هیوندای پالیسید 2023 Wards 10 بهترین طراحی داخلی و UX را دریافت کرد


FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 2 مه 2023
– هیوندای پالیسید برای دومین بار به عنوان برنده Wards 10 Best Interiors and UX انتخاب شد. این جایزه کاربر پسند بودن فناوری های کمک راننده، سهولت دسترسی به اطلاعات بدون حواس پرتی و همچنین طراحی داخلی و مواد را ارزیابی می کند. Palisade به دلیل منوهای آسان برای ناوبری، جفت شدن تلفن بدون استرس و عملکرد سیستم تشخیص صدا، همراه با ویژگی های کلی طراحی داخلی چشمگیر آن جایزه دریافت کرد.


تصویر داخلی هیوندای پالیسید 2023 در ایروین، کالیفرنیا گرفته شده است. در 20 جولای 2022.

فهرست Wards Best Interiors and UX دارای ده برنده از چندین دسته از جمله سدان، مینی ون، کراس اوور SUV، کامیون و غیره است. مراسم اهدای جوایز بخشی از رویداد Wards, AutoTech: Detroit خواهد بود که از 7 تا 8 ژوئن در نمایشگاه Suburban Collection در نووی، MI برگزار می شود.

###

درباره WardsAuto
WardsAuto یک ارائه دهنده پیشرو در سرمقاله، بینش و تحلیل خودرو در جهان است که برای بیش از 90 سال به نیازهای اطلاعاتی صنعت خدمات ارائه کرده است. WardsAuto یک کسب و کار Informa Tech مستقر در Southfield، MI، چشم انداز آینده نگر را در مورد تمام جنبه های تجارت خودرو، از مرکز فناوری گرفته تا کارخانه تا نمایشگاه ارائه می دهد. به عنوان بخشی از سازمان مادر، Informa Tech، ماموریت ما این است که کل اکوسیستم افراد در فناوری و خودرو را گرد هم آوریم تا آینده صنایع خود را تسریع کنیم. با مراجعه به http://www.wardsauto.com در WardsAuto مشترک شوید.

به گفته درو وینتر، سردبیر Wards و داور بخش بهترین دکوراسیون داخلی و تجربه کاربری Wards 10، «تجربه کاربری و فضای داخلی هیوندای پالیسید برجسته است، حتی در مقایسه با محصولاتی که هزاران هزار قیمت بیشتر دارند. داوران بخش، مواد مجلل CUV، طرح رنگ بژ در بژ، ارگونومی کاربر محور و طراحی خلاقانه کلی را دوست داشتند. گرافیک صفحه نمایش، ماساژ دادن صندلی راننده و گرمکن، تهویه و صندلی‌های برقی نیز ما را تحت تأثیر قرار داد.»

  • هیوندای پالیسید SUV برای دومین بار جایزه بهترین فضای داخلی و UX را دریافت کرد
  • ده برنده در فهرست بهترین فضای داخلی و UX Wards در سال 2023 قرار گرفتند

منبع

ریکی لائو، مدیر برنامه‌ریزی محصول و استراتژی تحرک هیوندای موتور آمریکای شمالی، گفت: «ما مفتخریم که هیوندای پالیسید را بار دیگر به‌عنوان یکی از بخش‌های 10 بهترین فضاهای داخلی و تجربه کاربری برای سال 2023 قرار دادیم. ما در هیوندای تلاش زیادی برای ایجاد فضای داخلی کاربرپسند با ظرافت طراحی که مصرف کنندگان می خواهند انجام دادیم. ما از به رسمیت شناختن واردز قدردانی می کنیم.”

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok


هیوندای پالیسید 2023 در سانتیاگو، کالیفرنیا، در 16 ژوئن 2022 عکاسی شده است.

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.