هیوندای چهار خودروی سانتا کروز را برای کمک به بخش ایمنی دریایی شهر سانتا کروز اهدا کرد.

###

منبع

راب اوتی، رئیس آتش نشانی، شهر سانتا کروز، سونجا برونر، عضو شورا، شهر سانتا کروز، فرد کیلی، شهردار، شهر سانتا کروز، ترور لای، مدیر ارشد برنامه ریزی محصول هیوندای موتور آمریکای شمالی، و ناتان نگوین، عمومی مدیر کار، شهر سانتا کروز در مراسم برش روبان در 25 مه 2023.

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

هفته ملی ایمنی ساحل هر ساله توسط انجمن نجات غریق ایالات متحده حمایت می شود تا به ساحل نشینان یادآوری کند که در محیط های آبی احتیاط کنند.

چهار وسیله نقلیه ایمنی دریایی سانتا کروز توسط هیوندای موتور آمریکا در 25 می 2023 به شهر سانتا کروز اهدا شد.

برش نوار شامل اظهارات فرد کیلی، شهردار، شهر سانتا کروز، راب اوتی، رئیس آتش نشانی، شهر سانتا کروز، ناتان نگوین، مدیر امور عمومی، شهر سانتا کروز، و ترور لای، مدیر ارشد برنامه ریزی محصول، هیوندای موتور آمریکای شمالی.


سانتا کروز، کالیفرنیا، 31 مه 2023
– هیوندای هر دو هفته ملی خدمات عمومی و هفته ملی ایمنی ساحل را در مراسم برش نوار وسایل نقلیه ایمنی دریایی سانتا کروز جشن گرفت، جایی که چهار خودروی هیوندای برای حمایت از کار بخش ایمنی دریایی برای ایمن نگه داشتن ساحل‌نشینان در شهر اهدا شد. سانتا کروز. با ارزش تقریبی 164000 دلار، اهدای چهار وسیله نقلیه بزرگترین اهدای خودرو به یک شهر توسط هیوندای موتور آمریکا تا به امروز است.

  • اهدای چهار وسیله نقلیه هیوندای بزرگترین اهدای خودرو به یک شهر تا به امروز است.
  • برش نوار وسایل نقلیه ایمنی دریایی سانتا کروز هم هفته ملی کارهای عمومی و هم هفته ملی ایمنی ساحل جشن گرفته شد

Trevor Lai، مدیر ارشد برنامه‌ریزی محصول هیوندای موتور آمریکای شمالی گفت: «سانتا کروز با موتورهای قدرتمند و کارآمد و مانورپذیری فوق‌العاده ارائه می‌شود تا اطمینان حاصل شود که رانندگی در محیط‌های شهری یا خارج از جاده لذت بخش است. ما مفتخریم که با حمایت از بخش ایمنی دریایی شهر سانتا کروز به ایمن نگه داشتن ساحل‌نشینان در شهر سانتا کروز کمک کنیم.

موضوع هفته ملی آثار عمومی امسال “ارتباط جهان از طریق کارهای عمومی” است، که بر این نکته تاکید دارد که چگونه کارهای عمومی همه ما را از طریق زیرساخت ها و خدمات به هم متصل می کند و کیفیت زندگی را برای جامعه افزایش می دهد.

راب اوتی، سانتا کروز آتش نشانی گفت: “این وسایل نقلیه از نظر تقویت ناوگان وسایل نقلیه فعلی ما که نه تنها برای گشت زنی، بلکه برای پاسخ اضطراری برای نجات آب در تمام طول سال در دسترس هستند، بازی را تغییر خواهند داد.” رئیس. “به خصوص نحوه طراحی آنها از نظر سبک وزن و فشرده تر. دید بهتری را فراهم می کند. سواحل متراکم ما می تواند برای پیمایش در وسایل نقلیه بسیار خطرناک باشد و دید بهتر در اطراف باعث افزایش ایمنی می شود.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok