از 738000 وسیله نقلیه را در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

  • به‌عنوان «بهترین مکان برای کار» توسط نظرسنجی سالانه رای‌دهی کارکنان شناخته شد
خوزه مونوز، رئیس و مدیر عامل هیوندای موتور آمریکای شمالی گفت: “ما مفتخریم که به عنوان بهترین مکان برای کار در کالیفرنیای جنوبی شناخته شده ایم، مهمتر از همه به این دلیل که این جایزه نتیجه مستقیم بازخورد کارمندان ما است.” “شرکت ما بر اساس تعهد به همکاری، به مشتریان و انجام کار درست برای بشریت ساخته شده است، اما هیچ یک از اینها بدون تک تک اعضای تیم شگفت انگیز ما امکان پذیر نخواهد بود.”


FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 9 دسامبر 2022
– هیوندای موتور آمریکا توسط Topworkplaces.com به عنوان محل کار برتر کالیفرنیای جنوبی معرفی شد. این شناخت بر اساس نامزدی کارکنان و یک نظرسنجی تعامل است.

###

منبع