هیوندای موتور جزئیات تحقیقات تامین کننده را منتشر کرد

برای گسترش دامنه در سطح جهانی، HMC ارزیابی ESG تامین کننده را در سراسر زنجیره تامین جهانی خود از سال 2022 انجام داد. جدا از موضوع اخیر زنجیره تامین، HMC در حال گسترش بازرسی های در محل از هر تامین کننده است. علاوه بر این، بخش‌های مربوطه در حال انجام ارزیابی‌های دقیق و عمیق برای اطمینان از انطباق با ESG هستند. نتایج پوشش گسترده ارزیابی های تامین کننده به طور کامل در گزارش پایداری 2023 HMC که انتظار می رود در جولای 2023 منتشر شود، افشا خواهد شد.

جیهون (جی) چانگ
رئیس و مدیرعامل
شرکت هیوندای موتورمنبع

سهامداران محترم

شرکت هیوندای موتور بر اساس کل شرکت، متعهد به اقدامات تجاری مسئولانه و اخلاقی در سراسر جهان است. مطابق با استانداردها و ارزش‌هایی که این شرکت برای خود قائل است، هیوندای موظف می‌کند که تامین‌کنندگان و شرکای تجاری‌اش به شدت از قانون در همه کشورهایی که در آنجا فعالیت دارند، پایبند باشند. این شرکت گزارش های مربوط به تخلفات ادعایی را بسیار جدی می گیرد.

مدیریت ما متعهد به تقویت ارزیابی ESG در سراسر شبکه جهانی و شرکای خود در راستای تلاش ما برای تبدیل شدن به یک ارائه دهنده راه حل جهانی هوشمند حرکت هوشمند است.

متشکرم.

استفاده از نیروی کار زیر سن قانونی در یک تامین کننده یا هر عملیاتی غیرقابل قبول است، و ما متعهد هستیم که اطمینان حاصل کنیم که این موارد دیگر هرگز تکرار نمی شود. این یک مسئله تحمل صفر است. با وجود اینکه مشکلاتی در رابطه با آژانس‌های کارکنان شخص ثالث وجود داشت که اسناد نادرست را به این تامین‌کنندگان ارائه می‌کردند، در نهایت، این مسئولیت با هیوندای است که مطمئن شود همه تامین‌کنندگان ما استانداردهای بالای نیروی کار جهانی ما را درک کرده و مطابقت دارند. نتایج بررسی نشان می‌دهد که تامین‌کنندگان ما اکنون با قوانین کار زیر سن قانونی کاملاً مطابقت دارند و ما متعهد هستیم که اطمینان حاصل کنیم که آنها مطابقت دارند. هیوندای یک شهروند شرکتی مسئول در آلاباما است و در همه جا که ما تجارت می کنیم. ما برای مشارکت قوی و روابط بلند مدتی که در جوامعی که در آن کار و زندگی می کنیم ایجاد کرده ایم، ارزش قائل هستیم.

هیوندای در حال اجرای استانداردهای جدید و سخت‌گیرانه‌تر نیروی کار در سراسر زنجیره تامین خود است که پس از تحقیق در مورد شیوه‌های کار تامین‌کنندگان پس از کشف دو تامین‌کننده آلاباما که هر کدام یک کارگر زیر سن قانونی را استخدام کرده‌اند. تحقیقات نشان داد که تامین کنندگان ردیف 1 هیوندای در ایالات متحده با قوانین کار زیر سن قانونی کاملاً مطابقت دارند. در نتیجه، هیوندای مطمئن است که در حال حاضر هیچ مشکلی برای کارگران زیر سن قانونی در این تامین کنندگان وجود ندارد. خلاصه اجرایی این تحقیق را می توانید در اینجا بخوانید.

علاوه بر این، هیوندای موتور آمریکا در حال واگذاری سهام مالکیت خود در SMART است. قصد دارد این کار را در حالی انجام دهد که از حفظ مشاغل مهم اقتصادی در جامعه لوورن، آلاباما و رعایت کلیه قوانین کار کودکان در آینده اطمینان حاصل کند.

هیوندای موتور آمریکا پس از بررسی‌های کامل با 29 تامین‌کننده سطح یک، که شامل ده‌ها مصاحبه و بازدید از محل است، یک برنامه آموزشی انطباق را با همکاری وزارت کار ایالات متحده برای تامین‌کنندگان در زمینه‌های مختلف شغلی معرفی می‌کند. این شامل درک عدم تحمل هیوندای برای نقض قوانین کار زیر سن قانونی، تأیید مدارک شناسایی متقاضی، تقویت آیین نامه رفتار شریک تجاری ما، نصب خطوط مستقیم راهنمایی ناشناس، جلوگیری از استفاده از آژانس های کارکنان شخص ثالث، و سایر اقدامات است. برنامه آموزشی در ماه مارس آغاز خواهد شد.

هیئت مدیره شرکت هیوندای موتور به طور مرتب در مورد یافته ها و رسیدگی به این موضوع در کمیته مدیریت پایداری خود به روز می شود. هیئت مدیره با جدیت این موضوع را رعایت کرده و همراه با مدیریت، خواستار تسریع در یکپارچه سازی مدیریت ESG در سراسر شرکت شده است. در جلسه آتی کمیته مدیریت پایداری در مارس 2023، جزئیات دقیق مربوط به مدیریت کلی زنجیره تامین مورد بحث قرار خواهد گرفت.

پس از اطلاع از مشکلات در سال گذشته در دو تامین کننده که با هیوندای موتور ساخت آلاباما تجارت می کردند، اقدامات فوری انجام دادیم، از جمله شروع تحقیقات متعدد و بررسی گسترده تر شبکه تامین کنندگان ایالات متحده. این تحقیقات شامل الزام تامین‌کنندگان آلاباما برای تسلیم ممیزی‌های شخص ثالث مستقل از فعالیت‌های خود برای اطمینان از انطباق کامل با قوانین کار زیر سن قانونی و اجرای هرگونه اقدام توصیه‌شده بود.

دو تامین‌کننده، SL Alabama و SMART، روابط خود را با آژانس‌های کارمند شخص ثالثی که به دروغ تأیید می‌کردند که افراد زیر سن قانونی را غربالگری و پاکسازی کرده‌اند، خاتمه داده‌اند. SL Alabama همچنین با انتصاب یک کمیته حسابرسی که به‌ویژه توسط هیوندای منصوب شده بود موافقت کرد تا از تبعیت مداوم آن با قوانین کار و بهترین شیوه‌ها در آینده اطمینان حاصل کند. ما چنین رفتاری را نمی پذیریم یا تحمل نمی کنیم و متعهد به انجام اقدامات بعدی در صورت لزوم هستیم.

از طرف شرکت هیوندای موتور، مایلیم از حمایت و علاقه مستمر شما صمیمانه تشکر کنیم. حفظ اعتماد و افزایش شفافیت به شما نهایت هدف ماست. بنابراین مایلیم از طریق این نامه به جامعه سرمایه گذاری اطمینان دهیم که HMC هیچ شکلی از استخدام غیرقانونی را تحمل نمی کند.