هیوندای موتور از مستند اصلی درباره ریشه ها و داستان موفقیت IONIQ رونمایی کرد

اطلاعات بیشتر در مورد موتور هیوندای و محصولات آن را می توانید در آدرس زیر مشاهده کنید: http://worldwide.hyundai.com یا http://globalpr.hyundai.com

نسخه کوتاه نیز در کانال رسمی هیوندای موتور در یوتیوب در www.youtube.com/HyundaiWorldwide موجود است.

به نظر می رسد هیوندای موتور با راه حل های حمل و نقل هوشمند بیشتر برنامه ریزی شده، از جمله IONIQ 7، مدل های برقی N و همچنین معرفی روباتیک، AAM، PBV و توسعه شهرهای هوشمند در آینده، به سرپیچی از قرارداد ادامه دهد.

جی چانگ، رئیس و مدیر عامل شرکت هیوندای موتور گفت: در هیوندای موتور، ما بی‌امان از ایده‌های مرسوم برای تجسم نوآوری به عنوان DNA خود سرپیچی کرده‌ایم. “فیلم مستند “Defying Convention” نماینده همه افرادی در هیوندای موتور است که با ذهنیتی پیشرو در ساخت IONIQ یک داستان موفقیت آمیز شرکت کردند.”

  • این فیلم مستند منشا و تکامل IONIQ از گذشته، حال و آینده را برجسته می کند
  • طرز فکر نوآورانه هیوندای موتور در این مستند روایت می شود تا تلاش بی وقفه در زنده کردن برند IONIQ را نشان دهد.
  • نسخه کامل مستند هم اکنون در کانال هیوندای موجود است

درباره شرکت هیوندای موتور
شرکت هیوندای موتور که در سال 1967 تأسیس شد، در بیش از 200 کشور جهان با بیش از 120000 کارمند برای مقابله با چالش‌های حرکتی در دنیای واقعی در سراسر جهان حضور دارد. هیوندای موتور بر اساس چشم انداز برند “پیشرفت برای بشریت” در حال تسریع تبدیل خود به ارائه دهنده راه حل های هوشمند تحرک است. این شرکت در فناوری‌های پیشرفته مانند روباتیک و تحرک هوایی پیشرفته (AAM) سرمایه‌گذاری می‌کند تا راه‌حل‌های تحرک انقلابی را ایجاد کند، در حالی که به دنبال نوآوری باز برای معرفی خدمات حمل‌ونقل آینده است. هیوندای به دنبال آینده‌ای پایدار برای جهان، به تلاش‌های خود برای معرفی خودروهای بدون آلایندگی مجهز به فناوری‌های پیل سوختی هیدروژنی و EV ادامه خواهد داد.

از زمان آغاز به کار برند IONIQ در آگوست 2020، هیوندای موتور دو مدل BEV تحت این برند شامل IONIQ 5، یک CUV سایز متوسط ​​تمام برقی و IONIQ 6، یک استریم لاینر برقی شده را روانه بازار کرده است. IONIQ 5، مدل افتتاحیه این برند خط تولید، تعداد زیادی تمجیدهای معتبر جهانی را همراه با عملکرد فروش خوب در سراسر جهان دریافت کرده است. IONIQ 6 در سال جاری راه اندازی شد و تضمین رهبری هیوندای موتور را در زمینه برق رسانی و تحرک آینده، کاملاً مطابق با چشم انداز این شرکت “پیشرفت برای بشریت” تثبیت کرد.


سئول، 7 نوامبر 2022
– شرکت خودروسازی هیوندای امروز اعلام کرد که این شرکت در حال رونمایی از مستند اصلی خود با عنوان «معاونت کردن» است که در آن IONIQ، برند خودروی برقی باتری اختصاصی هیوندای موتور (BEV) برجسته می‌شود. این مستند عناصری را روشن می کند که برای برندهای سری IONIQ موفقیت به ارمغان آوردند و گذشته، حال و آینده شرکت هیوندای موتور را به تصویر می کشند. موفقیت بی‌سابقه این شرکت در طول فیلم به خوبی نشان داده شده است، نه از روی خوش شانسی، بلکه از طریق یک رویکرد جدید رادیکال و طرز فکر نوآورانه.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد منشاء IONIQ و داستان موفقیت آن، لطفاً به https://www.hyundai.com/worldwide/en/ مراجعه کنید.

این مستند توسط ارین بیکر، روزنامه نگار جهانی خودرو و هیئت داوران خودروی سال جهان روایت می شود. در این فیلم تعدادی مصاحبه با کارمندان، مدیران و محققان هیوندای موتور که در توسعه IONIQ 5 شرکت داشتند، ارائه می شود. همچنین فرآیند فکری پشت توسعه فناوری‌های پیشرفته مانند پلتفرم مدولار جهانی الکتریکی (E-GMP) و وسیله نقلیه برای بارگیری (V2L) را روایت می‌کند که باعث شد IONIQ 5 در سراسر جهان مورد استقبال قرار گیرد.

###

مخاطب:
سان وو کیم
تیم روابط عمومی جهانی / شرکت هیوندای موتور
[email protected]
+82 2 3464 2921منبع