هیوندای موتور و موشنال ایمنی رباتاکسی مبتنی بر IONIQ 5 در آخرین ویدیوی کمپین

از زمانی که هیوندای موتور کمپین مانیفست جهانی خود را در ماه مه 2022 راه اندازی کرد، این شرکت فرصت های بیشتری برای تجربه روباتاکسی خود در اختیار عموم قرار داده است. چشم انداز هیوندای از «پیشرفت برای بشریت» این ادعا را منعکس می کند که رباتاکسی IONIQ 5 «راه حلی برای تحرک با انسانیت در درون است – نه فقط بدون راننده انسانی».

###

پس از عرضه در وگاس، رباتاکسی IONIQ 5 نیز در لس آنجلس و در نهایت در سایر شهرهای بزرگ در ایالات متحده و جهان در دسترس خواهد بود. به عنوان بخشی از هنگ آموزشی در حال انجام خود، روباتاکسی در حال حاضر در حال یادگیری نحوه تسلط بر خیابان های باریک و منحنی بوستون، پیمایش در خدمات قطار سبک سطح خیابان و خطوط دوچرخه محافظت شده سن دیگو و مدیریت ترافیک سمت چپ در سنگاپور است.

درباره موشنال
موشنال یک شرکت فناوری بدون راننده است که وسایل نقلیه خودران (AVs) را به یک واقعیت ایمن، قابل اعتماد و در دسترس تبدیل می کند. این شرکت در سال 2020 به‌عنوان سرمایه‌گذاری مشترک بین هیوندای موتور، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خودرو در جهان که راه‌حل‌های حرکت هوشمند را ارائه می‌کند، و Aptiv، یک شرکت فناوری جهانی که راه‌حل‌های ایمن‌تر، سبزتر و مرتبط‌تر را توسعه می‌دهد تشکیل شد که آینده‌ای پایدارتر از تحرک را ممکن می‌سازد. . موشنال در حال توسعه و تجاری سازی وسایل نقلیه خودران سطح 4 SAE برای کاربردهای تگرگ و تحویل است. این شرکت تجربه بی نظیری در عملیات تجاری روباتاکسی دارد و بیش از 100000 سواری مستقل از طریق خدمات عمومی خود در لاس وگاس انجام داده است. موشنال که مقر آن در بوستون است، در ایالات متحده و آسیا فعالیت دارد. برای اطلاعات بیشتر، به www.Motional.com مراجعه کنید و شرکت را در توییتر، لینکدین، فیس بوک، اینستاگرام و یوتیوب دنبال کنید.

ویدئوی کمپین نشان می‌دهد که چگونه این مقصد توریستی مشهور انواع سناریوهای منحصربه‌فرد «مورد لبه» را برای آزمایش و جمع‌آوری داده‌های روباتاکسی ارائه می‌دهد.

سان وو کیم
تیم روابط عمومی جهانی / شرکت هیوندای موتور
[email protected]
+82 2 3464 2921

ویدئوی کمپین، فناوری رانندگی خودکار سطح 4 و ویژگی‌های ایمنی رباتاکسی IONIQ 5 را برجسته می‌کند، که قرار است در اواخر سال 2023 در لاس وگاس، خانه تأثیرگذارترین رویداد فناوری در جهان، CES، راه‌اندازی شود.

  • ویدیوی کمپین جدید نشان می دهد که چگونه هیوندای موتور و موشنال در حال آماده سازی روباتاکسی بدون راننده IONIQ 5 در لاس وگاس در اواخر سال 2023 هستند.
  • این ویدئو نشان می‌دهد که ربات‌اکسی خودران به‌طور ایمن در خیابان‌های لاس‌وگاس حرکت می‌کند و به انواع سناریوهای غیرمعمول «لبه‌کار» پاسخ می‌دهد.
  • پس از عرضه بدون راننده در لاس وگاس، این دو شرکت قصد دارند رباتاکسی خودران را به لس آنجلس و دیگر شهرهای بزرگ جهان بیاورند.

درباره شرکت هیوندای موتور
شرکت هیوندای موتور که در سال 1967 تأسیس شد، در بیش از 200 کشور جهان با بیش از 120000 کارمند برای مقابله با چالش‌های حرکتی در دنیای واقعی در سراسر جهان حضور دارد. هیوندای موتور بر اساس چشم انداز برند “پیشرفت برای بشریت” در حال تسریع تبدیل خود به ارائه دهنده راه حل های هوشمند تحرک است. این شرکت در فناوری‌های پیشرفته مانند روباتیک و تحرک هوایی پیشرفته (AAM) سرمایه‌گذاری می‌کند تا راه‌حل‌های تحرک انقلابی را ایجاد کند، در حالی که به دنبال نوآوری باز برای معرفی خدمات حمل‌ونقل آینده است. هیوندای به دنبال آینده ای پایدار برای جهان، به تلاش های خود برای معرفی خودروهای بدون آلایندگی مجهز به فناوری های پیل سوختی هیدروژنی و EV ادامه خواهد داد. اطلاعات بیشتر در مورد موتور هیوندای و محصولات آن را می توانید در آدرس زیر مشاهده کنید: http://worldwide.hyundai.com یا http://globalpr.hyundai.com.

روباتاکسی IONIQ 5 با استفاده از بیش از 30 حسگر پیشرفته و سیستم محاسباتی درونی خود برای حرکت ایمن و مطمئن در یک محیط غیرعادی پر از وسایل نقلیه عجیب و غریب مانند لیموزین های کششی و کامیون های بیلبورد و عابران پیاده با لباس های غیر معمول و بازیگر دیده می شود. غیر قابل پیش بینی همچنین دیده می شود که سوار شدن یک مسافر با دقت و ایمن در یک هتل شلوغ مانند یک راننده با تجربه است.

علاوه بر مجموعه‌ای از سنسورها و نرم‌افزارها برای ارائه عملکرد ایمن و ایمن بدون راننده، خودروهای الکتریکی خودکار نیز برای محیط زیست امن‌تر هستند. روباتاکسی IONIQ 5 از تحرک پایدار با انتشار گازهای خروجی صفر پشتیبانی می کند و جایگزینی سازگار با محیط زیست برای وسایل نقلیه معمولی است.

لاس وگاس که «پایتخت سرگرمی جهان» در نظر گرفته می‌شود، یک نقطه داغ ثابت برای حمل‌ونقل گذرا است و سالانه 42.5 میلیون بازدیدکننده را به خود جذب می‌کند (بالاترین سطح قبل از همه‌گیری آن در سال 2019). از آنجایی که بسیاری از بازدیدکنندگان در طول اقامت خود به تاکسی و خدمات سواری تکیه می کنند، رباتاکسی کاملاً مستقل IONIQ 5 راهی عالی برای بسیاری از آنها برای رفت و آمد ایمن و ایمن خواهد بود.منبع مخاطب:


سئول، 3 ژانویه 2023
– شرکت هیوندای موتور اخیراً ویدیوی کمپین جدیدی را برای راه‌اندازی آتی روباتاکسی تمام الکتریکی IONIQ 5 خود (از این پس «رباتاکسی IONIQ 5») با مشارکت Motional، یک سرمایه‌گذاری مشترک رانندگی خودکار پیشرو بین هیوندای موتور و Aptiv منتشر کرد.