هیوندای کونا به عنوان خودروی شهر سال ۲۰۲۳ هیسپانیک موتور پرس انتخاب شد


هیوندای کونا در ایروین، کالیفرنیا، در 16 فوریه 2021 عکاسی شده است.


FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 18 نوامبر 2022
– هیوندای کونا در جوایز هیسپانیک موتور پرس 2023 به عنوان خودروی شهر سال انتخاب شد. 13هفتم برنامه جوایز سالانه بهترین وسایل نقلیه را برای مصرف کنندگان اسپانیایی تبار بر اساس استایل، رضایت از رانندگی، فناوری، ایمنی، اثرات زیست محیطی، قابلیت اطمینان مکانیکی و ارزش به رسمیت می شناسد.

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 820 فروشنده ما در سال 2021 بیش از 738000 وسیله نقلیه را در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

  • سیزدهمین جوایز سالانه بهترین وسایل نقلیه را برای خریداران اسپانیایی تبار تشخیص می دهد

###

ریکاردو رودریگز لانگ، موسس و رئیس بنیاد هیسپانیک موتور پرس، گفت: «هیوندای به ارائه وسایل نقلیه با کیفیت با ترکیبی مناسب از فناوری و ویژگی‌هایی که برای رانندگان اسپانیایی تبار اهمیت دارد، ادامه می‌دهد. کونا 2023 با گزینه‌های مختلف پیشرانه اعم از برقی، توربو، اسپورت N-line یا مدل N با آلایندگی صفر در دسترس است، تعادل مناسبی را برای جذب طیف متنوعی از مصرف‌کنندگان اسپانیایی تبار و خانواده‌هایشان که به دنبال سرگرمی هستند، فراهم می‌کند. وسیله نقلیه شیک، جادار و ایمن مناسب برای رانندگی در شهر.”

جوایز هیسپانیک موتور مطبوعات
جوایز هیسپانیک موتور پرس جوایز برتر اسپانیایی مستقل است که در این کشور برای جامعه اسپانیایی تبار ارائه می‌شود تا بهترین گزینه‌های خودرو را در بازار کمک، آموزش و از قبل انتخاب کنند. هیئت داوران امسال متشکل از 22 روزنامه‌نگار ملی اسپانیایی، سازندگان محتوا و تأثیرگذاران است که وسایل نقلیه را ارزیابی می‌کنند و در عین حال محرک‌های خرید اصلی خانواده‌های اسپانیایی اسپانیایی را در کیفیت، قابلیت اطمینان، سبک، ایمنی، فناوری و ارزش در نظر می‌گیرند.

منبع

اولابیسی بویل، معاون برنامه‌ریزی محصول و استراتژی تحرک هیوندای موتور آمریکای شمالی گفت: «در هیوندای، ما به طور مداوم در تلاش هستیم تا نیازهای خریداران خودروی امروزی را برطرف کنیم، و این جایزه بیشتر نشان می‌دهد که وسایل نقلیه پیشرو در کلاس ما با مصرف‌کنندگان اسپانیایی تداعی می‌کنند.» . کونا گزینه‌های قوای محرکه اسپرت و متمرکز بر محیط‌زیست همراه با فناوری پیشرفته، اتصال ارتقا یافته، راحتی سخاوتمندانه و ویژگی‌های ایمنی جامع را به مصرف‌کنندگان ارائه می‌دهد.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین