هیوندای موتور با مراکز پزشکی در کره همکاری می کند تا از ربات پوشیدنی خود “X-ble MEX” برای توانبخشی بیماران استفاده کند.


  • همکاری هیوندای موتور با مرکز پزشکی آسان و مرکز ملی توانبخشی در زمینه حمایت از بیماران و تحقیقات مشترک با استفاده از ربات پوشیدنی X-ble MEX
  • همکاری های دو ساله برای توانمندسازی بیماران پاراپلژیک با فراهم کردن دسترسی آنها به سطوح پیشرفته تحرک تلاش می کند.
  • X-ble MEX گواهینامه تجهیزات پزشکی را در کره به پایان رسانده است و در حال حاضر در حال گذراندن گواهینامه در ایالات متحده است.
  • رباتی برای کمک به تحرک افراد دارای معلولیت، با هدف گسترش تأثیر بالقوه آن بر توانبخشی پزشکی


سئول، 19 آوریل 2023
– شرکت هیوندای موتور و مرکز پزشکی آسان امروز اهدای ربات پوشیدنی پزشکی هیوندای موتور ‘X-ble MEX’ را برای حمایت از بیماران و تحقیقات مشارکتی جشن گرفتند.

هیوندای موتور در ماه مارس تفاهم نامه ای با مرکز پزشکی آسان و ائتلاف شهروندان برای ایمنی امضا کرد. این توافقنامه تعهدی دو ساله برای ارائه خدمات توانبخشی برای بیماران فلج با دو ربات پوشیدنی و انجام تحقیقات مشترک با استفاده از دستگاه حرکتی آینده این شرکت ایجاد می کند.

دوها چوی، رئیس بخش برنامه ریزی استراتژی کسب و کار در هیوندای موتور، گفت: «تحت چشم انداز «پیشرفت برای بشریت»، هیوندای موتور متعهد به ارائه پلت فرم های متحرک متنوع با استفاده از فناوری رباتیک کمکی ما است. برای این منظور، ما به طور فعال بسیاری از فناوری‌های حرکتی آینده را برای بهبود کیفیت زندگی برای افرادی که از نظر اجتماعی آسیب دیده‌اند، ادغام خواهیم کرد.»

«X-ble MEX» یک ربات پزشکی پوشیدنی آزمایشگاه رباتیک هیوندای است که برای کمک به بازسازی عضلات کمتر و بازیابی تحرک مفاصل توسعه یافته است. این ربات پوشیدنی مخصوصاً برای بیماران پاراپلژیک مفید است زیرا به طیف وسیعی از حرکات مانند راه رفتن روی سطوح صاف، بالا رفتن از پله ها، نشستن و ایستادن کمک می کند.

وزارت ایمنی غذا و دارو (MFDS) در کره مجوز استفاده از این ربات را به عنوان یک دستگاه پزشکی صادر کرده است و در حال حاضر در ایالات متحده در حال صدور گواهینامه است. امن برای کاربران

‘X-ble’ نام تجاری ربات پوشیدنی آزمایشگاه رباتیک هیوندای برای اهداف پزشکی و صنعتی است. این نام از ترکیب حرف “X” که نشان دهنده پتانسیل نامحدود فناوری رباتیک است، و کلمه “توان” گرفته شده است که به معنای توانایی انجام هر چیزی است. راه اندازی “X-ble MEX” اولین محصول در این مجموعه است که برنامه هایی برای گسترش بیشتر دامنه محصولات در آینده دارد.

هیوندای موتور همچنین در این ماه یک تفاهم نامه با مرکز ملی توانبخشی در کره امضا کرد. مشارکت با مراکز پزشکی به تعیین سهم بالقوه ربات اسکلت بیرونی در توانبخشی پزشکی کمک می کند.

هیوندای موتور فعالیت های جهانی CSV (ایجاد ارزش مشترک) را تحت ابتکار فراگیر «هیوندای ادامه» که در سال 2022 راه اندازی شد، انجام می دهد. «هیوندای ادامه» تعهد تزلزل ناپذیر هیوندای موتور به سمت آینده ای پایدار را نشان می دهد. این شرکت اکنون در تلاش است تا از طریق همکاری و توسعه فناوری های تحرک، از تحرک رایگان افراد دارای معلولیت حمایت کند.

###

درباره شرکت هیوندای موتور
شرکت هیوندای موتور که در سال 1967 تأسیس شد، در بیش از 200 کشور جهان با بیش از 120000 کارمند برای مقابله با چالش‌های حرکتی در دنیای واقعی در سراسر جهان حضور دارد. هیوندای موتور بر اساس چشم انداز برند “پیشرفت برای بشریت” در حال تسریع تبدیل خود به ارائه دهنده راه حل های هوشمند تحرک است. این شرکت در فناوری‌های پیشرفته مانند روباتیک و تحرک هوایی پیشرفته (AAM) سرمایه‌گذاری می‌کند تا راه‌حل‌های تحرک انقلابی را ایجاد کند، در حالی که به دنبال نوآوری باز برای معرفی خدمات حمل‌ونقل آینده است. هیوندای به دنبال آینده‌ای پایدار برای جهان، به تلاش‌های خود برای معرفی خودروهای بدون آلایندگی مجهز به فناوری‌های پیل سوختی هیدروژنی و EV ادامه خواهد داد.

اطلاعات بیشتر در مورد موتور هیوندای و محصولات آن را می توانید در آدرس زیر مشاهده کنید: http://worldwide.hyundai.com یا http://globalpr.hyundai.com

مخاطب:

سئوهیون کیم
روابط عمومی جهانی / شرکت هیوندای موتور
[email protected]
+82 2 3464 4911منبع