هیوندای موتور نمایشگاه هریتیج «پونی، بی‌انتها» را افتتاح کرد و RETRACE، سری انتشارات هریتیج را معرفی کرد.

Euisun Chung، رئیس هیئت مدیره گروه هیوندای موتور، جاهون چانگ، رئیس و مدیر عامل شرکت هیوندای موتور و بسیاری از اعضای سابق هیوندای که امکان ایجاد پونی را فراهم کردند، به این رویداد پیوستند.

نمایشگاه «PONY، بی‌زمان» تا 6 آگوست در هیوندای موتور استودیو سئول برای عموم باز خواهد بود و بلیط‌ها را می‌توانید از اینجا رزرو کنید.

  • نمایشگاه بزرگداشت پونی، اولین خودروی مستقل کره ای که از 9 ژوئن در هیوندای موتور استودیو سئول برگزار می شود.
  • پروژه میراث نیز منادی انتشار ردیابی مجدد، مجموعه ای از کتاب ها و مجلاتی که میراث این برند را جشن می گیرند
  • جشن افتتاحیه در 7 ژوئن با حضور افراد VIP و اعضای هیوندای برگزار شد که امکان ساخت پونی را فراهم کردند.

سئول، 7 ژوئن 2023
– شرکت هیوندای موتور امروز اولین نمایشگاه میراث خود را با نام پونی، بی‌انتها در هیوندای موتور استودیو سئول اعلام کرد. این نمایشگاه به عنوان بخشی از پروژه تازه راه اندازی شده هیوندای Heritage ارائه شده است که به گذشته و آینده این برند منعکس می شود و از 9 ژوئن به روی عموم باز خواهد شد. این پروژه همچنین منادی انتشار ردیابی مجددمجموعه ای از کتاب ها و مجلاتی که میراث این برند را جشن می گیرد.

این نمایشگاه پس از افتتاحیه رویداد رییونیون هیوندای در دریاچه کومو، ایتالیا در ماه مه برگزار می شود، جایی که کانسپت پونی کوپه بازسازی شده تقریباً 50 سال پس از اولین نمایش خود در نمایشگاه موتور تورین 1974 رونمایی شد.

مخاطب:

این نمایشگاه سفر پونی را در طول زمان در چندین طبقه از هیوندای موتور استودیو سئول ردیابی می کند. از طبقه پنجم شروع می شود و بازدیدکنندگان را از طریق ویدئوها، موسیقی و نقاشی های دهه 1970 و 1980 غرق در عصر پونی می کند. طبقه چهارم سوابق بایگانی شده پونی را از آغاز تا گسترش جهانی آن از طریق صادرات نشان می دهد. طبقه سوم کانسپت پونی کوپه بازسازی شده و نقاشی های گذشته نگری توسط طراح خودروی مشهور جهانی آن جورجتو جوجارو را ارائه می دهد. همچنین در این طبقه کانسپت پر سر و صدا N Vision 74 قرار دارد که اخیراً در کنار کانسپت پونی کوپه در هیوندای رییونیون به نمایش درآمد. این نمایشگاه با گالری عکسی پایان می‌یابد که لحظات مختلفی را به تصویر می‌کشد که مردم در طول سال‌ها با پونی به اشتراک گذاشته‌اند، که بیشتر منعکس‌کننده اعتقاد رئیس موسس است که مهم‌ترین ارزش میراث هیوندای در مردم تجسم یافته است.

همراه با نمایشگاه، تازه معرفی شده ردیابی مجدد سری سفر هیوندای موتور با پونی را به عنوان اولین موضوع خود بایگانی می کند. مجموعه RETRACE کتابی است که تاریخچه شرکت را بایگانی می کند، از جمله سوابق مربوط به توسعه Pony که برای اولین بار در معرض دید عموم قرار می گیرد. مجله RETRACE موضوع “مالکیت” را از طریق پونی بررسی می کند، که عصر مالکیت خودرو را در کره آغاز کرد، و عنوان فرعی مجله “همیشه مال شما” تاثیر ماندگاری را که پونی بر فرهنگ کره ای گذاشته است را منعکس می کند.

رئیس Jaehoon Chang گفت: “هیوندای موتور سابقه ای در مواجهه با چالش های جسورانه و در تعقیب دائمی نوآوری دارد و این میراث به عنوان نقطه عطفی در آغاز سفر آینده خود برای دستیابی به پیشرفت برای بشریت عمل می کند.” “امیدوارم نمایشگاه “پونی، بی‌زمان” و ردیابی مجدد سریال ها فرصتی برای مردم خواهد بود تا گذشته را به یاد بیاورند و برای آینده الهام بگیرند.”

درباره شرکت هیوندای موتور
شرکت هیوندای موتور که در سال 1967 تأسیس شد، در بیش از 200 کشور جهان با بیش از 120000 کارمند برای مقابله با چالش‌های حرکتی در دنیای واقعی در سراسر جهان حضور دارد.
هیوندای موتور بر اساس چشم انداز برند “پیشرفت برای بشریت” در حال تسریع تبدیل خود به ارائه دهنده راه حل های هوشمند تحرک است. این شرکت در فناوری‌های پیشرفته مانند روباتیک و تحرک هوایی پیشرفته (AAM) سرمایه‌گذاری می‌کند تا راه‌حل‌های تحرک انقلابی را ایجاد کند، در حالی که به دنبال نوآوری باز برای معرفی خدمات حمل‌ونقل آینده است. هیوندای به دنبال آینده ای پایدار برای جهان، به تلاش های خود برای معرفی خودروهای بدون آلایندگی مجهز به فناوری های پیل سوختی هیدروژنی و EV ادامه خواهد داد. اطلاعات بیشتر در مورد موتور هیوندای و محصولات آن را می توانید در آدرس زیر مشاهده کنید: http://worldwide.hyundai.com یا http://globalpr.hyundai.com

هیوندای موتور به طور فعال میراث برند خود را در قالب های مختلف، از جمله فیلم مستند پونی «فصل بعدی» که اوایل این ماه منتشر شد، به اشتراک گذاشته است. این شرکت همچنین به تازگی فیلم A Pony Tale را در مورد مرد جوانی در هلند منتشر کرده است که هنوز هم برای رفت و آمدهای روزانه خود اسب سواری می کند.

###

جشن افتتاحیه در 7 ژوئن با مهمانان VIP از صنایع مختلف از جمله هنر، مد و معماری برگزار شد. این رویداد شامل ارائه هایی در مورد پروژه میراث هیوندای، نمایشگاه و … بود ردیابی مجدد سریال و همچنین اجرای گروه جنابی.

«PONY، جاودانه» بر فلسفه انسان محوری هیوندای تأکید دارد که توسط جو یونگ چانگ، رئیس موسس این شرکت ایجاد شد. این نمایشگاه فرصتی برای مشاهده چگونگی شروع و رشد هیوندای موتور در طول سال ها در کنار توسعه کشور است. بازدیدکنندگان از زوایای مختلف از نظر پیشینه تاریخی، آرشیو، طراحی و فلسفه از طریق جدول زمانی پونی راهنمایی می شوند.

هی چون
تیم روابط عمومی جهانی / شرکت هیوندای موتور
[email protected]منبع

“در عصری که هوش مصنوعی و رباتیک تاثیر عمیقی بر نحوه زندگی و کار ما دارند، می‌خواستیم از فرصت استفاده کنیم و در مورد هدف اصلی شرکت و جهت‌گیری آینده خود فکر کنیم. در جستجوی پاسخ، به دنبال پاسخ بودیم. رئیس اجرایی چانگ گفت: به ریشه های خود و آنچه ما را به شرکتی که امروز هستیم تبدیل کرد. ما متوجه شدیم که هیوندای موتور با تجربه و طرز فکری که در هنگام توسعه پونی، اولین مدل تولید انبوه کره به طور مستقل به دست آوردیم، شکل گرفته است.