هیوندای موتور برایان لطوف را به عنوان رهبری دفتر جدید ایمنی جهانی منصوب کرد

درباره شرکت هیوندای موتور
شرکت هیوندای موتور که در سال 1967 تأسیس شد، در بیش از 200 کشور جهان با بیش از 120000 کارمند برای مقابله با چالش‌های حرکتی در دنیای واقعی در سراسر جهان حضور دارد. هیوندای موتور بر اساس چشم انداز برند “پیشرفت برای بشریت” در حال تسریع تبدیل خود به ارائه دهنده راه حل های هوشمند تحرک است. این شرکت در فناوری‌های پیشرفته‌ای مانند روباتیک و تحرک هوایی شهری (UAM) سرمایه‌گذاری می‌کند تا راه‌حل‌های تحرک انقلابی ایجاد کند، در حالی که به دنبال نوآوری باز برای معرفی خدمات حمل‌ونقل آینده است. هیوندای به دنبال آینده‌ای پایدار برای جهان، به تلاش‌های خود برای معرفی خودروهای بدون آلایندگی مجهز به فناوری‌های پیل سوختی هیدروژنی و EV ادامه خواهد داد.منبع

این اعلامیه پس از مراسم آغاز به کار اولین آزمایشگاه تست و بررسی ایمنی HMNA در ایالات متحده در شهر سوپریور، میخ منتشر شد. آزمایشگاه ایمنی تازه اعلام شده در صنعت خودرو منحصر به فرد است و با شناسایی مسائل نوظهور و راه حل های موثر برای مشتریان، به ایمنی میدان اختصاص دارد. آزمایشگاه ایمنی دارای یک منطقه تست دینامیک خودرو و یک آزمایشگاه تست و الکترونیک EV است. آزمایشگاه ایمنی بیش از 160 پرسنل را استخدام خواهد کرد.

لطوف یک محقق تصادف و مهندس ایمنی خودرو با آموزش با بیش از 30 سال تجربه رهبری ایمنی، با قدردانی از نقش حیاتی تنظیم کننده های ایمنی در سراسر جهان است.

  • هیوندای تعهد ایمنی جهانی شرکت را با ادغام منابع مهندسی شرکت هیوندای موتور و هیوندای موتور آمریکای شمالی گسترش می‌دهد.
  • هیوندای قصد دارد فرهنگ سازمانی مبتنی بر ایمنی خود را بیشتر تقویت کند و از طریق موقعیت جدید ایمنی مشتری را افزایش دهد.

به عنوان GCSO تازه ایجاد شده، لطوف منابع مهندسی هیوندای و HMNA را با ترکیب تحقیقات میدانی ایمنی، تجزیه و تحلیل داده های ایمنی و عملکرد مهندسی ایمنی در یک عملکرد فنی جهانی کارآمد یکپارچه خواهد کرد. مونوز همچنین به‌عنوان مدیر اجرایی مسئولیت‌پذیر برای مسائل ایمنی هیوندای از طریق نقش مدیر ارشد خود عمل خواهد کرد.

Muñoz گفت: “برایان یک رهبر ایمنی جهانی اثبات شده است که یک دفتر ایمنی در کلاس جهانی را در آمریکای شمالی ایجاد کرده است که امکان شناسایی سریع مسائل ایمنی وسایل نقلیه موتوری و اجرای موثر راه حل ها برای کمک به حفظ امنیت مشتریان را فراهم می کند.” دهه‌ها تجربه و رهبری او در زمینه مهندسی ایمنی، با ادغام منابع عظیم هیوندای برای کمک به حفظ امنیت مشتریان در سراسر جهان، شرکت را حتی فراتر خواهد برد.

این تغییر تعهد هیوندای را به فرهنگ «ایمنی محور» در سراسر شرکت با تمرکز بر حفظ امنیت مشتریان، مسافران و سایر کاربران جاده در سراسر جهان افزایش می‌دهد.

سئول/دره چشمه، کالیفرنیا، 19 جولای 2022 – شرکت هیوندای موتور از انتصاب برایان لطوف به عنوان مدیر ارشد ایمنی جهانی (GCSO) خبر داد. لطوف به خوزه مونوز، رئیس و مدیر عملیاتی (COO) شرکت هیوندای موتور، و رئیس و مدیر عامل هیوندای موتور آمریکای شمالی (HMNA) گزارش می دهد.

در این نقش اجرایی جهانی تازه ایجاد شده، لطوف همچنین مسئولیت عملکرد ایمنی خودرو از طریق سازمان تحقیق و توسعه هیوندای را بر عهده خواهد داشت. مرکز یکپارچه ایمنی و کیفیت محیطی تازه تأسیس در بخش تحقیق و توسعه هیوندای موتور، ساختار گزارش خط نقطه‌ای در GCSO برای همه موارد و استراتژی‌های ایمنی استراتژیک خواهد داشت.

– پایان –

لطوف به عنوان مدیر ارشد ایمنی HMNA با قدرت و مسئولیت کامل فراخوان ایمنی به سمت خود ادامه خواهد داد. دفتر ایمنی آمریکای شمالی هیوندای به توسعه ابزارهای تجزیه و تحلیل داده ها و تحقیقات برای پیشبرد فرآیندهای ایمنی ادامه می دهد. لطوف در سال 2019 به این شرکت پیوست و در دفتر مرکزی هیوندای موتور آمریکای شمالی در کالیفرنیا باقی خواهد ماند.