هیوندای پنج خودرو را در خودروهای جدید با بهترین قیمت 2023 توسط Cars.com فرود می‌آورد

«مصرف‌کنندگان احتمالاً مراقب هزینه‌های خود در سال 2023 خواهند بود. خریدارانی که از نظر بودجه‌ای آگاه هستند و می‌خواهند بیشترین درآمد را داشته باشند، طیف وسیعی از گزینه‌های هیوندای را در گزارش Cars.com با بهترین ارزش خودروهای جدید در سال 2023 پیدا خواهند کرد. جین اولیتسکایا، سردبیر Cars.com می‌گوید با سبک‌های مختلف از یک SUV کوچک مانند هیوندای کونا SE 2023 گرفته تا یک پیکاپ مانند هیوندای سانتا کروز SE 2023، گزینه‌های مقرون به صرفه‌ای برای رفع نیازها و سبک‌های زندگی مختلف وجود دارد.

ریکی لائو، مدیر برنامه‌ریزی محصول هیوندای موتور آمریکای شمالی، می‌گوید: «از آنجایی که مصرف‌کنندگان به دنبال وسیله نقلیه رویایی، کیفیت، ایمنی، اتصال و دست‌یابی هستند، همچنان به معیارهای خرید خودرو خود ادامه می‌دهند. هیوندای مفتخر است که پنج وسیله نقلیه در گزارش بهترین خودروهای جدید با ارزش 2023 دارد.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok

###

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

منبع

شیکاگو، 23 ژانویه 2023 – هیوندای پنج رتبه در گزارش بهترین خودروهای جدید با ارزش 2023 توسط Cars.com کسب کرده است. محصولات هیوندای اهدا شده شامل


هیوندای سانتا کروز 2023 در ایروین، کالیفرنیا، در 18 آگوست 2022 عکس گرفته شده است.

بیش از 70 وسیله نقلیه برای گزارش Cars.com با بهترین ارزش خودروهای جدید در سال 2023 مورد ارزیابی قرار گرفتند که مقرون به صرفه ترین مدل های خودروی جدید را در چهار دسته شناسایی می کند – SUVs کوچک، EVs و PHEVs، وانت های کوچک و خودروها – که بهترین ارزش را برای قیمت بر اساس ویژگی ها و قیمت متوسط ​​هر دسته با استفاده از موجودی Cars.com.

درباره CARS.COM
CARS پلتفرم پیشرو در بازار خودرو است که مجموعه ای قوی از راه حل های دیجیتالی را ارائه می دهد که خریداران خودرو را با فروشندگان مرتبط می کند. این شرکت که در سال 1998 با بازار پرچمدار Cars.com راه اندازی شد و دفتر مرکزی آن در شیکاگو قرار دارد، به خریداران داده ها، منابع و ابزارهای دیجیتال مورد نیاز برای تصمیم گیری آگاهانه خرید و ارتباط یکپارچه با خرده فروشان خودرو قدرت می دهد. در بازاری که به سرعت در حال تغییر است، CARS نمایندگی‌ها و OEM‌ها را با راه‌حل‌های فنی نوآورانه و هوشمندی مبتنی بر داده‌ها قادر می‌سازد تا بهتر به خریداران آماده برای خرید دسترسی پیدا کنند و بر آن‌ها تأثیر بگذارند، چرخش موجودی را افزایش دهند و سهم بازار را به دست آورند. برای اطلاعات بیشتر به www.Cars.com مراجعه کنید.