هیوندای موتور و UNDP مستند «برای فردا» را در مجاورت مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک ارائه می کنند.


  • این فیلم بلند، سفرهای چالش برانگیز پنج مبتکر مردمی در سراسر جهان را که تجسم این باور هستند که “هرکسی می تواند مبتکر باشد و آینده ای پایدارتر بسازد” می تاباند.
  • اولین نمایش آن در مرکز لینکلن در شهر نیویورک در مجاورت مجمع عمومی سازمان ملل بود.
  • این فیلم توسط بازیگر جنگ ستارگان، دیزی ریدلی، کارگردانی آن ترن، و تهیه‌کننده اجرایی الیوت وی کوتک روایت می‌شود.
  • در یوتیوب منتشر خواهد شد و برای مشاهده در Amazon Prime Video در کشورهای منتخب در دسترس خواهد بود

نیویورک/سئول، 15/16 سپتامبر 2022 – شرکت خودروسازی هیوندای و برنامه توسعه سازمان ملل متحد (UNDP) فیلم مستند بلند جذابی را در مورد مبتکران مردمی، «برای فردا» در تئاتر والتر رید مرکز لینکلن در شهر نیویورک ارائه کردند. اولین نمایش این فیلم در مجاورت مجمع عمومی سازمان ملل متحد انجام شد.

این فیلم با نمایش این مفهوم که «هرکسی می‌تواند آینده را شکل دهد»، سفرهای چالش برانگیز پنج مبتکر مردمی را روشن می‌کند. هر پنج نفر تأثیر عمیقی بر جوامع خود داشته اند و خود را وقف تبدیل جهان به مکانی بهتر کرده اند. این فیلم که توسط خدمه محلی در ویتنام، سیرالئون، آذربایجان، پرو، هند، کره، ایالات متحده و گینه در طول همه گیری جهانی فیلمبرداری شده است، به زیبایی نشان می دهد که چگونه نوآوری از پایین به بالا باید برای مبارزه با فوری ترین چالش های پایداری ما در سراسر جهان گنجانده شود.

این فیلم با روایت دیزی ریدلی بازیگر «جنگ ستارگان»، کارگردانی آن ترن و تهیه‌کنندگی مستند برنده جایزه الیوت وی کوتک، اولین نمایش در نیویورک شامل سخنرانی‌های افتتاحیه، بحث میزگرد و پرسش و پاسخ رسانه‌ای بود. از 16 سپتامبر، در کانال YouTube ‘for Tomorrow’ منتشر خواهد شد و همچنین به زودی برای پخش در Amazon Prime Video در ایالات متحده، بریتانیا، کانادا و سایر بازارها در دسترس خواهد بود.

بازیگر دیزی ریدلی که گوینده این فیلم است، گفت: “برای من افتخاری باورنکردنی است که صدای “برای فردا” باشم، داستانی الهام‌بخش در مورد مبتکران مردمی در سراسر جهان که راه‌حل‌هایی برای مبارزه با چالش‌های پایداری که همه ما با آن روبرو هستیم، پیدا می‌کنند.

اشتیاق و انگیزه نوآوران در پلت فرم «برای فردا» غیرقابل انکار بود. آن تران کارگردان گفت: من می‌دانستم که انرژی‌های عفونی آنها بینندگان را الهام می‌بخشد. من می‌خواستم شخصیت‌های آن‌ها بدرخشند و از دیدگاه‌هایشان داستانی تعریف کنند، تا آنها را به‌عنوان افراد واقعی نشان دهم – نه فقط کلیپ‌های خبری دل‌گرم.»

این مستند نشان می‌دهد که چگونه Trinh Thi Hong در ویتنام راهی برای تبدیل زباله‌ها به محصولات تمیزکننده پیدا کرد و از طریق تجارت خود فرصت‌های شغلی برای مردم محلی ایجاد کرد.

این نشان می‌دهد که چگونه مهندس خودآموخته امانوئل آلی منسارای در سیرالئون، یک ماشین 100% خورشیدی را از ضایعات فلزی یافت شده در یک محل دفن زباله ساخت و چگونه با دیگر صاحبان محلول‌ها ملاقات کرد.

این نشان می‌دهد که چگونه جمیلا، که حتی یک متخصص فناوری نیست، درباره پروژه‌های مختلف، از جمله توسعه یک برنامه کاربردی خدماتی که دسترسی در مترو را ارتقا می‌دهد، صحبت می‌کند.

این فیلم همچنین نشان می دهد که چگونه انجمن کشاورزی 10 de Agosto Ancocala در حال حفظ کشاورزی سنتی و تکنیک های آبیاری با استفاده از تراس های اجدادی در آند پرو است.

در نهایت، نشان می‌دهد که چارو مونگا چگونه کیسه‌های فتوولتائیک را در هند طراحی کرد تا کودکان بتوانند با خیال راحت از مدرسه به خانه بروند.

جینا لوکارلی، سرپرست تیم آزمایشگاه شتابدهنده برنامه توسعه ملل متحد، گفت: «آنچه که این فیلم جشن می گیرد، نوآوری مردمی است، نوآوری که فراتر از دره سیلیکون است. منظور ما از این شناخت و استفاده از دانش توزیع شده زنان و مردانی است که با اثرات تغییرات آب و هوایی مواجه هستند، در فقر زندگی می کنند و سهم زیادی در قرار دادن سیاره در مسیری پایدارتر دارند. ما در حال تغییر پارادایم تخصص سنتی هستیم و امیدواریم افراد بیشتری در این سفر به ما بپیوندند.”

پلتفرم «برای فردا» که در سال 2020 راه اندازی شد، اولین مشارکت هیوندای موتور و آزمایشگاه شتاب دهنده برنامه توسعه ملل متحد است. در سال 2021، این پلتفرم 77 راه حل را در 52 کشور برجسته کرد و خود را به عنوان یک پلت فرم راه حل مردمی معرفی کرد. چشم انداز برند هیوندای از «پیشرفت برای بشریت» نیز با ایجاد جوامع آنلاین/آفلاین برای تقویت جهانی پایدار با همکاری سازمان ملل منعکس شده است.

برای برندها، احساس شهروندی اجتماعی و مسئولیت پذیری بسیار مهم است. جیهون چانگ، رئیس و مدیر عامل شرکت هیوندای موتور گفت: هیوندای متعهد به افزایش و تعمیق همکاری است که به پایداری کمک می کند. به همین دلیل است که ما سه سال پیش وارد این مشارکت تاریخی شدیم، اولین همکاری بین یک آژانس سازمان ملل متحد و یک شرکت.

درباره مستند “برای فردا” در fortomorrow.org بیشتر بیاموزید یا فیلم را در کانال YouTube “برای فردا” تماشا کنید.

– پایان –

درباره آزمایشگاه های شتاب دهنده برنامه توسعه ملل متحد
برنامه توسعه سازمان ملل متحد (UNDP) سازمان پیشرو سازمان ملل است که برای پایان دادن به بی عدالتی فقر، نابرابری و تغییرات آب و هوایی مبارزه می کند. ما با همکاری شبکه گسترده کارشناسان و شرکای خود در 170 کشور، به کشورها کمک می کنیم تا راه حل های یکپارچه و پایدار برای مردم و سیاره زمین بسازند. در سال 2019، UNDP تصمیم گرفت تا بزرگترین و سریع ترین شبکه یادگیری جهان را بر روی چالش های بد توسعه پایدار ایجاد کند. شبکه آزمایشگاه های شتابدهنده برنامه توسعه ملل متحد که به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک با وزارت فدرال همکاری اقتصادی و توسعه آلمان و صندوق توسعه قطر ساخته شده است، 115 کشور را تحت پوشش قرار می دهد و از نوآوری های محلی برای ایجاد بینش های عملی و تصور مجدد توسعه پایدار برای کشور استفاده می کند. قرن 21 ام. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شبکه آزمایشگاه های شتاب دهنده برنامه توسعه ملل متحد، به www.undp.org/acceleratorlabs مراجعه کنید.

درباره شرکت هیوندای موتور
شرکت هیوندای موتور که در سال 1967 تأسیس شد، در بیش از 200 کشور جهان با بیش از 120000 کارمند برای مقابله با چالش‌های حرکتی در دنیای واقعی در سراسر جهان حضور دارد. بر اساس چشم انداز برند “پیشرفت برای بشریت”، هیوندای موتور در حال تسریع تبدیل خود به ارائه دهنده راه حل های هوشمند تحرک است. این شرکت در فناوری‌های پیشرفته مانند روباتیک و تحرک هوایی پیشرفته (AAM) سرمایه‌گذاری می‌کند تا راه‌حل‌های تحرک انقلابی را ایجاد کند، در حالی که به دنبال نوآوری باز برای معرفی خدمات حمل‌ونقل آینده است. هیوندای به دنبال آینده‌ای پایدار برای جهان، به تلاش‌های خود برای معرفی خودروهای بدون آلایندگی مجهز به فناوری‌های پیل سوختی هیدروژنی و EV ادامه خواهد داد.

اطلاعات بیشتر در مورد هیوندای موتور و محصولات آن را می توانید در آدرس زیر مشاهده کنید:

http://worldwide.hyundai.com یا http://globalpr.hyundai.com

مخاطب:

هی چون
تیم روابط عمومی جهانی
[email protected]

اریکا آنتوان
ارتباطات جهانی
[email protected]منبع