هیوندای CRADLE میزبان هفتمین مجمع نوآوران تحرک با موضوع “سازمان اکوسیستم ها” است.


  • هیوندای CRADLE سیلیکون ولی میزبان هفتمین انجمن نوآوران تحرک در 22 سپتامبر در کاخ هنرهای زیبا سانفرانسیسکو خواهد بود.
  • رویداد حضوری برای تمرکز بر اهمیت آوردن ذهنیت های نوآورانه باز به تحرک انسان محور و همچنین نیاز به همکاری نزدیک بین طیف گسترده ای از سهامداران و بازیگران اکوسیستم
  • جلسات مجازی «MIF Ignite» که توسط هیوندای مدیریت می‌شود تا فرصت‌های بالقوه شبکه و گفتگو با مخاطبان ثبت‌شده را تقویت کند.
  • علاقه مندان به عضویت می توانند از طریق سایت ثبت نام کنند


سئول/نمای کوه، کالیفرنیا، سپتامبر
20، 2022 – گروه موتور هیوندای (گروه) امروز اعلام کرد که هیوندای CRADLE سیلیکون ولی میزبان هفتمین مجمع سالانه نوآوران تحرک (MIF) در 22 سپتامبر در کاخ هنرهای زیبا سانفرانسیسکو خواهد بود.

تحت موضوع «سازمان اکوسیستم‌ها»، شرکت‌کنندگان نحوه هماهنگ کردن نوآوری‌های به هم پیوسته اکوسیستم‌های تحرک را به نمایش می‌گذارند و بحث می‌کنند تا آینده تحرک انسان محور را به واقعیت تبدیل کنند.

هنری چانگ گفت: «ما بسیار هیجان‌زده هستیم که به یک رویداد حضوری در کاخ هنرهای زیبا در سانفرانسیسکو با فهرستی از سخنرانان برجسته برای MIF بازگردیم که به موضوع امسال «سازمان اکوسیستم‌ها» برای تحرک انسان‌محور می‌پردازند. ، SVP و رئیس هیوندای CRADLE Silicon Valley. با توجه به اینکه بسیاری از جنبه‌های نوآوری تحرک به طور پویا تحت تأثیر رویدادهای جهانی و اقتصاد قرار می‌گیرند، همه ما مشتاقانه منتظر شنیدن این موضوع هستیم که چگونه نوآوری باز و سایر اشکال همکاری می‌تواند توسط طیف گسترده‌ای از کارشناسان نوآوری تحرک ما، که دولت، شرکت‌ها را پوشش می‌دهند، به بهترین نحو مورد استفاده قرار دهند. دانشگاه ها، استارت آپ ها و سرمایه گذاران.»

MIF 2022 با یک سخنرانی کلیدی تاثیرگذار از دیوید هوچیلد، رئیس کمیسیون انرژی کالیفرنیا آغاز می‌شود و با بحث‌های حضوری بین رهبران صنعت تحرک، نوآوران، استارت‌آپ‌ها و سرمایه‌گذاران از بخش‌های دولتی و خصوصی دنبال می‌شود.

این رویداد شامل مجموعه ای از گفتگوها با موضوعات متنوعی مانند «اقدام: پروژه NorCAL ZERO»، «آماده سازی تولید بعدی»، «تکنولوژی بدون درایور مقیاس‌بندی، «طراحی و ایجاد دایره‌ای مشترک» و «عصر بعدی تحرک.

بعداً در روز، میزگردی پیرامون «سرمایه گذاری در نوآوری تحرک و حمایت از اکوسیستم» توسط ماریان وو، شریک سرمایه گذاری Congruent Ventures رهبری خواهد شد. جیک ویزنک، مدیر سرمایه گذاری در Maniv Mobility. کریس استالمن، شریک Fontinalis; و رنس والک، سرمایه گذار در شرکت Shell Ventures.

علاوه بر این، هیوندای CRADLE Silicon Valley میزبان جلسات فراگیر مجازی موضوع محور، با موضوعات متنوعی مانند «گرفتن کربن و کاربردهای آن در صنعت خودرو»، «تکامل راحتی در داخل کابین» و «نوآوری‌ها برای آینده تولید’. این جلسات که “MIF Ignite” نامیده می شود، توسط هیوندای مدیریت می شود تا شبکه های بالقوه و بحث بیشتر بین گروه و مخاطبان ثبت نام شده تقویت شود.

در وب‌سایت MIF 2022، بازدیدکنندگان می‌توانند در مورد نوآوری‌های متنوع گروه از طریق محتوای دیجیتال در کانال MIF اطلاعات بیشتری کسب کنند.

Hyundai CRADLE Silicon Valley از سال 2016 میزبان MIF بوده و رهبران جهانی و کارشناسان صنعت را برای بحث در مورد آینده تحرک و جامعه فراگیر گرد هم آورده است. MIF 2020 به دلیل همه گیری همه گیر به طور مجازی برگزار شد و بیش از 3500 شرکت کننده را با موضوع “از چشم انداز تا واقعیت” جذب کرد.

Hyundai CRADLE در سرتاسر جهان به عنوان یک مرکز نوآوری باز برای گروه هیوندای موتور کار می‌کند و با استارت‌آپ‌های جهانی شراکت و سرمایه‌گذاری می‌کند تا توسعه فناوری‌های پیشرفته خودرو را تسریع بخشد. CRADLE با دانشگاه ها، شرکت های سرمایه گذاری، سرمایه گذاران خطرپذیر و گروه های تحقیقاتی متعددی همکاری می کند.

###

درباره گروه موتور هیوندای
گروه موتور هیوندای یک شرکت جهانی است که یک زنجیره ارزش مبتنی بر تحرک، فولاد و ساخت و ساز و همچنین لجستیک، مالی، فناوری اطلاعات و خدمات ایجاد کرده است. با حدود 250000 کارمند در سراسر جهان، برندهای متحرک گروه شامل هیوندای، کیا و جنسیس است. مسلح به تفکر خلاق، ارتباطات مشارکتی و اراده برای مقابله با هر چالشی، ما در تلاش برای ایجاد آینده ای بهتر برای همه هستیم.

اطلاعات بیشتر در مورد گروه موتور هیوندای، لطفاً به سایت www.hyundaimotorgroup.com مراجعه کنید

مخاطب:

داین کانگ
تیم روابط عمومی جهانی / گروه موتور هیوندای
[email protected]
2094 2 3464 82 +منبع