هیوندای پالیسید برنده جایزه منتخب رانندگان در هفته موتور 2023 شد

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.


هیوندای پالیسید در سانتیاگو، کالیفرنیا، در 16 ژوئن 2022 عکاسی شده است.

  • پرچمدار SUV هیوندای برنده بهترین افتخار بزرگ کاربردی شد

منبع «ما مفتخریم که Palisade دریافت کرده است هفته موتورریکی لائو، مدیر برنامه‌ریزی محصول هیوندای موتور آمریکا، گفت: جایزه انتخاب رانندگان 2023 برای بهترین دسته ابزارهای بزرگ. طراحی نوآورانه، پیشرانه‌های کارآمد در محیط زیست، راحتی راننده و ایمنی پیشرفته در خط مقدم تمام کارهایی که ما در هیوندای انجام می‌دهیم، باقی مانده‌اند و خوشحالیم که این ویژگی‌ها در بین کارشناسان و مشتریان صنعت طنین‌انداز شده است.»

یک قسمت از هفته موتور برندگان امسال قرار است از 11 فوریه پخش شودهفتم (لیست های محلی را بررسی کنید) در PBS و در MAVTV Motorsports Network، 26 فوریههفتم.


FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 9 فوریه 2023
– امروز هیوندای پالیسید 2023 جایزه ارزنده را دریافت کرد جایزه برگزیده رانندگان MotorWeek برای دسته بهترین ابزار بزرگ. هفته موتور در 42 سال گذشته سالانه جوایز انتخاب رانندگان را اعطا می کند.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok

هفته موتور جوایز سالانه انتخاب رانندگان به وسایل نقلیه از دیدگاه خریدار نگاه می کند. فرآیند انتخاب آنها تا حد زیادی توسط روندها و نوآوری ها شکل می گیرد، در حالی که به طور همزمان تشخیص می دهند که مصرف کنندگان ارزش و قابلیت اطمینان را می خواهند. Palisade پرچم‌دار SUV ممتاز هیوندای با ظرفیت استثنایی ردیف دوم و سوم، همراه با فضای بار سخاوتمندانه و گزینه‌های سفارشی‌سازی است. آسایش، فناوری و راحتی و ویژگی‌های ایمنی بالاترین سطح را در طراحی SUV ممتاز ارائه می‌کند.


هیوندای پالیسید در سانتیاگو، کالیفرنیا، در 16 ژوئن 2022 عکاسی شده است.

###