هیوندای همکاری گسترده ای را با یک درخت کاشته شده برای کاشت 200000 درخت در سراسر آمریکای شمالی اعلام کرد.

به عنوان بخشی از این مشارکت، هیوندای دو خودروی الکتریکی IONIQ 6، برنده جایزه معتبر خودروی سال، خودروی الکتریکی جهانی و طراحی خودروی جهانی سال را به ناوگان One Tree Planted اهدا کرد که در حال حاضر شامل دو IONIQ 5 الکتریکی است. SUV ها خودروهای IONIQ 6 در رویدادهای درختکاری در سراسر ایالات متحده استفاده خواهند شد.


سیارا کالوب، هیوندای موتور آمریکا، میشل سنتیول، یک درخت کاشته شده، مت هیل، رئیس جمهور و رئیس خوش بینان محیط زیست، یک درخت کاشته شده، براندون رامیرز، مدیر، مسئولیت اجتماعی شرکتی، هیوندای موتور آمریکا، ونسا پرز، هیوندای موتور آمریکا در دنور، کولو در 22 آوریل 2023. (عکس/هیوندای)

مشارکت با One Tree Planted پروژه “جنگل IONIQ” هیوندای موتور را تحسین می کند، یک تلاش اجتماعی و زیست محیطی جهانی که بر روی احیای جنگل، جنگل کاری و تنوع زیستی. جنگل IONIQ که در سال 2016 در کره جنوبی آغاز شد، تعهد این شرکت را برای ایجاد دنیای پاک‌تر تقویت می‌کند و با هر پروژه کاشت درخت در سراسر جهان به گسترش خود ادامه می‌دهد.

مشارکت با One Tree Planted که ابتدا در سال 2022 اعلام شد، از تعهد شرکت هیوندای موتور به پایداری، مبارزه با تغییرات آب و هوا و ساختن آینده ای پایدارتر حمایت می کند. گسترش در سراسر آمریکای شمالی، ابتکارات زیست محیطی این شرکت در سراسر جهان را تقویت می کند و بر تعهد آن به پیشبرد چشم انداز جهانی پیشرفت برای بشریت تأکید می کند.

درباره یک درخت کاشته شد
One Tree Planted یک سازمان غیرانتفاعی 501(c)(3) است که ماموریت دارد تا با کاشت درختان به محیط زیست کمک کند. پروژه‌های آن‌ها در سراسر جهان است و با مشارکت جوامع محلی و کارشناسان آگاه انجام می‌شود تا تأثیری بر طبیعت، مردم و حیات وحش ایجاد کند. احیای جنگل ها به بازسازی جنگل ها پس از آتش سوزی و سیل، ایجاد مشاغل برای تأثیرات اجتماعی و بازیابی تنوع زیستی کمک می کند. بسیاری از پروژه ها دارای اهداف همپوشانی هستند که ترکیبی از مزایایی را ایجاد می کند که به اهداف توسعه پایدار سازمان ملل کمک می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر، به onetreeplanted.org مراجعه کنید.

دنور، کولو.، 24 آوریل 2023 – هیوندای موتور آمریکا امروز همکاری استراتژیک گسترده ای را با One Tree Planted، یک سازمان غیرانتفاعی که بر احیای جنگل های جهانی متمرکز است، اعلام کرد. هیوندای و One Tree Planted با هم 200000 درخت دیگر را در سرتاسر آمریکای شمالی خواهند کاشت که در مجموع 350000 درخت در طول این همکاری چند ساله به وجود خواهد آمد.


هیوندای IONIQ 6 و یک درخت در دنور، کولو در 22 آوریل 2023 کاشته شدند. (عکس/هیوندای)

لطفا از وب سایت رسانه ما به آدرس www.HyundaiNews.com بازدید کنید

مخاطب
براندون رامیرز
(714) 931-8489
[email protected]





منبع

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.HyundaiNews.com.

هیوندای همچنان به سرمایه‌گذاری‌های قابل توجهی در مسیر خود به سمت الکتریکی‌سازی و آلایندگی صفر ادامه می‌دهد، همانطور که در مارس 2022 راهبرد تسریع شده هیوندای موتور اعلام شد که 11 خودروی الکتریکی هیوندای جدید را تا سال 2030 وارد بازار می‌کند.

براندون رامیرز، مدیر مسئولیت اجتماعی شرکتی و روابط خارجی هیوندای موتور آمریکا، گفت: «مراقبت از سیاره بخش مهمی از تعهد هیوندای به آینده ای پایدارتر است. این همکاری گسترده و گسترده با One Tree Planted در سراسر آمریکای شمالی، تلاش‌های پایداری ما را در مکان‌های بیشتری در سراسر جهان افزایش می‌دهد تا بتوانیم در مأموریت خود برای پیشرفت بشریت و جهانی بهتر برای نسل‌های آینده ثابت قدم بمانیم.»

###

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام

  • هیوندای و One Tree Planted 200000 درخت در سراسر ایالات متحده، کانادا و مکزیک خواهند کاشت
  • مشارکت امسال در مجموع 350000 درخت کاشته شده از زمان شروع مشارکت را به همراه خواهد داشت.
  • هیوندای در روز زمین مشارکت با درختکاری را در دنور جشن گرفت
  • هر درختکاری به پروژه جهانی “جنگل IONIQ” هیوندای خواهد پیوست

مت هیل، رئیس و رئیس خوش بینان محیط زیست One Tree Planted، گفت: «ما از همکاری مستمر خود با هیوندای و تمام کارهایی که در سال گذشته توانستیم با هم انجام دهیم سپاسگزاریم. “در حالی که وارد دومین سال همکاری خود می شویم، هیجان زده هستیم که همچنان به درختان در زمین در سراسر آمریکای شمالی ادامه دهیم که تأثیرات مثبتی بر طبیعت، تنوع زیستی و جوامع دارند.”