هیوندای پالیسید و سانتا کروز برنده جایزه برتر JD Power 2022 ایالات متحده APEAL شدند

اولابیسی بویل، معاون برنامه‌ریزی محصول و استراتژی تحرک هیوندای موتور آمریکای شمالی، گفت: «ما از به رسمیت شناختن سانتا کروز و پالیسید در مطالعه امسال JD Power APEAL هیجان‌زده هستیم. Palisade و Santa Cruz هر دو دارای حضور در جاده، فضای داخلی مجلل، فناوری متمرکز بر انسان و ویژگی‌های پیشرفته ایمنی SmartSense هیوندای هستند. این شناخت نتیجه تعهد کل سازمان ما به ارائه وسایل نقلیه فراتر از انتظارات مشتریان است.»

###

منبع

JD Power دارای دفاتری در آمریکای شمالی، اروپا و آسیا و اقیانوسیه است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیشنهادات تجاری این شرکت، به JDPower.com/business مراجعه کنید. ابزار خرید خودکار JD Power را می‌توانید در JDPower.com پیدا کنید.

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 820 فروشنده ما در سال 2021 بیش از 738000 وسیله نقلیه را در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور ساخت آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

  • هیوندای IONIQ 5 در جایگاه دوم در بخش SUV کامپکت قرار گرفت
  • هیوندای سوناتا در جایگاه دوم خودروهای سایز متوسط ​​قرار گرفت
  • هیوندای توسان در جایگاه سوم در بخش SUV کامپکت قرار گرفت
  • هیوندای اکسنت در بخش خودروهای کوچک در جایگاه سوم قرار گرفت

FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 21 ژوئیه 2022 – JD Power امروز هیوندای پالیسید و سانتا کروز را به‌عنوان جذاب‌ترین خودروها در بخش‌های خود در مطالعه عملکرد، اجرا و چیدمان خودرو در ایالات متحده در سال 2022 (APEAL) معرفی کرد.اس ام. Palisade در بخش SUV های سایز متوسط ​​بالاترین امتیاز را به دست آورد، در حالی که سانتا کروز در بخش پیکاپ متوسط ​​رتبه اول را به خود اختصاص داد. خودروهای دیگر در خط تولید هیوندای عملکرد خوبی داشتند، IONIQ 5 و سوناتا هر دو در بخش های مربوطه دوم شدند، در حالی که توسان و اکسنت سوم شدند.

جان شون، مدیر ارشد گروه، برنامه‌ریزی محصول، هیوندای موتور آمریکای شمالی جوایز JD Power APEAL را برای هیوندای پالیسید و سانتا کروز از رابرت منسفیلد، مدیر ارشد، خودروسازی جهانی، JD Power در دره فواره، کالیفرنیا، 20 ژوئیه 2022 می‌پذیرد. (عکس/هیوندای)

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین

درباره JD Power
JD Power یک رهبر جهانی در بینش مصرف کننده، خدمات مشاوره و داده ها و تجزیه و تحلیل است. JD Power که در استفاده از داده‌های بزرگ، هوش مصنوعی (AI) و قابلیت‌های مدل‌سازی الگوریتمی برای درک رفتار مصرف‌کننده پیشگام است، بیش از 50 سال است که هوش صنعتی دقیقی را در تعاملات مشتری با برندها و محصولات ارائه می‌کند. کسب‌وکارهای پیشرو جهان در صنایع بزرگ به JD Power برای هدایت استراتژی‌های مواجهه با مشتری خود متکی هستند.

نکات مهم مطالعه:

  • مطالعه 2022 US APEAL که اکنون در 27 سالگی خود قرار داردهفتم سال، بر اساس پاسخ‌های 84165 خریدار و اجاره‌کننده خودروهای مدل سال 2022 جدید است که در اوایل دوره مالکیت مورد بررسی قرار گرفتند.
  • این مطالعه از مالکان خودرو می‌خواهد 90 روز پس از خرید خودرو، 37 ویژگی را در نظر بگیرند، از قدرتی که هنگام پا گذاشتن روی پدال گاز تا احساس راحتی هنگام بالا رفتن از صندلی راننده را در بر می‌گیرد. سپس JD Power پاسخ ها را جمع می کند تا یک امتیاز کلی APEAL در مقیاس 1000 امتیازی ایجاد کند.
  • این مطالعه از فوریه تا می 2022 انجام شد.