هیوندای موتور و پروژه “برای فردا” UNDP به عنوان فینالیست جوایز نوآوری SXSW 2023 انتخاب شدند


  • پلتفرم ‘for Tomorrow’ در رده رسانه ها در بین 4 فینالیست برتر نامزد شده است
  • پروژه “برای فردا” در 11 مارس قبل از اعلام برندگان در 13 مارس به نمایش گذاشته می شود.
  • این فیلم مستند جوایز متعدد و افتخارات انتخابی رسمی در جشنواره های بین المللی فیلم را از آن خود کرده است


آستین/سئول، 11/12 مارس 2023
– پروژه «برای فردا» شرکت هیوندای موتور و برنامه توسعه سازمان ملل متحد (UNDP) به عنوان فینالیست در بخش رسانه جوایز نوآوری South by Southwest® (SXSW®) 2023 معرفی شد.

هیوندای موتور و برنامه توسعه سازمان ملل متحد ابتکار «برای فردا» را زمانی که در سال 2020 قرارداد مشارکت امضا کردند، راه‌اندازی کردند. این پروژه یک «پلتفرم نوآوری از پایین به بالا» است که هوش جمعی نوآوران محلی را تجلیل می‌کند و راه‌حل‌های مشخص آن‌ها را برای سخت‌ترین چالش‌های جهان برجسته می‌کند. به عنوان حمل و نقل، مسکن و محیط زیست و ایجاد فردایی بهتر. از زمان راه اندازی، پروژه “برای فردا” 84 راه حل مختلف ارائه شده توسط مبتکران از 52 کشور را جمع آوری کرده است.

جوایز نوآوری SXSW پروژه‌ها، محصولات و تلاش‌های خلاقانه‌ای را جشن می‌گیرد که به‌عنوان آینده‌نگرترین پیشرفت‌های تکنولوژیکی در سال جاری برجسته شده‌اند. اکنون در 25 سالگی استهفتم در سال، جایزه سالانه 70 فینالیست را در 14 دسته معرفی کرده است. دسته رسانه‌ها، که در آن «برای فردا» یکی از 4 فینالیست برتر است، امسال به تازگی اضافه شده است تا پروژه‌هایی را بشناسد که نحوه برقراری ارتباط مردم را بهبود می‌بخشد.

به عنوان بخشی از نمایشگاه فینالیست امروز، هیوندای موتور و UNDP پروژه “برای فردا” را به نمایش می گذارند و فیلم مستند را در سالن گریفین، JW Marriott Austin نمایش می دهند. گروهی از کارشناسان برنده هر دسته و بهترین نمایش را تعیین خواهند کرد، در حالی که جایزه انتخاب مردم توسط مخاطبان SXSW رای خواهد داد. برندگان در ساعت 25 اعلام خواهند شدهفتم مراسم جوایز نوآوری SXSW که در 13 مارس در مرکز همایش آستین برگزار خواهد شد.

مستند «برای فردا» توسط آژانس خلاق جهانی سید لی، کارگردان An Tran و مستندساز برنده جایزه Elliot V. Kotek تولید شده است. از آنجایی که در حاشیه 77 عرضه شدهفتم نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در سال گذشته، در صحنه جهانی به رسمیت شناخته شده است.

شایان ذکر است، این فیلم سال گذشته در مجموع هفت جایزه در جشنواره جهانی کن، جوایز بین المللی فیلم نیویورک و جشنواره فیلم مستقل مونترال به دست آورد. این فیلم همچنین برنده 13 جایزه در پنج کشور شد، از جمله جایزه سرود طلایی که توسط جوایز وببی برگزار می شود و جایزه هیئت داوران در جشنواره بین المللی فیلم بومی Quetzalcoatl در مکزیک ماه گذشته. همچنین برای 9 جشنواره بین المللی فیلم از جمله جشنواره بین المللی فیلم سوئیس، جشنواره بین المللی فیلم پل صلح در فرانسه و جشنواره بین المللی فیلم حقوق بشر نپال انتخاب شد.

Sungwon Jee، معاون ارشد و مدیر ارشد بازاریابی جهانی در شرکت هیوندای موتور گفت: «هیوندای موتور مفتخر است که ابتکار «برای فردا» ما از طریق تعدادی جوایز جهانی به رسمیت شناخته شده است. ما به همکاری نزدیک با UNDP برای تقویت راه حل های مردمی در سراسر جهان و تشویق شهروندان جهانی بیشتر برای پیوستن به این جنبش ادامه خواهیم داد.

درباره مستند “برای فردا” در fortomorrow.org بیشتر بیاموزید یا فیلم را در کانال YouTube “برای فردا” تماشا کنید. و @fortomorrow2030 را در اینستاگرام بررسی کنید تا درباره نحوه متحد کردن جهان برای پایداری بیشتر بدانید.

###

درباره آزمایشگاه های شتاب دهنده برنامه توسعه ملل متحد
برنامه توسعه سازمان ملل متحد (UNDP) سازمان پیشرو سازمان ملل است که برای پایان دادن به بی عدالتی فقر، نابرابری و تغییرات آب و هوایی مبارزه می کند. ما با همکاری شبکه گسترده کارشناسان و شرکای خود در 170 کشور، به کشورها کمک می کنیم تا راه حل های یکپارچه و پایدار برای مردم و سیاره زمین بسازند. در سال 2019، UNDP تصمیم گرفت تا بزرگترین و سریع ترین شبکه یادگیری جهان را بر روی چالش های بد توسعه پایدار ایجاد کند. شبکه آزمایشگاه های شتاب دهنده برنامه توسعه ملل متحد که به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک با وزارت فدرال همکاری اقتصادی و توسعه آلمان و صندوق توسعه قطر ساخته شده است، 115 کشور را تحت پوشش قرار می دهد و از نوآوری های محلی برای ایجاد بینش های عملی و تصور مجدد توسعه پایدار برای کشورهای جهان استفاده می کند. قرن 21 ام. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شبکه آزمایشگاه های شتاب دهنده برنامه توسعه ملل متحد، به www.undp.org/acceleratorlabs مراجعه کنید.

درباره سید لی
سید لی یک آژانس خلاق بدون مرز است که از داستان سرایی، طراحی و فناوری برای ایجاد تجربیات مهم مشتری استفاده می کند. تیم چند رشته ای آنها متشکل از 900 متخصص به عنوان یکی از دفاتر خارج از مونترال، تورنتو، نیویورک، پاریس، لندن، لس آنجلس و سیاتل کار می کنند. آنها با همکاری با مشتریان پیشرو، توانایی های خلاقانه خود را در چندین رشته از طراحی گرفته تا ارتباطات تعاملی و تجربی تا تبلیغات و معماری به کار می گیرند. آنها با تمرین توسعه خلاقانه و تولیدی چابک، و همچنین همکاری ریشه ای چه در داخل و چه با مشتریان خود، کارهای مهمی را ایجاد می کنند و به مشتریان خود اجازه می دهند از رقبای خود بهتر عمل کنند و اعتماد و وفاداری مشتریان خود را به دست آورند.

سید لی با ارائه راه‌حل‌های کاملاً یکپارچه در سراسر جهان، عضو کیو، مجموعه‌ای از شرکت‌های خلاق جهانی – از جمله IDEO و SYPartners – است که توسط Hakuhodo DY Holdings، دومین شبکه نمایندگی‌های بزرگ در آسیا تأسیس شده است. ما با هم، باور خود را تقویت می کنیم که خلاقیت قدرت پیشبرد اقتصاد و جامعه را دارد. سید لی همچنین C2 Montréal را تصور کرد که یکی از بزرگترین کنفرانس های نوآوری در جهان است.

درباره شرکت هیوندای موتور
شرکت هیوندای موتور که در سال 1967 تأسیس شد، در بیش از 200 کشور جهان با بیش از 120000 کارمند برای مقابله با چالش‌های حرکتی در دنیای واقعی در سراسر جهان حضور دارد. هیوندای موتور بر اساس چشم انداز برند “پیشرفت برای بشریت” در حال تسریع تبدیل خود به ارائه دهنده راه حل های هوشمند تحرک است. این شرکت در فناوری‌های پیشرفته مانند روباتیک و تحرک هوایی پیشرفته (AAM) سرمایه‌گذاری می‌کند تا راه‌حل‌های تحرک انقلابی را ایجاد کند، در حالی که به دنبال نوآوری باز برای معرفی خدمات حمل‌ونقل آینده است. هیوندای به دنبال آینده ای پایدار برای جهان، به تلاش های خود برای معرفی خودروهای بدون آلایندگی مجهز به فناوری های پیل سوختی هیدروژنی و EV ادامه خواهد داد.

اطلاعات بیشتر در مورد موتور هیوندای و محصولات آن را می توانید در آدرس زیر مشاهده کنید: http://worldwide.hyundai.com یا http://globalpr.hyundai.com

مخاطب:

اریکا آنتوان
ارتباطات جهانی
آزمایشگاه های شتاب دهنده UNDP
[email protected]
5348 929 406 +1

کریستل دوپون
تیم روابط عمومی جهانی
سید لی
[email protected]
1 514 282 2200 #1342

سئوهیون کیم
روابط عمومی جهانی
شرکت هیوندای موتور
[email protected]
+82 2 3464 4911

منبع