هیوندای موتور با همکاری نهادهای دولتی کره از اکوسیستم‌های کربن آبی محافظت می‌کند

درباره شرکت هیوندای موتور
شرکت هیوندای موتور که در سال 1967 تأسیس شد، در بیش از 200 کشور جهان با بیش از 120000 کارمند برای مقابله با چالش‌های حرکتی در دنیای واقعی در سراسر جهان حضور دارد. هیوندای موتور بر اساس چشم انداز برند “پیشرفت برای بشریت” در حال تسریع تبدیل خود به ارائه دهنده راه حل های هوشمند تحرک است. این شرکت در فناوری‌های پیشرفته مانند روباتیک و تحرک هوایی پیشرفته (AAM) سرمایه‌گذاری می‌کند تا راه‌حل‌های تحرک انقلابی را ایجاد کند، در حالی که به دنبال نوآوری باز برای معرفی خدمات حمل‌ونقل آینده است. هیوندای به دنبال آینده ای پایدار برای جهان، به تلاش های خود برای معرفی خودروهای بدون آلایندگی مجهز به فناوری های پیل سوختی هیدروژنی و EV ادامه خواهد داد.

تلاش مشترک بر حفظ اکوسیستم های دریایی با هدف دستیابی به کاهش گازهای گلخانه ای و افزایش تنوع زیستی تاکید دارد. هیوندای موتور با ترویج شیوه‌های پایدار و سرمایه‌گذاری در طرح‌های جبران کربن، تلاش می‌کند تا با تغییرات آب و هوایی مبارزه کند و از محیط طبیعی محافظت کند.

آنها با هم پروژه پاکسازی اقیانوس را برای جمع آوری تورهای ماهیگیری رها شده و ترویج اقتصاد دایره ای با بازیافت آنها به محصولات پایدار انجام داده اند. هیوندای موتور با برنامه‌هایی برای گسترش تلاش‌های خود در زمینه حفاظت از دریا، همچنان راه خود را به سوی آینده‌ای پایدارتر پیش می‌برد.

اکوسیستم های کربن آبی، یکی از امیدوارکننده ترین مکانیسم های کاهش تغییرات آب و هوایی، می توانند به طور موثر مقادیر زیادی کربن را در خاک و رسوب ذخیره کنند. انتظار می رود این مشارکت به رسمیت شناختن اهمیت و پتانسیل اکوسیستم های کربن آبی برای جبران کربن را به همراه داشته باشد.

هیوندای موتور نه تنها به طور فعال در جهت احیا و گسترش جنگل های دریایی داخلی از طریق این مشارکت کار خواهد کرد، بلکه متعهد به ایفای نقش پیشرو در فعالیت های جبران کربن در اکوسیستم های کربن آبی خواهد بود.

گنگ هیون سئو، معاون اجرایی و رئیس بخش برنامه ریزی و مالی در شرکت موتور هیوندای گفت: “ما مفتخریم که با شرکای خود در شناخت نقش محوری جنگل های دریایی برای پرورش اکوسیستم پر جنب و جوش و حفاظت از اقیانوس های خود همکاری می کنیم.” با همکاری نزدیک با کارشناسان دریایی، ما برای آینده ای پایدارتر برای سیاره خود تلاش خواهیم کرد.

سئول، 10 مه 2023 – شرکت خودروسازی هیوندای امروز یادداشت تفاهمی با دو نهاد دولتی کره، وزارت اقیانوس‌ها و شیلات (MOF) و آژانس منابع شیلات کره (FIRA) به مناسبت یازدهمین جشن امضا کرد.هفتم روز باغبانی دریایی

  • هیوندای موتور تفاهم نامه با وزارت اقیانوس و شیلات و آژانس منابع شیلات کره در جشن یازدهم امضا کرد.هفتم روز باغبانی دریایی
  • تلاش های مشترک برای مقابله با جنگل زدایی دریا با گسترش جنگل های دریایی در کره و انجام تحقیقات در مورد نقش جبران کربن جلبک دریایی
  • ادامه تلاش های شرکت در جهت دستیابی به بی طرفی کربن از طریق حفظ اکوسیستم های کربن آبی

هیوندای موتور هدف خود را دستیابی به بی طرفی کربن تا سال 2045 تعیین کرده است و در حال سرعت بخشیدن به انتقال خود به برقی شدن در عین کاهش انتشار کربن در زنجیره تامین خود است. به عنوان بخشی از تلاش های گسترده تر خود برای رسیدن به این هدف بلندپروازانه، این شرکت از سال 2021 با سازمان غیرانتفاعی Healthy Seas شریک شده است.

– پایان –

اطلاعات بیشتر در مورد هیوندای موتور و محصولات آن را می توانید در آدرس زیر مشاهده کنید:
http://worldwide.hyundai.com یا http://globalpr.hyundai.com

این مشارکت عمومی-خصوصی شامل گسترش جنگل‌های دریایی در مناطق ساحلی ملی است که در آن جنگل‌زدایی دریا شدید است و انجام تحقیقات مشترک برای ایجاد پایگاه داده کمی برای شناسایی بین‌المللی جلبک دریایی به عنوان بخشی از کربن آبی ساحلی.

مخاطب:
سئوهیون کیم
روابط عمومی جهانی / شرکت هیوندای موتور
[email protected]
+82 2 3464 4911منبع