هیوندای Hope On Wheels و اعضای کنگره ماه ملی آگاهی از سرطان دوران کودکی را گرامی می دارند

در طول این رویداد، مبارزان سرطان کودکان تحت درمان توسط پزشکان، پزشکان و سایر شرکت کنندگان در جورج تاون لومباردی در مراسم امضای این برنامه شرکت کردند و دستان خود را به رنگ آغشته کردند و روی هیوندای سانتافه 2022 اثر گذاشتند. دست های رنگارنگ نشان دهنده سفرهای فردی و جمعی، امیدها و مبارزه با سرطان دوران کودکی است.

هیوندای Hope On Wheels
Hyundai Hope On Wheels® یک سازمان غیرانتفاعی 501(c)(3) است که متعهد به یافتن درمانی برای سرطان دوران کودکی است. هیوندای Hope On Wheels که در سال 1998 راه اندازی شد، به مؤسسات واجد شرایط در سراسر کشور که تحقیقات مهمی را با هدف بهبود درمان ها و نجات جان افراد دنبال می کنند، کمک هزینه می دهد. هیوندای Hope On Wheels یکی از بزرگترین سرمایه گذاران غیرانتفاعی تحقیقات سرطان کودکان در کشور است. بودجه اولیه هیوندای Hope On Wheels از هیوندای موتور آمریکا و بیش از 820 نمایندگی آمریکایی آن تامین می شود. هیوندای Hope On Wheels از زمان تأسیس خود، 200 میلیون دلار برای حمایت از بیش از 1000 کمک هزینه تحقیقاتی سرطان در دوران کودکی متعهد شده است.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد Hyundai Hope On Wheels، لطفاً به HyundaiHopeOnWheels.org مراجعه کنید.

  • هیوندای Hope On Wheels مرکز جامع سرطان جورج تاون لومباردی را با کمک هزینه 300000 دلاری هیوندای Scholar Hope برای حمایت از تحقیقات سرطان کودکان اهدا کرد.

###

واشنگتن، دی سی، 22 سپتامبر 2022 – هیوندای Hope On Wheels، یک سازمان غیرانتفاعی 501(c)(3) که توسط هیوندای موتور آمریکا و بیش از 820 فروشنده آمریکایی حمایت می‌شود، کمک مالی 300000 دلاری هیوندای Scholar Hope به مرکز جامع سرطان جورج تاون لومباردی برای حمایت از تحقیقات انکولوژیست اطفال ارائه کرد. دکتر جفری تورتسکی، محقق اصلی کمک مالی. کمک هزینه امید محقق هیوندای در روز سه شنبه 20 سپتامبر به طور رسمی به دکتر لوئیس ام. وینر و دکتر آیکوت اورن به نمایندگی از دکتر جفری تورسکی در جورج تاون لومباردی اهدا شد. رهبران کنگره در این مراسم شامل نماینده ایالات متحده مایکل مک کال (TX-10) بودند. ، بنیانگذار و رئیس مشترک انجمن سرطان دوران کودکی کنگره، و مایک کلی، نماینده ایالات متحده (PA-16)، رئیس مشترک، گروه سرطان دوران کودکی کنگره.

مخاطب
براندون رامیرز
(714) 931-8489
[email protected]منبع

جیمی آفنبرگ، رئیس هیئت مدیره هیوندای Hope On Wheels، گفت: «از سال 1998، هیوندای و فروشندگانش به مبارزه با سرطان کودکان پیوستند و به تقویت تعهد خود برای اطمینان از اینکه هر کودکی شانس مبارزه با این بیماری را دارد، ادامه داد. «سپتامبر ماه ملی آگاهی از سرطان در دوران کودکی است، زمانی که برای اهداف ما برای افزایش آگاهی، ایجاد امید و نزدیکتر شدن به درمان بسیار حیاتی است. ما خوشحالیم که امروز با اعضای برجسته کنگره که در این ماموریت هیوندای Hope On Wheels سهیم هستند، دست به دست هم می دهیم.

(از چپ به راست) دکتر آیکوت اورن، استاد دانشگاه جورج تاون، جیمی آفنبرگ، رئیس هیئت مدیره، هیوندای Hope On Wheels، جان گواستافرو، مدیر اجرایی، هیوندای Hope On Wheels و دان ریلی، یکی از بنیانگذاران هیوندای Hope On Wheels در واشنگتن دی سی، در 20 سپتامبر 2022

نماینده ایالات متحده GK Butterfield (NC-01)، رئیس مشترک انجمن سرطان در دوران کودکی کنگره، گفت: “شرکت در جشن کمک هزینه تحقیقاتی سخاوتمندانه هیوندای Hope On Wheels به جورج تاون لومباردی یک افتخار است.” با تشکر از سازمان‌هایی مانند هیوندای و هیوندای Hope On Wheels، ما در ارائه امید و درمان به کودکانی که با سرطان کودکان و خانواده‌هایشان دست و پنجه نرم می‌کنند، پیشرفت زیادی داشته‌ایم.

کمک هزینه های امید محقق هیوندای به مؤسسات عضو گروه سرطان شناسی کودکان (COG) واجد شرایط از طریق یک فرآیند رقابتی بررسی شده اعطا می شود. این کمک مالی بخشی از تعهد 15 میلیون دلاری هیوندای Hope on Wheels برای حمایت از کمک های مالی تحقیقاتی به بیمارستان های کودکان در سراسر کشور در سال 2022 است که مجموع کمک های این سازمان را از زمان راه اندازی آن در سال 1998 به 200 میلیون دلار می رساند. در 24 سال گذشته، هیوندای Hope On Wheels بیش از 1100 کمک هزینه تحقیقاتی برای تحقیقات مهم به عنوان بخشی از مبارزه طولانی مدت خود با سرطان کودکان اعطا کرده است.

مایک کلی، نماینده ایالات متحده (PA-16) گفت: “من مفتخرم که در کنار سایر روسای مشترک و اعضای گروه سرطان کودکان که همگی اشتیاق من برای پیشرفت درمان ها و یافتن درمانی برای پایان دادن به سرطان دوران کودکی دارند، ایستاده باشم.” رئیس مشترک، گروه سرطان دوران کودکی کنگره. ما دکتر تورتسکی و جورج تاون لومباردی را به خاطر کار نجات بخش و هیوندای Hope On Wheels را برای حمایت مستمرشان برای تأمین مالی تحقیقات سرطان کودکان تحسین می کنیم. از آنجایی که خانواده من دارای نمایندگی هیوندای هستند، من سال ها قبل از آمدن به کنگره تاثیر شگفت انگیز و مثبت Hope On Wheels را بر خانواده ها در برخی از سخت ترین لحظاتشان دیدم. من فوق‌العاده مفتخرم که اکنون این تلاش را در واشنگتن رهبری می‌کنم و به این جوانان شگفت‌انگیز و خانواده‌هایشان نور می‌تابم.»

(از چپ به راست) نماینده ایالات متحده مایکل مک کال (TX-10)، بنیانگذار و رئیس مشترک انجمن سرطان دوران کودکی کنگره، و مایک کلی نماینده ایالات متحده (PA-16)، رئیس مشترک، گروه سرطان کودکان کنگره در واشنگتن دی سی، در 20 سپتامبر 2022

تری سیول، نماینده ایالات متحده (AL-07) گفت: «هیوندای از زمانی که در سال 2005 برای ساخت خودرو به مونتگومری آمد، یک شهروند شرکتی قوی و متعهد بوده است. هیوندای به همراه هیوندای Hope On Wheels بیش از خودرو می‌سازد. خانواده ها، جوامع و امید را می سازد. مثل همیشه، خوشحالم که کار مهم آنها برای پایان دادن به سرطان دوران کودکی را جشن می‌گیرم.”

مایکل مک کال، نماینده ایالات متحده (TX-10)، بنیانگذار و رئیس مشترک انجمن سرطان کودکان کنگره، گفت: «از زمانی که به کنگره آمدم، عمیقاً متعهد به پیشبرد تحقیقات سرطان و درمان‌های کودکان مبتلا به این بیماری وحشتناک بوده‌ام. “قانون اختصاص یافته به پیشبرد تحقیقات سرطان اطفال همراه با سرمایه گذاران غیرانتفاعی برجسته مانند هیوندای Hope On Wheels به پیشرفت توسعه درمان های نجات دهنده زندگی برای کودکان مبتلا به سرطان ادامه خواهد داد.”