هیوندای موتور برای سومین برد متوالی در مسابقه استقامت 24 ساعته نوربرگ رینگ


  • هیوندای موتور در هشتمین مسابقه پیاپی Nürburgring 24 Hours شرکت می کند، یک رویداد طاقت فرسا مسابقه استقامت، با رانندگانی از آلمان، اسپانیا، ایالات متحده و کره
  • هیوندای موتور اسپورت وارد یک جفت Elantra N TCR می شود و هدف آن سومین پیروزی متوالی در کلاس مسابقات اتومبیلرانی تورینگ است.
    ⋯ یک خودرو توسط ترکیب برنده سال 2022 میکل آزکونا، مارک باسنگ و مانوئل لاک هدایت می شود.
    ⋯ ماشین دومی که توسط Bryan Herta Autosport مستقر در ایالات متحده رانندگی می شود
  • دو خودروی مبتنی بر تولید i30 Fastback N Cup نیز در کلاس VT2 Front رقابت می‌کنند که نشان‌دهنده برنامه هیوندای Driving Experience «جرات رویا» است.
    ⋯ جوسونگ پارک، راننده جوان کره ای، به عنوان بخشی از برنامه «جرأت به رویا»، که در نیمه دوم سال جاری در سطح جهانی راه اندازی می شود، رقابت می کند.
  • پوشش بی‌درنگ دوربین داخل هواپیما، چت زنده و رسانه‌های اجتماعی برای ارائه تصویری واضح از رویداد برای طرفدارانی که به صورت آنلاین به آن ملحق می‌شوند.


سئول، 3 مه 2023 – شرکت هیوندای موتور در 24 ساعت نوربرگ رینگ 2023، طاقت فرساترین مسابقه استقامت خودرو در جهان، برای هشتمین سال متوالی شرکت خواهد کرد و به دنبال سومین پیروزی متوالی خود در کلاس TCR و اولین پیروزی در کلاس VT2 است.

همانطور که از نامش پیداست، Nürburgring 24 Hours یک رویداد مسابقه اتومبیلرانی و GT سالانه یک روزه در آلمان است که در ترکیبی از مسیرها در یک پیست که با محبت به عنوان “جهنم سبز” شناخته می شود برگزار می شود. طول دور نزدیک به 25.4 کیلومتر (15.8 مایل) به بیش از 200 اتومبیل و بیش از 700 راننده امکان می دهد در آن شرکت کنند. هیوندای موتور اسپورت در رویدادهایی مانند این شرکت می‌کند تا فناوری‌های پیشرفته را برای انتقال به مدل‌های تولیدی N تأیید کند.

هیوندای موتور اسپورت دو Elantra N TCR را در کلاس Touring Car Race وارد خواهد کرد. میکل آزکونا (اسپانیا)، مارک باسنگ و مانوئل لاوک (هر دو آلمان) قهرمان یکی از آنها رانده خواهد شد. دومی توسط تیم IMSA TCR آمریکایی برایان هرتا اتواسپورت متشکل از مایکل لوئیس، تیلور هاگلر، میسون فیلیپی و هری گوتساکر (همه از ایالات متحده) هدایت خواهد شد.

Hyundai Driving Experience (HDX) وارد دو خودروی i30 Fastback N Cup مبتنی بر تولید در کلاس VT2 Front (موتورهای توربو تا 2.0 سی سی متر) می شود. مارکوس ویلهارت، مربی هیوندای رانندگی تجربه (HDX) و 3 راننده دیگر (همه از آلمان) یک وسیله نقلیه رانندگی خواهند کرد. دومی توسط جوسونگ پارک، شرکت کننده در برنامه HDX ‘Dare to Dream’ و رانندگان رسانه از آلمان، ایالات متحده آمریکا و کره مدیریت خواهد شد.

شایان ذکر است، پارک، که چندین راننده برنده جایزه در جشنواره هیوندای N است، به عنوان یک راننده جوان انتخاب شد و به برنامه آزمایشی HDX ‘Dare to Dream’ پیوست که اواخر امسال برای مسابقات اتومبیلرانی آماتور و حرفه ای که به دنبال رقابت در آینده هستند راه اندازی می شود. مسابقات 24 ساعته نوربرگ رینگ.

تیل وارتنبرگ، نایب رئیس بخش N Brand & Motorsport در شرکت هیوندای موتور، گفت: «مسیر نوربرگ رینگ مهد برند N است و مانترای «متولد در نامیانگ، در نوربرگ رینگ به دنیا آمد» در آنجا زنده می‌شود. در کنار قهرمانان کلاس 24 ساعته NBR 2022، ما خوشحالیم که از تیم آمریکایی برایان هرتا اتواسپرت مستقر در ایالات متحده و راننده جوان کره ای جوسونگ پارک که از طریق برنامه «جرأت به رویا» در مسابقه شرکت خواهند کرد، استقبال می کنیم.

در این رویداد، هیوندای یک غرفه مهمان نوازی در مقیاس بزرگ در منطقه پادوک خواهد داشت که از N-thusiasts از سراسر جهان و همچنین رسانه ها و تأثیرگذاران جهانی برای شرکت در یک نمایشگاه بزرگ در محل استقبال می کند. ترویج مدل ها و فعالیت های مختلف N. خودروهای هیوندای i20 N WRC (هیبریدی) و N Vision 74 (سلول سوختی EV) به نمایش گذاشته خواهند شد. پوشش بی‌درنگ دوربین، چت زنده و رسانه‌های اجتماعی برای ارائه تصویری واضح از رویداد برای طرفدارانی که به صورت آنلاین به آن‌ها می‌پیوندند، در دسترس خواهد بود.

وارتنبرگ افزود که این شرکت پخش زنده مسابقه، اتاق گفتگوی زنده و محتوای رسانه های اجتماعی مختلف را برای هواداران هیوندای موتور اسپورت و N ترتیب داده است تا تیم ها را تشویق کنند و به حمایت بی دریغ خود ادامه دهند.

###

درباره شرکت هیوندای موتور
شرکت هیوندای موتور که در سال 1967 تأسیس شد، در بیش از 200 کشور جهان با بیش از 120000 کارمند برای مقابله با چالش‌های حرکتی در دنیای واقعی در سراسر جهان حضور دارد. هیوندای موتور بر اساس چشم انداز برند “پیشرفت برای بشریت” در حال تسریع تبدیل خود به ارائه دهنده راه حل های هوشمند تحرک است. این شرکت در فناوری‌های پیشرفته مانند روباتیک و تحرک هوایی پیشرفته (AAM) سرمایه‌گذاری می‌کند تا راه‌حل‌های تحرک انقلابی را ایجاد کند، در حالی که به دنبال نوآوری باز برای معرفی خدمات حمل‌ونقل آینده است. هیوندای به دنبال آینده ای پایدار برای جهان، به تلاش های خود برای معرفی خودروهای بدون آلایندگی مجهز به فناوری های پیل سوختی هیدروژنی و EV ادامه خواهد داد.

اطلاعات بیشتر در مورد موتور هیوندای و محصولات آن را می توانید در آدرس زیر مشاهده کنید: http://worldwide.hyundai.com یا http://globalpr.hyundai.com

مخاطب:

هونا سئو
تیم روابط عمومی جهانی / شرکت هیوندای موتور
[email protected]
3391 3464 2 82 +منبع