هیوندای موتور و کیا به عنوان شرکای رسمی جابجایی، حامی مالی جام جهانی فوتبال زنان استرالیا و نیوزیلند 2023 می‌شوند.

– پایان –

هیوندای موتور در مجموع 371 وسیله نقلیه (235 در استرالیا و 136 در نیوزیلند) تحویل خواهد داد و مراسم رسمی تحویل خودروی آن در 3 جولای در استادیوم استرالیا در سیدنی برنامه ریزی شده است. کیا در مجموع 223 وسیله نقلیه (119 در استرالیا، 104 در نیوزیلند) ارائه خواهد کرد و مراسم رسمی تحویل خودروی آن در همان روز در Eden Park Centerfield در اوکلند برگزار خواهد شد.

مخاطب:

سئول، 3 ژوئیه 2023 – گروه هیوندای موتور (گروه) وابسته به شرکت خودروسازی هیوندای و شرکت کیا امروز به طور مشترک اعلام کردند که به عنوان شرکای رسمی جابجایی فیفا از جام جهانی زنان فیفا استرالیا و نیوزلند 2023 حمایت خواهند کرد.

کارل کیم، رئیس گروه موتور هیوندای گفت: «فوتبال زنان در طول سال‌ها پیشرفت‌های بزرگی داشته است و پیروان مستقل خود را ایجاد کرده و بیش از هر زمان دیگری پیشرفت کرده است. “گروه موتور هیوندای مفتخر است که در 24 سال گذشته در این سفر با ورزش بزرگ فوتبال بوده و مشتاقانه منتظر حمایت از فوتبال زنان در سال های آینده است.”

درباره گروه موتور هیوندای
گروه موتور هیوندای یک شرکت جهانی است که یک زنجیره ارزش مبتنی بر تحرک، فولاد و ساخت و ساز و همچنین لجستیک، مالی، فناوری اطلاعات و خدمات ایجاد کرده است. با حدود 250000 کارمند در سراسر جهان، برندهای متحرک گروه شامل هیوندای، کیا و جنسیس است. مسلح به تفکر خلاق، ارتباطات مشارکتی و اراده برای مقابله با هر چالشی، ما در تلاش برای ایجاد آینده ای بهتر برای همه هستیم.

علاوه بر این، جایزه نمادین FIFA WWC در سایت برند هیوندای در طول مسابقات ملی در تاریخ 17 ژوئن در Mystery Creek، NZ، برای لذت بردن طرفداران به نمایش گذاشته شد. هیوندای موتور همچنین وسایل نقلیه ای را برای تور تروفی فراهم می کند که در شهرهای همیلتون، ولینگتون و داندین توقف می کند.

این خبر بر اساس اعلام این گروه در ماه می مبنی بر تمدید همکاری خود با فیفا تا سال 2030 است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد گروه موتور هیوندای، لطفاً به سایت www.hyundaimotorgroup.com مراجعه کنید

کیا همچنین برنامه حمل توپ رسمی مسابقه (OMBC) را در تمام مسابقات با مشارکت با نهادهای مردمی محلی انجام خواهد داد تا تجربه ای را برای یک بار در زندگی فراهم کند که به بچه های خوش شانس اجازه می دهد تا توپ رسمی مسابقه را به داخل زمین حمل کنند و در کنار آن راه بروند. بازیکنان و داوران

شرکت هیوندای موتور به عنوان بخشی از حمایت مالی خود، دوباره با موزه فیفا همکاری خواهد کرد. امسال چهارمین همکاری هیوندای و موزه فیفا پس از برگزاری نمایشگاه های ویژه جام جهانی در مسکو (2018)، پاریس (2019) و دوحه (2022) است. این نمایشگاه در فستیوال هواداران فیفا در سیدنی برای تجلیل از زنان در فوتبال و توسعه جام جهانی زنان در طول مدت مسابقات برگزار خواهد شد.

هیوندای موتور و کیا به عنوان شرکای رسمی فیفا در حمل و نقل، عملیات حمل و نقل بدون درز و کارآمد را در طول مسابقات استرالیا و نیوزیلند (NZ) تسهیل خواهند کرد. آنها با استفاده از شبکه های توزیع جهانی گسترده خود، طیف متنوعی از وسایل نقلیه سازگار با محیط زیست را برای جابجایی تیم ها، مقامات، افراد VIP و مهمانان بین مکان ها ارائه می دهند.

کیا جام جهانی زنان را از طریق اخلاق برند خود، «جنبش الهام‌بخش» با کیا استرالیا و کیا نیوزلند که کمپین‌های بازاریابی محلی را اجرا می‌کنند، تبلیغ خواهد کرد.

علاوه بر این، کیا یک کمپین دیجیتال الهام‌بخش را راه‌اندازی می‌کند تا بازیکنان مختلف فوتبال زن را به عنوان الگوی کودکان با هدف توسعه رهبران آینده بازی زنان معرفی کند.

  • حمایت هیوندای و کیا از جام جهانی زنان بر اساس اعلامیه گروه موتور هیوندای در ماه می مبنی بر تمدید همکاری فیفا تا سال 2030
  • هیوندای و کیا به عنوان شرکای رسمی حمل و نقل برای تسهیل عملیات حمل و نقل بدون درز و کارآمد در طول مسابقات استرالیا و نیوزیلند
  • موزه فیفا و هیوندای دوباره در جشنواره هواداران فیفا در سیدنی با هم متحد می شوند
  • کیا برنامه رسمی بازی حامل توپ را در تمام مسابقات اجرا می کند و یک سریال الهام بخش با حضور بازیکنان زن فوتبال به عنوان الگو برای بچه ها راه اندازی می کند.

فیلیپ ژوردین
تیم روابط عمومی جهانی / گروه موتور هیوندای
[email protected]منبع

فعال‌سازی جام جهانی زنان امسال تاکید زیادی بر رشد و توسعه بازی زنان دارد، که هیوندای موتور و کیا به ترتیب از سال‌های 1999 و 2007 از طریق حمایت مالی خود از جام جهانی زنان FIFA از آن حمایت کرده‌اند.

همچنین خودروهای هیوندای موتور و کیا در مناطق فعال سازی برند در استادیوم های مسابقات نمایش داده می شوند. هیوندای موتور کاملا جدید خود را به نمایش می گذارد KONA و IONIQ 6 مدل تمام الکتریکی اختصاصی، خودروی سال 2023 جهان. کیا مدل‌های تمام الکتریکی اختصاصی خود، EV9 و EV6 GT جدید را به عنوان بهترین خودروی پرفورمنس جهان در سال 2023 نشان خواهد داد.