هیوندای و IVECO اولین ون بزرگ سلول سوختی را در IAA در هانوفر به همراه همکاری خود ارائه کردند.

هانوور، 19 سپتامبر 2022 شرکت هیوندای موتور و گروه ایویکو امروز در نمایشگاه حمل و نقل IAA 2022 در هانوفر از اولین خودروی الکتریکی پیل سوختی IVECO eDAILY رونمایی کردند.

eDAILY FCEV در غرفه IVECO واقع در سالن 24، Deutsche Messe AG، در حمل و نقل IAA از 20 تا 25 سپتامبر به نمایش گذاشته می شود.

اطلاعات بیشتر در مورد هیوندای موتور و محصولات آن را می توانید در آدرس زیر مشاهده کنید:
http://worldwide.hyundai.com یا http://globalpr.hyundai.com
https://trucknbus.hyundai.com/hydrogen/en

درباره شرکت هیوندای موتور
شرکت هیوندای موتور که در سال 1967 تأسیس شد، در بیش از 200 کشور جهان با بیش از 120000 کارمند برای مقابله با چالش‌های حرکتی در دنیای واقعی در سراسر جهان حضور دارد. هیوندای موتور بر اساس چشم انداز برند “پیشرفت برای بشریت” در حال تسریع تبدیل خود به ارائه دهنده راه حل های هوشمند تحرک است. این شرکت در فناوری‌های پیشرفته مانند روباتیک و تحرک هوایی پیشرفته (AAM) سرمایه‌گذاری می‌کند تا راه‌حل‌های تحرک انقلابی را ایجاد کند، در حالی که به دنبال نوآوری باز برای معرفی خدمات حمل‌ونقل آینده است. هیوندای به دنبال آینده ای پایدار برای جهان، به تلاش های خود برای معرفی خودروهای بدون آلایندگی مجهز به فناوری های پیل سوختی هیدروژنی و EV ادامه خواهد داد.


Iveco Group NV (MI: IVG)
خانه افراد و برندهای منحصر به فرد است که به کسب و کار و ماموریت شما برای پیشبرد جامعه ای پایدارتر قدرت می بخشد. این هشت برند هر یک نیروی اصلی در تجارت خاص خود هستند: IVECO، یک برند خودروهای تجاری پیشگام که کامیون‌های سنگین، متوسط ​​و سبک را طراحی، تولید و به بازار عرضه می‌کند. FPT Industrial، یک رهبر جهانی در طیف گسترده ای از فن آوری های پیشرفته پیشرانه در بخش های کشاورزی، ساخت و ساز، دریایی، تولید برق و وسایل نقلیه تجاری؛ IVECO BUS و HEULIEZ، برندهای اتوبوس و اتوبوس حمل و نقل انبوه و ممتاز؛ IDV، برای تجهیزات دفاعی و حفاظت مدنی بسیار تخصصی؛ ASTRA، پیشرو در ماشین‌های معدنی و ساختمانی سنگین در مقیاس بزرگ. MAGIRUS، سازنده وسایل نقلیه و تجهیزات آتش نشانی مشهور در صنعت؛ و IVECO CAPITAL، بازوی تامین مالی که از همه آنها حمایت می کند. گروه ایویکو تقریباً 34000 کارمند در سراسر جهان دارد و دارای 28 کارخانه تولیدی و 29 مرکز تحقیق و توسعه است. اطلاعات بیشتر در وب سایت شرکت www.ivecogroup.com موجود است


مخاطب:
فرانچسکو پولسینلی، تلفن: 1776091 335 +39
فابیو لپور، تلفن: 7469007 335 +39
ایمیل: mediarelations@ivecogr

هیوندای و گروه ایویکو اهداف پایداری بلندپروازانه ای دارند که توسط تعهدات فردی آنها نشان داده شده است و از همکاری خود برای کمک به تسریع انتقال به سمت کربن صفر خالص استفاده می کنند. از زمان امضای یادداشت تفاهم (MoU) در مارس 2022، آنها گروه‌های کاری مشترک متعددی را در جریان‌های مختلف فناوری تشکیل داده‌اند تا راه‌هایی را که می‌توانند مکمل یکدیگر در توسعه خودروهای الکتریکی و پیشرانه‌های جایگزین باشند، بررسی کنند.

“در روزی که اعلام می کنیم پروژه eDAILY باتری الکتریکی ما محقق شده است، ما بسیار هیجان زده هستیم که اولین eDAILY با انرژی هیدروژن را به جهان ارائه دهیم. مارکو لیکاردو، مدیر ارشد فناوری و دیجیتال گروه Iveco، گفت: بر اساس این نمونه اولیه، ما قصد داریم یک سری کوچک از ون های FCEV را برای آزمایش با مشتریان منتخب تا پایان سال آینده عرضه کنیم. این نقطه عطف هیجان انگیز در سفر پایداری ما است. نتیجه همکاری موفق گروه ایویکو و شرکت هیوندای موتور است و نشان می دهد که چگونه می توانیم با ترکیب نقاط قوت خود به نتایج ملموس در یک بازه زمانی کوتاه دست پیدا کنیم.

هیوندای و گروه ایویکو همچنین در حال بررسی گزینه‌های همکاری دیگر هستند، از فروش متقابل محصولات در مناطق منتخب در سراسر جهان تا پیشرفت‌های مشترک در اتوماسیون خودرو و اتصال. علاوه بر این، هیوندای همچنین در حال بررسی فرصت‌هایی از FPT Industrial در زمینه پیشرانه‌های متعارف نسل بعدی برای خودروهای تجاری است. تحولاتی از این دست نشان دهنده تعهد شرکت ها به پیگیری هر فرصت ارزشمند است و دو طرف مطمئن هستند که پروژه های در حال انجام در آینده نزدیک نتایجی را به همراه خواهد داشت.منبع

نمونه اولیه کار eDAILY FCEV به سیستم پیل سوختی هیدروژنی 90 کیلوواتی هیوندای و موتور الکترونیکی 140 کیلوواتی مجهز شده است. شش مخزن دارای ظرفیت ذخیره سازی ترکیبی 12 کیلوگرم هیدروژن هستند. نمونه اولیه GVW 7.2 تنی در اروپا آزمایش شده است که برد رانندگی 350 کیلومتر، حداکثر بار 3 تن و زمان سوخت گیری ظرف 15 دقیقه را تایید می کند. در حالی که eDAILY BEV که امروز در IAA نیز راه‌اندازی شد، برای سفرهای کوتاه مناسب‌تر است، eDAILY FCEV یک گزینه ایده‌آل برای تحویل طولانی‌تر در جایی که بار بالا و برد طولانی لازم است، خواهد بود.

مارتین زایلینگر اظهار داشت: «پس از اعلام اخیر مبنی بر اینکه IVECO BUS اتوبوس‌های هیدروژنی آینده خود را به سلول‌های سوختی خود مجهز می‌کند، eDAILY با سوخت هیدروژنی نمونه عینی دیگری از آنچه ما می‌توانیم با همکاری با یکدیگر در تسریع انتقال به بی‌طرفی کربن به دست آوریم است.» ، رئیس واحد فنی توسعه خودروهای تجاری شرکت هیوندای موتور. مشارکتی که بین این دو شرکت شکل گرفت بسیار موفق بوده است و ما انتظار داریم در سال‌های آینده نتایج بیشتری داشته باشیم.

در اوایل ماه جولای، دو شرکت مشترکاً خودروهای IVECO BUS با موتور هیدروژنی مجهز به سیستم پیل سوختی هیوندای را معرفی کردند که از نظر عملکرد و آلایندگی مزیت‌های مربوطه را انتظار می‌رود. امروز، آنها از خودروی الکتریکی پیل سوختی eDAILY (FCEV) پرده برداری می کنند که نشان دهنده پتانسیل آینده پرفروش ترین و طولانی ترین ون بزرگ IVECO است، با طیفی که در حال حاضر شامل پیشرانه های سنتی و متان/بیومتان و خودروی الکتریکی باتری جدید است. مدل های (BEV).

###

بخشی جدایی ناپذیر از eDAILY FCEV بسته باتری توسط FPT Industrial، برند پیشرانه گروه Iveco است، در حالی که سیستم پیل سوختی ارائه شده توسط هیوندای آخرین گام در سفر 20+ سال حرکت هیدروژنی این شرکت است. فناوری پیل سوختی پیشرفته هیوندای در حال حاضر در کاربردهای مختلف و به ویژه در بخش خودروهای تجاری استفاده می شود. این سیستم بیش از 4.5 میلیون کیلومتر را در سوئیس با کامیون های سنگین ثبت کرده است که عملکرد و قابلیت اطمینان قدرتمند خود را نشان می دهد. شعار “مهندسی توسط گروه ایویکو، با قدرت توسط هیوندای” منعکس کننده این همکاری سودمند متقابل است و همچنین محرکی برای ابتکارات مشابه در آینده خواهد بود.