هیوندای پالیسید به عنوان یکی از بهترین خودروهای جدید Autotrader در سال 2023 شناخته شد


FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 6 آوریل 2023 – Palisade 2023 به عنوان یکی از Autotrader انتخاب شده است بهترین خودروهای جدید برای سال 2023. Palisade یکی از 11 وسیله نقلیه انتخاب شده توسط تیمی از ویراستاران خبره در Autotrader است که به طور جمعی مدل های جدید را با استفاده از طیف وسیعی از معیارها ارزیابی و امتیاز دادند. هر وسیله نقلیه انتخابی دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی است که مخصوص نیازهای سبک زندگی مختلف است، از جمله راحتی داخلی، کیفیت ساخت، ویژگی‌های فنی، تجربه رانندگی و موارد دیگر، با توجه به ویراستاران به وسایل نقلیه‌ای که به نوعی پیشگام هستند یا ارزش قابل توجهی ارائه می‌دهند.


Palisade 2023 در ایروین، کالیفرنیا، در 10 اوت 2022 عکاسی شده است.

منبع
اولابیسی بویل، معاون برنامه‌ریزی محصول و استراتژی تحرک، هیوندای موتور آمریکای شمالی جایزه بهترین خودروهای جدید Autotrader برای سال 2023 را از دیوید فوتز، معاون مدیریت مشتریان سازمانی، Cox Automotive، Lori Wittman، رئیس راه‌حل‌های خرده‌فروشی، Cox Automotive، می‌پذیرد. و کن کرافت، مدیر ارشد بازاریابی، Cox Automotive در نمایشگاه بین المللی خودرو نیویورک 2023 در چهارشنبه، 5 آوریل 2023.

برایان مودی، سردبیر اجرایی Autotrader گفت: «Autotrader از زمان معرفی Palisade به عنوان یک مدل 2020 تمجید کرده است. به‌روزرسانی‌های Palisade 2023 چیزی بیش از یک تغییر چهره هستند. با تریم جدید XRT با ظاهری ناهموار ارائه شده و آپشن‌های لوکس‌تر مانند صندلی راننده ماساژور و صندلی‌های ردیف سوم گرم‌کن، کافی است آن را تازه نگه دارید و در عین حال با فرمول برنده‌تان مشکلی نداشته باشید.

این یک افتخار است که شاسی بلند پرچمدار Palisade ما توسط Autotrader به عنوان یک خودرو شناخته می شود بهترین خودروی جدید برای سال 2023اولابیسی بویل، معاون برنامه ریزی محصول و استراتژی تحرک هیوندای موتور آمریکای شمالی گفت. Palisade 2023 همچنان جذابیت طراحی و ویژگی‌های نوآورانه را به نمایش می‌گذارد که آن را به بهترین وسیله نقلیه خانوادگی برای استفاده روزانه و سفرهای طولانی مدت جاده تبدیل می‌کند.

###

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok

  • Palisade 2023 یکی از تنها 11 وسیله نقلیه ای است که این جایزه را دریافت کرده است
  • 2023 Palisade Flagship SUV طراحی بیرونی و داخلی تازه ای را ارائه می دهد

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

درباره Autotrader
Autotrader شناخته شده ترین برند لیست خودرو شخص ثالث است که بیشترین مخاطب را از خریداران خودرو در بازار دارد. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً به http://press.autotrader.com مراجعه کنید.