هیوندای موتور از جام جهانی پایدار با وسایل نقلیه ناوگان سازگار با محیط زیست حمایت می کند


سئول، 19 اکتبر 2022
– شرکت هیوندای موتور، حامی رسمی جام جهانی فوتبال 2022 TM، امروز اعلام کرد که با ارائه وسایل نقلیه سازگار با محیط زیست برای 50 درصد از حمل و نقل مسافر این رویداد، به بزرگترین تورنمنت فوتبال جهان کمک می کند تا به هدف خنثی کربن خود دست یابد. این اولین بار در تاریخ مسابقات است که وسایل نقلیه سازگار با محیط زیست در ناوگان رویداد در این مقیاس وجود دارد.

هیوندای موتور از ماه اکتبر یک برنامه آموزشی در مورد HEV و BEV های خود برای همه رانندگان درگیر در عملیات ناوگان اجرا کرده است.

برای اطلاعات بیشتر به www.hyundai.com/worldcup و https://www.instagram.com/hyundai/ مراجعه کنید.

به طور کلی، هیوندای موتور 616 وسیله نقلیه ناوگان را برای جام جهانی 2022 ارائه خواهد کرد.TM. از این ناوگان، 446 وسیله نقلیه مسافربری وجود خواهد داشت که بیش از نیمی از آنها (226 دستگاه) مدل های هیبریدی الکتریکی (HEV) و الکتریکی باتری (BEV) هستند. هیوندای همچنین 10 اتوبوس برقی Elec City را برای استفاده در این رویداد که از 20 نوامبر تا 18 دسامبر در قطر برگزار می شود، ارائه می دهد.

هیوندای موتور علاوه بر ارائه وسایل نقلیه ناوگان، کمپین جام جهانی هدف قرن (GOTC) را با شعار “جهانی متحد برای پایداری” در آوریل راه اندازی کرد و بی طرفی کربن را برای جام جهانی تجسم کرد. و طرفداران فوتبال در سراسر جهان.

برای ارائه خدمات یکپارچه در تمام طول دوره مسابقات، یک تیم اختصاصی از خدمات ستاد مرکزی HMC، خدمات منطقه ای زیر میانه خاورمیانه و مرکز کیفیت منطقه ای زیر میانه خاورمیانه در اتاق وضعیت کیفیت در پارکینگ فیفا برای کمک به عملیات محلی حاضر می شوند. این تیم در صورت نیاز از زیرساخت خدمات نمایندگی قطر برای تعمیر خودرو استفاده خواهد کرد.

به عنوان بخشی از این کمپین، هیوندای موتور تیم قرن را ایجاد کرد، گروهی از سفیران مبارزات انتخاباتی با استیون جرارد بازیکن سابق فوتبال انگلیس به عنوان کاپیتان. هر یک از اعضای Team Century در زمینه تخصص خود اهدافی را برای ایجاد آینده ای پایدار برای سیاره زمین تعیین می کنند.

هی چون
تیم روابط عمومی جهانی / شرکت هیوندای موتور
[email protected]

منبع

تمام 11 عضو تیم قرن اخیراً برای تکمیل یک تیم واحد، از جمله سفیر برند جهانی هیوندای موتور، بی تی اس، بازیکن فوتبال پناهجویان افغان و نادیا ندیم، سفیر دانمارک یونسکو، جرمی اسکات طراح مد آمریکایی، مجسمه‌ساز ایتالیایی لورنزو کوئین، عکاس مستند نیکی وو، مشخص شدند. و Boston Dynamics Robot Spot.

جاهون چانگ، رئیس و مدیر عامل شرکت هیوندای موتور، گفت: «هیوندای موتور و فیفا تعهدی قوی دارند تا رویداد امسال را با استفاده از تحرک پاک به موفقیتی پایدار تبدیل کنند. ما انتظار داریم با ارائه وسایل نقلیه برقی هیبریدی و باتری دوستدار محیط زیست خود به عنوان حمل و نقل زمینی، به هدف مشترک خود دست یابیم که جام جهانی قطر را به یک برد-برد برای سیاره زمین و بشریت تبدیل کنیم.

###

سلب مسئولیت: شرکت هیوندای موتور معتقد است اطلاعات موجود در اینجا در زمان انتشار دقیق است. با این حال، شرکت ممکن است در صورت نیاز اطلاعات جدید یا به روز شده را بارگذاری کند و فرض می کند که مسئولیتی در قبال صحت هر گونه اطلاعات تفسیر شده و استفاده شده توسط خواننده ندارد.

اطلاعات بیشتر در مورد موتور هیوندای و محصولات آن را می توانید در آدرس زیر مشاهده کنید: http://worldwide.hyundai.com یا http://globalpr.hyundai.com

برای جام جهانی بدون کربن شارژ شد

هیوندای موتور نظارت بر زمان واقعی خودروهای ناوگان را برای هرگونه شکستگی یا تصادف انجام می‌دهد و در صورت نیاز، خدمات سریعی مانند ارسال اضطراری، عیب‌یابی و بازرسی خودرو را ارائه می‌کند.

مخاطب:

علاوه بر این، این شرکت با استفاده از عملکرد ابتکاری Vehicle-to-Load (V2L) روی دو IONIQ 5 BEV، خدمات شارژ کنار جاده را برای BEV های تخلیه شده اجرا خواهد کرد. فیفا شارژرهای EV 100 کیلووات تا 150 کیلووات را در محل پارکینگ رویداد واقع در دوحه قطر ارائه خواهد کرد تا از عملکرد مداوم BEVs اطمینان حاصل شود.

  • شرکتی برای کمک به جام جهانی 2022 TM با ناوگان حمل و نقل مسافر با 236 وسیله نقلیه دوستدار محیط زیست، به هدف کربن خنثی خود دست یابد
  • هیوندای موتور علاوه بر وسایل نقلیه مسافربری HEV و BEV و اتوبوس های الک سیتی، شارژرهای EV سیار در محل و خدمات و پرسنل ناوگان کنار جاده ای را ارائه خواهد کرد.
  • هیوندای موتور همچنین به ترویج بی طرفی کربن برای جام جهانی ادامه می دهد و طرفداران فوتبال در سراسر جهان از طریق کمپین گل قرن خود

تشکیل تیم برای پایداری

هیوندای موتور در حال آماده سازی یک سیستم سازماندهی و پشتیبانی اختصاصی برای عملیات پایدار EV است. این خودرو هیوندای IONIQ 5، سوناتا HEV، Tucson HEV و KONA HEV و همچنین Genesis G80 EV و GV70 EV را برای جابجایی افراد VIP و کارکنان فیفا و اتوبوس‌های شهر Elec را برای جابجایی اعضای رسانه ارائه می‌کند.

این شرکت همچنین از خدمات کنترل خودرو در زمان واقعی برای بهبود مدیریت کیفیت خدمات ناوگان استفاده می کند. با شناسایی هر گونه تصادف یا شکستگی وسیله نقلیه در زمان واقعی، این سیستم تمام فرآیندها را از انبارداری خودرو و ارسال اضطراری گرفته تا تعمیر خودرو و پاسخ به تصادف یکپارچه می کند.

در جشن، ویدیوی ویژه «هدف قرن» با حضور BTS و سایر اعضای تیم قرن از امروز در سیرک پیکادیلی لندن به نمایش در خواهد آمد.

درباره شرکت هیوندای موتور
شرکت هیوندای موتور که در سال 1967 تأسیس شد، در بیش از 200 کشور جهان با بیش از 120000 کارمند برای مقابله با چالش‌های حرکتی در دنیای واقعی در سراسر جهان حضور دارد. هیوندای موتور بر اساس چشم انداز برند “پیشرفت برای بشریت” در حال تسریع تبدیل خود به ارائه دهنده راه حل های هوشمند تحرک است. این شرکت در فناوری‌های پیشرفته مانند روباتیک و تحرک هوایی پیشرفته (AAM) سرمایه‌گذاری می‌کند تا راه‌حل‌های تحرک انقلابی ایجاد کند، در حالی که به دنبال نوآوری باز برای معرفی خدمات حمل‌ونقل آینده است. هیوندای به دنبال آینده‌ای پایدار برای جهان، به تلاش‌های خود برای معرفی خودروهای بدون آلایندگی مجهز به فناوری‌های پیل سوختی هیدروژنی و EV ادامه خواهد داد.