هیوندای Hope On Wheels 25 سالگی خود را با اهدای 25 میلیون دلاری به تحقیقات سرطان کودکان جشن گرفت.

کوین ریلی، نایب رئیس هیئت مدیره هیوندای Hope On Wheels و رئیس الکساندریا هیوندای گفت: «هیوندای Hope On Wheels مفتخر است که به این نقطه عطف رسیده است، که فروتنانه به عنوان یک ابتکار محلی در نیوانگلند 25 سال پیش آغاز شد. “در حالی که ما به این رشد و پیشرفت های قابل توجه در تحقیقات سرطان کودکان افتخار می کنیم، به همان اندازه که شروع کردیم به اهداف خود در تامین بودجه تحقیقات و ایجاد آگاهی اختصاص داده ایم. انعطاف‌پذیری مبارزان، بازماندگان سرطان کودکان و خانواده‌های آن‌ها به ما انگیزه می‌دهد تا این سفر را ادامه دهیم و تعهد خود را برای آوردن امید و پایان دادن به سرطان دوران کودکی تقویت کنیم.»

در سال 2022، هیوندای Hope On Wheels، مدیر اجرایی جان گواستافرو را منصوب کرد تا بر اساس دستاوردهای سازمان و پیشبرد مأموریت خود در آینده باشد. امسال، هیوندای Hope On Wheels قرار است از 1300 کمک هزینه تحقیقاتی و برنامه ای به بیش از 175 بیمارستان و موسسه تحقیقاتی در طول تاریخ 25 ساله خود فراتر رود. هیوندای Hope On Wheels در سه دسته به محققان مؤسسات عضو گروه انکولوژی کودکان (COG) واجد شرایط، که بر روی بهبود نتایج، درمان‌ها و حمایت از کودکان مبتلا به سرطان تمرکز دارند، جوایزی اهدا می‌کند.

دکتر دان وکسلر، یکی از اعضای قدیمی کمیته مشاوره پزشکی هیوندای Hope On Wheels گفت: «در حالی که ما از اینکه اکنون می‌توانیم حدود 80 درصد از کودکان مبتلا به سرطان را درمان کنیم، هیجان زده هستیم، اما هدف ما رسیدن به 100 درصد است. . بودجه مناسب برای اطمینان از اینکه پزشکان، دانشمندان و مؤسسات به تحقیقات پیشرفته خود ادامه می دهند بسیار مهم است. من هیوندای Hope On Wheels را به خاطر تعهد و پشتکارش در پیشبرد تحقیقات سرطان کودکان – به ویژه برای محققان جوان – تحسین می‌کنم و مشتاقانه منتظر ادامه تلاش‌ها برای درمان و حمایت از هر چه بیشتر بیماران سرطانی کودکان هستم.

###

هیوندای Hope On Wheels
Hyundai Hope On Wheels® یک سازمان غیرانتفاعی 501(c)(3) است که متعهد به یافتن درمانی برای سرطان دوران کودکی است. هیوندای Hope On Wheels که در سال 1998 راه اندازی شد، به مؤسسات واجد شرایط در سراسر کشور که تحقیقات مهمی را با هدف بهبود درمان ها و نجات جان افراد دنبال می کنند، کمک هزینه می دهد. هیوندای Hope On Wheels یکی از بزرگترین سرمایه گذاران غیرانتفاعی تحقیقات سرطان کودکان در کشور است. بودجه اولیه هیوندای Hope On Wheels از هیوندای موتور آمریکا و بیش از 820 نمایندگی آمریکایی آن تامین می شود. در سال 2023، هیوندای Hope On Wheels از مجموع اهدای مادام العمر 225 میلیون دلاری برای حمایت از بیش از 1300 کمک هزینه تحقیقات سرطان در دوران کودکی فراتر خواهد رفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Hyundai Hope On Wheels و 25 دستگاه آن، به HyundaiHopeOnWheels.org مراجعه کنید.هفتم جشن های سالگرد

هیوندای Hope On Wheels برای جشن گرفتن این نقطه عطف 25 ساله، کمپین رسانه اجتماعی «HOPE Defined» خود را راه‌اندازی کرد که معنای امید را برای اعضای جامعه سرطان کودکان نشان می‌دهد و از طریق جشن‌های مختلف در سپتامبر، ماه ملی آگاهی از سرطان کودکان به اوج خود می‌رسد.

  • هیوندای Hope On Wheels از برنامه‌های خود برای اعطای 25 میلیون دلار کمک هزینه تحقیقاتی و برنامه‌ای برای بزرگداشت 25 سال خود خبر داد.هفتم سالگرد
  • کمک مالی امسال، مجموع 225 میلیون دلار کمک مادام العمر سازمان را نشان می دهد
  • هیوندای Hope On Wheels جدیدترین سفیر ملی جوانان را برای پیوستن به الیور فاستر سفیر ملی جوانان معرفی کرد.

در سال 2023، Hyundai Hope On Wheels دو دسته جدید از کمک های مالی را برای تأمین بودجه پل برای متقاضیان کمک هزینه موسسه ملی سلامت و گسترش پشتیبانی در مناطق بیشتری در سراسر ایالات متحده با مشارکت نمایندگی های محلی هیوندای معرفی می کند. اکنون Hope On Wheels با پنج دسته کمک‌های بلاعوض به حفظ و تقویت تحقیقات برای پروژه‌های در دست اجرا کمک می‌کند و حمایت خود را از مؤسسات بیشتری در سراسر کشور افزایش می‌دهد.


نیویورک، 5 آوریل 2023 – Hyundai Hope On Wheels®، یک سازمان غیرانتفاعی 501(c)(3) که توسط هیوندای موتور آمریکا و بیش از 820 نمایندگی آمریکایی آن حمایت می شود، 25 سالگی خود را جشن می گیرد.هفتم سالگرد مبارزه طولانی مدت خود با سرطان دوران کودکی. این سازمان که در سال 1998 راه اندازی شد، یکی از طولانی ترین فعالیت های مسئولیت اجتماعی شرکتی در صنعت خودرو است. به افتخار این نقطه عطف، هیوندای Hope On Wheels امروز اعلام کرد که قصد دارد 25 میلیون دلار کمک هزینه تحقیقاتی در سال جاری اعطا کند که بزرگترین کمک مالی خود در یک سال است و مجموع کمک های خود را از زمان آغاز به کار به 225 میلیون دلار برساند.


سفیران ملی جوانان هیوندای Hope On Wheels، رینی کلارک و الیور فاستر در 21 فوریه 2023 عکس گرفته‌اند (عکس/هیوندای)

سفیر جدید ملی جوانان
رینی کلارک، 10 ساله از شهری در خارج از لاس وگاس، نوادا، به عنوان جدیدترین سفیر ملی جوانان از جستجوی سراسری معرفی شد. در طول سال، رینی به همراه سفیر ملی جوانان خود، اولیور فاستر، به بیمارستان‌های کودکان سفر می‌کند تا دیگران را برای پیوستن به مبارزه با سرطان دوران کودکی ترغیب کند. الیور به عنوان سفیر ملی جوانان 2022-2024 انتخاب شد، در حالی که راینی به عنوان سفیر 2023-2025 خدمت خواهد کرد. امسال بازگشت انتصاب دو سفیر به نمایندگی از سازمان و به اشتراک گذاشتن داستان های شجاعت و امید خود از سال 2020 است. در وب سایت ما درباره داستان های الهام بخش رینی و الیور بیشتر بدانید.


مخاطب
جان گواستافرو
(657) 583-5514
[email protected]منبع

سفیران ملی جوانان هیوندای Hope On Wheels، رینی کلارک و الیور فاستر در 21 فوریه 2023 عکس گرفته‌اند (عکس/هیوندای)