هیوندای موتور برنده جوایز GOOD DESIGN برای SEVEN و Trailer Drone Concepts، PnD و MobED Robotics شد.

کانسپت Trailer Drone یک سیستم حمل و نقل کانتینری با نیروی هیدروژن است که قادر به عملکرد کاملاً مستقل با پیکربندی دوگانه e-Bogie است که امکان مانور بی‌سابقه‌ای را از طریق حرکت جانبی در آرایش تقریباً قطار مانند فراهم می‌کند.

فناوری‌های نوظهور، مانند هوش مصنوعی (AI) و رانندگی خودکار، مرزهای بین خودروها و روبات‌ها را از بین می‌برند. PnD (Plug & Drive) Mobility تحت شعار “گسترش دسترسی انسان” برای تحقق چشم انداز آزادی بی حد و حصر در تحرک توسعه داده شد. ماژول رباتیک PnD ترکیبی از فرمان هوشمند، ترمز، محرک الکتریکی درون چرخ و سخت افزار تعلیق است که می تواند برای هر منظور، اندازه یا کاربرد، کوچک یا بزرگ شود.

مخاطب:منبع

MobED یک پلت فرم جدید و فشرده موبایل است که از چهار ماژول Drive & Lift (DnL) تشکیل شده است که سیستم های رانندگی، فرمان، کنترل وضعیت و ترمز را در یک ساختار واحد ترکیب می کند. طراحی مینیمالیستی MobED بر مکانیسم منحصر به فرد آن تاکید دارد. نور پیکسل در همه طرف بدن آن وضعیت MobED، از جمله جهت رانندگی آن را به اشتراک می گذارد.

جوایز نشان می دهد که چگونه ما به زندگی روزمره مشتریان خود در داخل و خارج از فضای خودرو ارزش بیشتری می دهیم. تیم رویایی طراحی و مهندسان ما شور و شوق و قلب خود را در این پروژه ها قرار دادند تا رویاهای ما را به واقعیت نزدیکتر کنند.

پس از کانسپت 45 در سال 2019 و مفهوم Prophecy در سال 2020، کانسپت SEVEN در سال 2021 که رونمایی شد، فصل جدیدی را برای برند تمام الکتریکی IONIQ باز کرد. همچنین نمونه کامل IONIQ به عنوان نوآوری های فضایی و ویژگی های بهداشتی آن است. SUV را به یک فضای زندگی نوآورانه روی چرخ تبدیل کنید، که نشان دهنده اولویت ارزش های مشتری از سوی هیوندای بر هنجارهای صنعت است.

###

سانگ یاپ لی، معاون اجرایی و رئیس مرکز طراحی جهانی هیوندای گفت: “هیوندای دیزاین تلاش می کند تا ارتباطات قوی بین مشتریان و راه حل های حمل و نقل ما ایجاد کند.”


درباره شرکت هیوندای موتور
شرکت هیوندای موتور که در سال 1967 تأسیس شد، در بیش از 200 کشور جهان با بیش از 120000 کارمند برای مقابله با چالش‌های حرکتی در دنیای واقعی در سراسر جهان حضور دارد. هیوندای موتور بر اساس چشم انداز برند “پیشرفت برای بشریت” در حال تسریع تبدیل خود به ارائه دهنده راه حل های هوشمند تحرک است. این شرکت در فناوری‌های پیشرفته مانند روباتیک و تحرک هوایی پیشرفته (AAM) سرمایه‌گذاری می‌کند تا راه‌حل‌های تحرک انقلابی را ایجاد کند، در حالی که به دنبال نوآوری باز برای معرفی خدمات حمل‌ونقل آینده است. هیوندای به دنبال آینده ای پایدار برای جهان، به تلاش های خود برای معرفی خودروهای بدون آلایندگی مجهز به فناوری های پیل سوختی هیدروژنی و EV ادامه خواهد داد. اطلاعات بیشتر در مورد موتور هیوندای و محصولات آن را می توانید در آدرس زیر مشاهده کنید: http://worldwide.hyundai.com یا http://globalpr.hyundai.com.

سان وو کیم
تیم روابط عمومی جهانی / شرکت هیوندای موتور
[email protected]
+82 2 3464 2921

این محصولات برنده جوایز، تغییر هیوندای را از خودروساز به ارائه‌دهنده راه‌حل هوشمند تحرک، مطابق با چشم‌انداز شرکت پیشرفت برای بشریت، مجدداً تأیید می‌کنند.

PnD L7 همچنین یک راه حل حرکتی مبتنی بر روباتیک آینده است. این خودرو خود را از سایر وسایل نقلیه زمینی متمایز می کند و عملکرد بصری بیشتری با استفاده از جوی استیک و تجربه رانندگی نرم تر، آزادتر و کارآمدتر دارد. PnD L7 به حداقل فضا برای جابجایی و پارک نیاز دارد که آن را برای کاربردهای شهری مناسب می کند. به علاوه، طراحی آن از اولین LRV (خودروی ماهگرد) الهام گرفته شده است، یک ماه نورد چهار چرخ با باتری که در ماموریت های آپولو آمریکایی استفاده می شود. همانطور که LRV دامنه اکتشاف انسان را گسترش داد، PnD L7 دامنه تحرک انسان را گسترش داد.

72 سالگی خود را جشن می گیردnd سالگرد، برنامه GOOD DESIGN Awards یکی از طولانی ترین مسابقات طراحی در جهان است. هر سال، این برنامه فهرستی از بهترین طرح‌ها و گرافیک‌های محصول را انتخاب می‌کند که مسیرهای جدیدی را برای نوآوری منشور کرده و محصولات رقابتی را در بازار جهانی افزایش داده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جوایز GOOD DESIGN، لطفاً به وب سایت رسمی مراجعه کنید: https://www.good-designawards.com/

  • پنج جایزه در دسته‌های حمل و نقل و رباتیک GOOD DESIGN، برتری طراحی هیوندای موتور را در راه‌حل‌های مختلف تحرک به رسمیت می‌شناسد.
  • حرکت های مختلف نشان دهنده تعهد هیوندای به ارزش افزودن به زندگی مشتریان و تبدیل این شرکت به ارائه دهنده راه حل های هوشمند تحرک است.


سئول، 10 ژانویه 2023
– شرکت هیوندای موتور امروز اعلام کرد که کانسپت‌های SEVEN و Trailer Drone این شرکت جوایز GOOD DESIGN 2022 را در بخش حمل‌ونقل کسب کرده‌اند، در حالی که Plug & Drive (PnD) Mobility، PnD L7 و Mobile Eccentric Droid (MobED) هر کدام جوایزی را در بخش رباتیک کسب کرده‌اند.

هیوندای موتور همچنین به دلیل برتری خود در طراحی در بخش رباتیک با کسب سه جایزه در بخش رباتیک شناخته شد.