هیوندای موتور همکاری خود را با تیراندازی با کمان جهانی تا سال 2025 با هدف یک دهه حمایت از عنوان تمدید کرد.

پروفسور دکتر اوگور اردنر، رئیس فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان، گفت: “این گسترش همکاری دیرینه بین هیوندای موتور و تیراندازی با کمان را جشن می گیرد و در عین حال محکم به آینده نگاه می کند، زیرا هر دو سازمان تلاش می کنند تا به عنوان پیشگام در پایداری و الهام بخشیدن به تغییرات اجتماعی عمل کنند.” . ما مشتاقانه منتظر جشن همکاری و حمایت 10 ساله در کشور اصلی شرکت هستیم، زمانی که بهترین کمانداران جهان برای مسابقات قهرمانی تیراندازی با کمان هیوندای در سال 2025 در گوانگجو از کره بازدید می کنند.

مخاطب:


سئول، 16 آوریل 2023
– شرکت هیوندای موتور حق نام گذاری رویدادهای بین المللی برتر فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان، مسابقات قهرمانی تیراندازی با کمان و جام جهانی تیراندازی با کمان را برای سه سال دیگر تضمین کرده است. توافقی که امروز اعلام شد تا فصل 2025 تمدید می شود تا یک شراکت 10 ساله که در سال 2016 آغاز شد، تکمیل شود.

پیست بین المللی سالانه جهانی تیراندازی با کمان، که معمولاً از چهار مرحله و یک فینال بزرگ تشکیل شده است، رسماً به عنوان جام جهانی تیراندازی با کمان هیوندای شناخته می شود. دو دوره بعدی مسابقات جهانی تیراندازی با کمان هیوندای در برلین، آلمان در سال 2023 و گوانگجو، کره در سال 2025 برگزار خواهد شد. رویداد امسال همچنین مقدماتی مقدماتی بازی های المپیک 2024 پاریس است.

فیلیپ ژوردین
تیم استراتژی و برنامه ریزی سازمانی جهانی روابط عمومی / شرکت هیوندای موتور
[email protected]

درباره شرکت هیوندای موتور
شرکت هیوندای موتور که در سال 1967 تأسیس شد، در بیش از 200 کشور جهان با بیش از 120000 کارمند برای مقابله با چالش‌های حرکتی در دنیای واقعی در سراسر جهان حضور دارد. هیوندای موتور بر اساس چشم انداز برند “پیشرفت برای بشریت” در حال تسریع تبدیل خود به ارائه دهنده راه حل های هوشمند تحرک است. این شرکت در فناوری‌های پیشرفته مانند روباتیک و تحرک هوایی پیشرفته (AAM) سرمایه‌گذاری می‌کند تا راه‌حل‌های تحرک انقلابی را ایجاد کند، در حالی که به دنبال نوآوری باز برای معرفی خدمات حمل‌ونقل آینده است. هیوندای به دنبال آینده ای پایدار برای جهان، به تلاش های خود برای معرفی خودروهای بدون آلایندگی مجهز به فناوری های پیل سوختی هیدروژنی و EV ادامه خواهد داد.

###منبع

اطلاعات بیشتر در مورد موتور هیوندای و محصولات آن را می توانید در آدرس زیر مشاهده کنید: http://worldwide.hyundai.com یا http://globalpr.hyundai.com

  • هیوندای موتور، شریک انحصاری خودروسازی جهانی تیراندازی با کمان از سال 2016، برای حفظ عنوان حامی مالی مسابقات قهرمانی تیراندازی با کمان و جام جهانی تیراندازی با کمان
  • دو دوره بعدی مسابقات جهانی تیراندازی با کمان هیوندای در برلین آلمان در سال 2023 و گوانگجو کره در سال 2025 برگزار می شود.
  • هیوندای موتور اولین شریک پایداری فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان شد

هیوندای موتور و شرکت‌های وابسته آن از حامیان دیرینه این ورزش، چه در داخل و چه در خارج از کشور هستند. این شرکت چندین تیم موفق را در کره اداره می‌کند و از سال 1985 حامی انجمن تیراندازی با کمان کره بوده و به ورزشکاران از طریق علوم ورزشی کمک می‌کند و پیشرفت‌هایی را ارائه می‌دهد. تجهیزات.

با این تمدید، هیوندای موتور همچنین به اولین شریک پایداری تیراندازی با کمان تبدیل می شود و تعهد مشترک این شرکت و فدراسیون برای دستیابی به بی طرفی کربن و نشان دادن مسئولیت اجتماعی را به رسمیت می شناسد.

جیهون (جی) چانگ، رئیس و مدیر اجرایی هیوندای موتور گفت: “ما خوشحالیم که اعلام کنیم هیوندای به حمایت مالی از مسابقات برجسته این ورزش نفیس که دارای تاریخچه ای گسترده است ادامه خواهد داد.” ما امیدواریم با همکاری با تیراندازی با کمان جهانی به پیشرفت این ورزش کمک کنیم و به چشم انداز پیشرفت بشریت دست یابیم.

از طریق تمدید قرارداد، هیوندای موتور برند گسترده‌ای را در رویدادهای جهانی تیراندازی با کمان حفظ می‌کند و در تمام پخش‌های مرتبط با آن قرار می‌گیرد و انحصار بخش را به عنوان حامی رسمی تحرک تیراندازی با کمان جهانی، مسابقات قهرمانی و مدار بین‌المللی حفظ می‌کند.