هیوندای و تبلیغات TEN اولین کمپین آسیایی آمریکایی خود را با نام «عشق من، داماد من» برای شاسی بلند توسان توسعه دادند.

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

تبلیغات TEN
TEN Advertising یک آژانس خدمات کامل مستقل، آسیایی و زنانه است که خدمات بازاریابی و تبلیغاتی را به مشتریانی ارائه می دهد که نیاز به دسترسی و ارتباط با سریع ترین مصرف کننده آسیایی آمریکایی در حال رشد در ایالات متحده دارند. از آنجایی که TEN Advertising در سال 2010 توسط کارن پارک، کهنه کار بازاریابی آسیایی آمریکایی به مدت 28 سال تاسیس شد، این آژانس متعهد به حمایت از موفقیت مشتریان خود در بازار آسیایی آمریکا و ارتقای جایگاه مصرف کنندگان آسیایی آمریکایی به عنوان یک بخش بازار ارزشمند است. که سزاوار ارتباط متفکرانه و برنامه ریزی دقیق است. TEN Advertising این اهداف را با راهنمایی مشتریان خود با هوش فرهنگی و بینش بازار انجام داده است، در حالی که همزمان پیام‌ها و صداهای برند آنها را به روش‌های فرهنگی مرتبط به درستی تفسیر می‌کند.

اعتبار کمپین
مشتری: هیوندای موتور آمریکا
آژانس: TEN Advertising
مدیر خلاقیت: Misun Ahn
شرکت سازنده: هیولای فضایی
کارگردان: YK Kim
مدیر فیلمبرداری: راب راسل
پس از تولید: هیولای فضایی

منبع


هیوندای عشق من، داماد من | نمایش تبلیغات تلویزیونی هیوندای با کمپین تبلیغاتی TEN Creative Tucson، پنجشنبه، 22 دسامبر 2022.

اولین کمپین خلاقانه آسیایی-آمریکایی ما با داستانی احساسی از سفر یک داماد آینده نگر برای جلب اعتماد و پذیرش خانواده نامزدش، به ویژه پدر، تاکید زیادی بر ارزش های خانوادگی دارد، که با لحظات خاطره انگیزی که آنها با آن ها خلق کرده اند، شرح داده شده است. هیوندای توسان آنها، گفت: آنجلا زپدا، مدیر عامل هیوندای موتور آمریکا. هیوندای مفتخر است که با تبلیغات TEN برای ارتباط با مخاطبان آسیایی آمریکایی در سطح عمیق‌تری که معتبر، فراگیر و از نظر فرهنگی مهم است، همکاری می‌کند.

###

FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 3 فوریه 2023 – هیوندای موتور آمریکا اولین کمپین خلاقانه اصلی خود را برای بازار آسیایی آمریکا با آژانس بازاریابی آسیایی آمریکایی خود، TEN Advertising، توسعه داده است. این کمپین، سفر احساسی داماد احتمالی را نشان می دهد که اعتماد و پذیرفته شدن توسط پدرشوهرش و خانواده نامزدش را در تمام لحظات به یاد ماندنی که در طول مدت طولانی با هم ساخته اند، نشان می دهد. از طریق سفر با شریک قابل اعتماد خود، توسان، داماد آینده نگر توانست تفاوت های نسلی و فرهنگی را از بین ببرد و به هماهنگی خانوادگی دست یابد. کمپین، با عنوان عشق من، داماد من، در پایان ژانویه راه اندازی شد و شامل تلویزیون، دیجیتال و رسانه های اجتماعی است.

مفهوم خلاقانه و استراتژی رسانه ای “عشق من، داماد من” توسط TEN Advertising طراحی شده است، و این خلاقیت توسط کارگردان کره جنوبی YK Kim، که جوایز متعددی از صنعت از جمله جایزه کلیو را دریافت کرده، کارگردانی شده است. کیم با موفقیت لحظات ناخوشایند و لطیف داستان را ثبت کرد، در والی ویلج و دریاچه کاستیک، کالیفرنیا فیلمبرداری شد، و دیدی جهانی خلق کرد که نه تنها با آمریکایی‌های آسیایی طنین‌انداز می‌کند، بلکه به فراسوی مرزهای فرهنگی نیز می‌رسد.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok

کارن پارک، موسس و رئیس تبلیغات TEN، گفت: “به عنوان آژانس رکورددار هیوندای در آسیای آمریکایی، ما مفتخریم که برندی را نمایندگی می کنیم که عمیقا متعهد به ایجاد یک رابطه معتبر با این مصرف کننده متنوع به زبان های مختلف است.” با داستان سفر یک داماد آینده نگر برای تشکیل یک خانواده جدید، این خلاق بر اهمیت پیوندهای خانوادگی و هماهنگی و همچنین ایجاد میراث های طولانی مدت تأکید می کند.

کمپین “عشق من، داماد من” یکی از مهمترین لحظات در فرهنگ آسیایی، جلب رضایت خانواده عزیزتان و داشتن یک ازدواج موفق را به تصویر می کشد. هیوندای توسان نقش مهمی در حمایت از داماد آینده و سفر طولانی او از ملاقات با والدین شریک زندگی خود برای اولین بار تا جلب رضایت آنها با برجسته کردن فناوری انسان محور خودرو بر عهده می گیرد.

اسپات تلویزیونی آسیایی آمریکایی هیوندای توسان (نسخه کره ای)
اسپات تلویزیونی آسیایی آمریکایی هیوندای توسان (نسخه ماندارین)
اسپات تلویزیونی هیوندای توسان آسیایی آمریکایی (نسخه کانتونی)