هیوندای-کیا جزئیات پلتفرم خلاق ZER01NE را برای ترویج استارت‌آپ‌های پیشگام در نمایشگاه CES 2023 فاش کرد.منبع

سایت اینترنتی

پنج استارت آپ شرکت کننده در برنامه شتاب دهنده ZER01NE تحت تیم ZER01NE عبارتند از: eMOTIV، 60Hz، Argosvision، Cellplus Korea و XYZ.

  • هیوندای موتور و پلتفرم استعدادهای خلاق ZER01NE کیا، همکاری های استارتاپی متحول کننده را در CES 2023 به نمایش گذاشتند.
  • ZER01NE استراتژی جهانی هیوندای موتور برای تعامل با شرکت های جدید در مراحل اولیه و تقویت پیشرفت های فنی را تقویت می کند.
  • پروژه بر اساس موفقیت همکاری های قبلی است. مزایایی فراتر از بخش های خودرو و حمل و نقل را برای ارتقای انسانیت ارائه می دهد
  • نمایشگاه 10 استارتاپ در پلتفرم ZER01NE. پروژه‌ها از دیجیتال درمانی برای کودکان مبتلا به اختلال نقص توجه و بیش فعالی (ADHD) تا فناوری دوربین پیشرفته که میدان دید وسیعی شبیه انسان را برای ربات‌های هوشمند فراهم می‌کند را شامل می‌شود.
  • بازدیدکنندگان برای تعامل با 10 استارتاپ که در غرفه ZER01NE از 5 تا 8 ژانویه، واقع در نمایشگاه ونیزی 1 به نمایش گذاشته شده اند.خیابان طبقه پارک اورکا

«ابتکار ZER01NE گروه را قادر می‌سازد تا با بهترین و درخشان‌ترین استارت‌آپ‌های نسل بعدی برای توسعه راه‌حل‌های نوآورانه تعامل داشته باشد. نفوذ پلت‌فرم استعدادهای خلاق ZER01NE بسیار فراتر از بخش‌های خودرو و حمل‌ونقل است تا توسعه فناوری را تسریع بخشد که برای کل بشریت نیز مزایایی به همراه خواهد داشت.

autol.co.kr

پنج استارت آپ تحت برنامه ZER01NE Company Builder که در غرفه ZER01NE در نمایشگاه CES 2023 به نمایش گذاشته می شوند، VODA AI، Difon، Fittrix، Wondermove و AutoL هستند.

ده استارت آپ در غرفه ZER01NE به نمایش گذاشته اند و راه حل هایی را برای طیف متنوعی از چالش ها توسعه می دهند. اینها از دیجیتال درمانی برای کودکان مبتلا به اختلال بیش فعالی کمبود توجه (ADHD) گرفته تا فناوری پیشرفته دوربین که میدان دید وسیعی شبیه انسان را برای روبات های هوشمند فراهم می کند.

اطلاعات

گروه موتور هیوندای در سال‌های اخیر همکاری‌های استارتاپی متعددی را با موفقیت اجرا کرده است. در سال 2017، گروه فناوری توسعه‌یافته توسط ارائه‌دهنده راه‌حل‌های مدیریت کیفیت هوای خودرو Embiome را در کارخانه‌های خود در هند معرفی کرد. Embiome یک شرکت فرعی از گروه، یک پوشش میکروارگانیسم منحصر به فرد برای هسته های تهویه مطبوع خودرو ایجاد کرد تا هوای درون سیستم را تمیز نگه دارد. امسال این فناوری به تمامی خودروهای گروه در سطح جهانی معرفی خواهد شد.

از زمانی که گروه شتابدهنده ZER01NE را در سال 2018 معرفی کرد، 125 تیم از 11 شرکت وابسته به گروه و 96 استارت آپ روی 80 پروژه مشترک با هم کار کرده اند. این امر باعث شده است که 51 استارتاپ با موفقیت سرمایه گذاری سهام خود را از گروه دریافت کنند.

نام

eMotiv با استفاده از بازی های موبایل و هوش مصنوعی، درمان های دیجیتالی را برای کودکان مبتلا به ADHD توسعه می دهد. این شرکت با استفاده از یک بازی سرگرم کننده که بیماران می توانند به صورت روزانه انجام دهند وضعیت شناختی و رفتار را بهبود می بخشد و همچنین در حال برنامه ریزی برای گسترش خدمات خود به افراد مبتلا به اوتیسم و ​​زوال عقل است.

بسیاری از پیشرفت‌های مخربی که به تغییر تحرک شکل می‌دهند، از راه‌اندازی استارت‌آپ‌هایی است که خارج از صنعت خودروسازی فعالیت می‌کنند. بنابراین، ضروری است که گروه موتور هیوندای هنگام تحقیق در مورد فناوری‌های آینده، هیچ راهی ناشناخته باقی نگذارد.»

ArgosVision یک دوربین عمق سه بعدی فوق عریض به نام ArgosVue را توسعه داده است تا میدان دید وسیعی شبیه انسان به روبات های هوشمند ارائه دهد. این می تواند کل بدن انسان را در فاصله 0.5 متری ثبت کند و تعامل بین انسان و ربات را در فاصله نزدیک امکان پذیر می کند.

داین کانگ
تیم روابط عمومی جهانی / گروه موتور هیوندای
[email protected]

فرمول اثبات شده

XYZ یک استارت آپ ربات خدماتی است که از هوش مصنوعی و فناوری رباتیک در زندگی روزمره استفاده می کند. این شرکت محصولات کاربر محور را از طریق ربات‌ها و داده‌های مبتنی بر هوش مصنوعی توسعه می‌دهد و محصولات و خدماتی را ارائه می‌کند تا افراد را قادر سازد تا روی کارهای ارزشمند تمرکز کنند.

Wondermove

VODA AI یک سرویس پلت فرم بینایی ماشین هوش مصنوعی را به صنعت تولید ارائه می دهد. این امر فرآیند کنترل کیفیت را هوشمندتر می کند و به شرکت های تولیدی امکان می دهد همه چیز را روی یک پلت فرم انجام دهند. این سرویس یکپارچه سیستم های بازرسی هوش مصنوعی مقرون به صرفه را برای تسریع توسعه کارخانه هوشمند ارائه می دهد.

مخاطب:

60Hertz فناوری ها و خدماتی را برای استفاده و مدیریت منابع انرژی سازگار با محیط زیست توسعه می دهد. نرم افزار Virtual Power Plant (VPP) این شرکت نیروگاه های انرژی تجدیدپذیر مانند انرژی خورشیدی و بادی و همچنین منابع انرژی توزیع شده مانند EV، ESS و سلول های سوختی را با استفاده از فناوری هایی مانند AI، Big Data و Cloud متصل و مدیریت می کند.

دیفون

emotivdtx.com

xyzcorp.io

سلول پلاس

vodavision.ai

eMotiv

سوئونگ چوی
تیم روابط عمومی جهانی / گروه موتور هیوندای
[email protected]

difon.co.kr

argosvue.com

اطلاعات بیشتر در مورد گروه موتور هیوندای، لطفاً به سایت www.hyundaimotorgroup.com مراجعه کنید

###

AutoL یک استارت آپ تولیدی LiDAR است که از برنامه سرمایه گذاری داخلی شرکت هیوندای موتور در سال گذشته منشعب شد. با یک روش اصلی که ساختار محصول را با حفظ وضوح و محدوده تشخیص از طریق کنترل سیگنال نوری ساده می کند، چالش های لیدار مانند دوام و اندازه را حل می کند.

هیوندای موتور و کیا به سرمایه گذاری و تعهد خود به پلتفرم خلاق ZER01NE ادامه خواهند داد زیرا این پلتفرم استارت آپ های اولیه را پرورش می دهد و مفاهیم آنها را به واقعیت تبدیل می کند. این گروه را قادر می سازد تا پیشتازی خود را در زمینه هایی مانند هوش مصنوعی، تحرک هوشمند، شهر هوشمند، انرژی نو، لجستیک و رباتیک تقویت کند. مانند همیشه، دامنه ZER01NE بسیار فراتر از بخش های خودرو و حمل و نقل خواهد بود، زیرا به دنبال ارائه راه حل های تکنولوژیکی است که به نفع همه بشریت است.

cellplus.io

10 استارتاپی که در غرفه ZER01NE در CES 2023 به نمایش گذاشته می شوند عبارتند از:

fittrix.io

wondermove.net

XYZ

فیتریکس

عزم این گروه برای اتخاذ رویکردی کاملاً پایدار برای تولید، بازیافت و استفاده مجدد باتری با حمایت آن از استارت‌آپ پون کره ای تقویت شده است. این شرکت متخصص در دادن زندگی جدید به باتری های دور ریخته شده EV است و در توسعه و تجزیه و تحلیل کیفیت باتری ها برای وسایل نقلیه جدید شرکت می کند.

AutoL

این گروه به دنبال بهترین و نوآورانه ترین فناوری ها برای توسعه راه حل های تلفن همراه پایدار و منفعت بشریت، سنگ تمام نخواهد گذاشت. این رویکرد توسط آخرین 10 استارت آپی که از طریق پلتفرم خلاق ZER01NE در CES 2023 تبلیغ شده اند و راه حل های پیشگامی که آنها در حال توسعه هستند مشخص می شود.

در غرفه ZER01NE در CES، هر یک از 10 استارت‌آپ فضای نمایشگاهی خاص خود را دارد، جایی که بازدیدکنندگان می‌توانند با پرسنل ملاقات کنند و درباره نوآوری‌هایی که استارت‌آپ در حال توسعه است بیشتر بیاموزند. اطلاعات بیشتر در مورد ابتکار ZER01NE در Pavilion INFO Zone ارائه شده است، جایی که بازدیدکنندگان می توانند در جلسات پرسش و پاسخ شرکت کنند. منطقه ZER01NE، که در سه منطقه جداگانه پخش شده است، اطلاعات بیشتر و نقاط تماس هویت برند را ارائه می دهد.

60hz.io

60 هرتز

Cellplus Korea، یک شرکت محاسبات لبه و متخصص در وسایل نقلیه خودران، دوربین‌ها، ISP، سنسورهای خودران، پلتفرم‌های خودرو و رابط‌های فوق سریع را برای S/W، H/W، O2O توسعه می‌دهد. این امر کسب و پردازش داده‌های مبتنی بر هوش مصنوعی را از طریق راه‌حلی با کیفیت بالا و کم هزینه تسهیل می‌کند.

Wondermove یک گروه راه‌حل/خدمات است که با ارائه استراتژی‌ها و خدمات تجاری مبتنی بر تخصص خودرو، استراتژی‌های تجاری نوآورانه و فناوری‌های پیشرفته فناوری اطلاعات، ارزش جدیدی در فعالیت‌های تجاری ایجاد می‌کند. این شرکت در حال حاضر پلتفرم تحرک برچسب سفید را در 10 کشور اروپایی ارائه می دهد.

VODA AI

فیتریکس اولین شرکت مخاطره‌آمیز مراقبت‌های بهداشتی دیجیتال است که به‌عنوان استارت‌آپ داخلی گروه هیوندای موتور منشعب شد. Fittrix یک سرویس پلت فرم اطلاعات بدن مبتنی بر ابر را برای تجربه مشتری از مشاوره سفارشی، پیشنهادات محصول و مربیگری با استفاده از بیش از 50 نقطه داده ارائه می دهد.

این گروه همچنین کارکنان خود را تشویق می کند که خلاقانه فکر کنند و در توسعه ایده های پیشگام مشارکت کنند. ابتکار سازنده شرکت ZER01NE گروه برای استفاده از بهترین ایده ها و پیشرفت بیشتر آنها طراحی شده است. این برنامه ایده های منتخب را با حداکثر 240000 دلار بودجه برای هزینه های توسعه ارائه می دهد. پس از یک سال توسعه، ایده‌ها با پتانسیل تبدیل شدن به یک نهاد خارجی یا ارائه تجاری‌سازی داخلی، تحت بررسی‌های فرعی قرار می‌گیرند. کارمندان همچنین می توانند از راهنمایی کارشناسان خارجی برای کمک به توسعه تیم های راه اندازی و ایده هایشان استفاده کنند.

ArgosVision


درباره گروه موتور هیوندای
گروه موتور هیوندای یک شرکت جهانی است که یک زنجیره ارزش مبتنی بر تحرک، فولاد و ساخت و ساز و همچنین لجستیک، مالی، فناوری اطلاعات و خدمات ایجاد کرده است. با حدود 250000 کارمند در سراسر جهان، برندهای متحرک گروه شامل هیوندای، کیا و جنسیس است. مسلح به تفکر خلاق، ارتباطات مشارکتی و اراده برای مقابله با هر چالشی، ما در تلاش برای ایجاد آینده ای بهتر برای همه هستیم.


لاس وگاس/سئول،
4 ژانویه 2023 شرکت هیوندای موتور و شرکت کیا جزئیات پلتفرم استعدادهای خلاق ZER01NE را منتشر کرده‌اند که با آن استارت‌آپ‌های نوآورانه را در نمایشگاه CES 2023 به نمایش می‌گذارند. پلتفرم ZER01NE استراتژی گروه موتور هیوندای برای ایجاد روابط و پرورش اکوسیستمی برای سازندگان و استارت‌آپ‌ها را برجسته می‌کند. غرفه ZER01NE در نمایشگاه ونیزی 1 واقع خواهد شدخیابان طبقه پارک اورکا.

ابتکار ZER01NE در CES در یک غرفه انحصاری ZER01NE ارائه شده است که دارای یک طرح باز و مجموعه ای از نمایشگاه های تعاملی برای مهمانان است. غرفه به چهار منطقه تقسیم شده است. Startup Zone ده شرکت استارت آپی را معرفی می کند. پنج مورد از این برنامه ها توسط برنامه شتاب دهنده ZER01NE ارائه شده است که توسط هیوندای موتور و کیا اداره می شود، که روابط را با استارتاپ های خارجی در سراسر جهان تقویت می کند و باعث رشد آن ها می شود. پنج استارت‌آپ باقی‌مانده در داخل گروه، بر اساس ایده‌ها و نوآوری‌هایی که از سوی کارمندان آمده است، تشکیل شده‌اند، و توسط برنامه داخلی ZER01NE شرکت سازنده گروه ترویج می‌شوند.

هر یک از استارت آپ های خارجی از مشارکت در برنامه شتاب دهنده ZER01NE گروه بهره مند شده اند. این آنها را قادر می سازد تا برای یکی از 38 پروژه مشتق شده توسط تیم های داخلی گروه تحت هفت موضوع کلیدی استفاده کنند: فناوری خودکار، تجربه کاربر در خودرو (UX)، شارژ، خدمات حمل و نقل، تدارکات هوشمند، ساخت و ساز هوشمند، و مواد. هر استارت آپ به یک پروژه خاص محدود می شد. به متقاضیان موفق بودجه پروژه ارائه شد و پتانسیل ارزیابی برای سرمایه گذاری سهام را دارند.

شرکت دیفون یک استارت آپ است که از گروه موتور هیوندای برای ارائه راه حل های فیلم شیشه ای هوشمند منشعب شده است. دیفون همچنین در حال ایجاد یک زنجیره تامین جدید با شرکت های مشارکت استراتژیک مانند OEM های خودرو، سازندگان شیشه و شرکت های ساختمانی است.